Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v septembri 2022

V nedeľu, neskoro večer tesne pred polnocou, nastáva nov Mesiaca vo Váhach. Váhy sú znamením, ktoré má poslanie dávať veci do rovnováhy. Spravodlivosť, zmysel pre estetiku a harmóniu, vnímavosť, chuť po vedomostiach, spoločenskosť, ale aj vysoké ideály a nerozhodnosť.

Nov Mesiaca v znamení Váh
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Nov Mesiaca nastane: 25.09.2022 23:57

Váhy sú párovým znamením, preto sa pozornosť ľudí zaostrí na pravdivosť vo vzťahoch, ich vylepšovanie, starostlivosť o seba a schopnosť byť samými sebou. Obklopte sa peknými vecami, ktoré vo vás vyvolávajú pocit pohody a najmä harmónie, čo je pre toto obdobie veľmi dôležité. Inak môžu nastať problémy s ľadvinami, ale aj ostatnými párovými orgánmi.

Pite dostatok prečisťujúcich čajov, napríklad zo žihľavy, zlatobyle a materinej dúšky. Teplo sa obliekajte, aby ste neprechladli. Vhodné je viacvrstvové oblečenie, aby ste si počas obeda, kedy je ešte teplo, mohli dať dolu jednu vrstvu, aby ste sa cítili príjemne.

Po duchovnej či duševnej stránke si doprajte meditácie, stretnutie s ľuďmi rovnakého naladenia na tento svet, aby ste mohli rozoberať umenie, filozofiu i vzťahy.

Pozor na výbušnosť, ktorá väčšinou príde vtedy, ak s vami nebude spoločník zdieľať váš názor. K tomu môže pravdepodobne ľahko prísť, lebo aj keď na to Váhy nevyzerajú, sú kardinálnym znamením a majú rady, ak sa ostatní riadia podľa nich.

Kto má informácie dopredu, zariadi sa podľa nich a prežije harmonické obdobie novu vo Váhach, hoci mu aj nasledujúce riadky budú oznamovať niečo iné. Jedná sa hlavne