Odporúčame

Adrianalin

Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Nov Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v októbri 2017

Mesiac je planétou ľudských pocitov, emócií i závislostí. Celým zverokruhom sa pohybuje najrýchlejšie, jedným znamením prejde za 2,5 dňa a ovplyvňuje naše city, pocity aj zdravie.

Nov Mesiaca v znamení Váh
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v septembriSplny a novy Mesiaca 2020

Spln02.09.2020 07:24RybySpln Mesiaca september 2020
Posledná štvrť10.09.2020 11:28Blíženci-
Nov17.09.2020 13:02PannaNov Mesiaca september 2020
Prvá štvrť24.09.2020 03:57Kozorožec-

Nov Mesiaca nastane: 19.10.2017 21:14

Októbrový nov Mesiaca prebehne vo štvrtok 19.10. 2017 v znamení Váh. Prináša rekapituláciu doterajšieho života. Je potrebné byť v tieto dni v rovnováhe, uľaviť hlave a starostiam. Nezaťažujte si psychiku zbytočnými starosťami a emocionálnymi výkyvmi nálad. Tento nov je dôležitý pre osoby narodené v znamení Váh. Pre ostatné znamenia otvára novú cestu v téme vzťahov, zmlúv a všetkých písomných i ústnych dohôd.

Sila novu

K novu sú tiež viazané magické sily, viera a odhodlanie. Želané priania majú tendenciu sa splniť. Preto je potrebné si uvedomiť, čo VY uvoľňujete prostredníctvom svojich slov a myšlienok. Buďte veľmi opatrní a obozretní. Budete mať sklon byť roztržití a zneistení. Všetko okolo vás, najmä príroda, vníma vašu energiu a vibrácie. Počúvajte v tichosti ticho.

Vecnú kritiku a disciplínu potrebujete, ale neznášate, preto pozor na prekliatia, či zlé priania iným. Je čas uvedomiť si, čo naozaj chceme a ako to môžeme dosiahnuť. Čakajú vás nové radosti, ale stretnete sa aj s bolesťami. V priateľoch, či rodine, v šťastí alebo nešťastí, či sú ďaleko alebo blízko, máte niekoho, kto vám verne pomáha, preto prajte všetkým ľudom len to najlepšie, aby ste si nezaťažili karmu a neskomplikovali si život ešte viac.

Znamenie Váhy

Znamenie Váh symbolizuje združovanie sa s ostatnými na princípe rovnosti, spoločných hodnôt a ideálov. Uprednostňujú a využívajú energiu skupinovej spolupráce. Spájajú iniciatívu základného znamenia, neposednosť a družnosť živlu Vzduchu, so šarmom a estetickým cítením planéty Venuše. Bude veľký vplyv planéty lásky, krásy a estetiky, Venuše. Vydariť sa môžu nákupy krásnych vecí, skrášľovanie tela, či domova a všetko súvisiace s krásou a pohodou, lebo budete mať vyvinutejší zmysel a cit pre krásno a harmóniu. Venujte sa všetkému, čo vám prináša radosť a väčší šarm.

Zdravie

Oslabené budú hlavne obličky, tak si dajte pozor, aby ste neprechladli od nôh. Väčšina ľudí si teraz môže dopriať aj ťažšie, živočíšne tuky, čiže bravčovú, husaciu, kačaciu masť, pravé maslo, skryté tuky v mäse a mlieku. Vhodnejšie, samozrejme, sú rastlinné tuky, čiže rastlinné oleje, skryté tuky v orechoch či rôznych semiačkach.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Keď sa budete s niekým rozprávať, pozerajte sa mu priamo do očí, neodvracajte ich. Inak vyšlete signál, že ste menejcenní a neistí. Nebuďte cynickí, zvlášť nie v otázkach lásky. Ak sa náhodou pohádate v práci, skúste pochopiť, čo sa stalo, a neberte to hneď osobne. Stráňte sa vulgarizmov, vaše deti to budú po vás opakovať. Rešpektuje právo na súkromie, zvlášť, ak je už vaše dieťa staršie.

Býk

Vaše predstavy o svete sú síce oprávnené, ale trochu z nich zľaviť vám nebude na škodu. Vaša planéta Venuša bude mať na vás silný vplyv. Využite svoj šarm a diplomatické schopností. Nimi teraz dosiahnete viac. Je vhodný čas na vyjadrenie láskyplných citov. Dbajte na to, aby ste si nepoškvrnili vašu povesť. Ak vaše dieťa potrebuje pomoc hocijakého druhu, snažte sa, aby ju dostalo.

Blíženci

Použite svoj inštinkt. Ak ste sa už dlho neozvali dobrému kamarátovi alebo niekomu blízkemu, tak je čas to napraviť. Objektivita je to, čo vám bude dnes chýbať, zamyslite sa prečo a požiadajte o názor aj niekoho, komu veríte. Držte sa pravidla všetkého s mierou. Zmierte sa s tými, s ktorými ste sa nepohodli. Na deti dávajte dnes väčší pozor. Budú takmer nezvládnuteľné.

Rak

Chopte sa šance. Čoskoro aj vaša iniciatíva bude mať silnú odozvu. Toto obdobie bude zberom toho, čo ste zasiali. Teraz je dobrý čas na pohľad do vášho vnútra a ak chcete vyskúšať niečo nové. Naučte sa sledovať a porozumieť signálom, ktoré vám vysiela vaše telo. Využite ich na posilnenie vašej obranyschopnosti. Snažte sa byť milí, budete sa lepšie cítiť na konci dňa. Pozor na alkohol!

Lev

Ukážte teraz svoje pozitíva a urobte niečo dobrovoľné a prospešné. Buďte k sebe úprimní a pravdiví. Nepretvarujte sa, aby ste nič nepokazili. Zvlášť v citoch a pocitoch sú teraz ľudia citliví a vnímaví. Ak chcete robiť veľké zmeny, radšej sa poistite. Zamerajte sa iba na prítomnosť, minulosť je nezmeniteľná. Poučte sa z nej. Nájdite a udržujte spoločnú reč vo vzťahu. Vaše šťastie sa bude odvíjať od toho.

Panna

Udržujte si otvorenú myseľ a veci sa vám hneď budú zdať zrozumiteľnejšie. Toto obdobie vám prinesie zbystrenie zmyslov. Budete mať väčšiu schopnosť rozlíšiť mieru vkusu ostatných. Roztriediť veci na krásne a cenné a odlíšiť ich od tých bezcenných a zlých, môže byť teraz veľmi užitočné. Budete prechádzať skúškami, ktoré preveria váš zmysel pre spravodlivosť. Môže na vás doľahnúť melancholická nálada. Pomôže ju zahnať rozumný rozhovor.

Váhy

Tento nov Mesiaca vo vašom znamení Váh bude pre vás veľmi dôležitý a v mnohých okolnostiach aj rozhodujúci. Môžu sa vyskytnúť nejaké problémy, s ktorými si budete musieť poradiť. Postavte sa k budúcnosti s novou vierou a nádejou. Máte šancu uzavrieť, ale i otvoriť nové šance na akejkoľvek, pre vás, významnej úrovni. Nechýba vám nič dôležité, tak nenakupujte bezhlavo. Nedovoľte, aby vaše dieťa šikanovalo iné alebo opačne, okamžite zakročte.

Škorpión

Ak sa ocitnete v problémoch, vyvarujte sa toho, aby ste situáciu ešte viac zhoršovali. Škorpióni budú premýšľať, ako ďalej v živote. Môžete sa pripravovať na nov v Škorpiónovi, ktorý prebehne o mesiac a kedy sa vám otvoria nové možnosti, mnohým aj nová životná cesta. Predtým, než urobíte čokoľvek, popremýšľajte o tom dôkladnejšie. Sex na jednu noc vás môže stať zdravie, tak radšej neriskujte. 

Strelec

Všetko zvážte, prejdite si všetky možnosti. Ak sa dopustíte chyby, priznajte si ju. Buďte úprimní a čestní k ľudom okolo vás. Všímajte si viac svoje pocity, naučte sa objektívne pozorovať. Nebuďte zmetení z rôznych názorov. Neprenášajte zlú náladu do vzťahov medzi vami a vašimi deťmi. Nezabúdajte, že deti sa učia napodobňovaním, nebuďte im zlým príkladom. Nehnevajte sa, inak to budú opakovať.

Kozorožec

Vy a vaše okolie sa väčšinou budete správať nepokojne a iracionálne. Na základe niekoľkých podrazov, ktoré sa vám stali, by ste nemali všetko vzdávať. Teraz je dôležité, aby ste boli otvorení a úprimní k ľuďom. Ak sa potrebujete niekoho niečo spýtať, formulujte otázku tak, aby bola veľmi jednoduchá a zrozumiteľná. Ťažké a komplikované otázky nie je ľahké, zvlášť teraz, zodpovedať, a preto môže prísť k nedorozumeniam.

Vodnár

Tento nov Mesiaca vám zvýrazní vaše idealistické plány a ukáže nový pohľad. Využite ho na činorodé, zvlášť príjemné a kultúrne aktivity. Dá vám kreativitu a inšpiráciu. Poďakujte sa niekomu, ak vám pomôže. Snažte sa, aby sa vaše správanie stalo príkladom vášmu dieťaťu. Nechcite, aby sa vaše malé dieťa správalo, akoby už bolo odrastené. Rýchlo zarobené peniaze sa môžu rýchlo rozplynúť.

Ryby

Výkonní budú teraz ešte výkonnejší a melancholickí ešte viac melancholickejší. Vyvarujte sa stresovaniu, nech už budete kdekoľvek a s kýmkoľvek. Všetko má svoje limity. Nazrite do hĺbky vašej duše. Ak zbadáte možnosť pomôcť iným ľuďom, ktorí sú v nebezpečí, pomôžte im. Pre prácu nikdy nezanedbajte svoje deti. Povedzte im, že ich máte radi, hoci aj niekoľkokrát denne. Ak ste veľmi unavení, choďte odpočívať čo najskôr.

Téma dňa Prítomnosť a jej vplyv na vašu budúcnosť

Zmiernite dopad vašich chýb na váš budúci život a nájdite svoj stratený pokoj.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoPannaod 22.08.2020
MesiacVáhyod 17.09.2020
MerkúrVáhyod 05.09.2020
VenušaLevod 06.09.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020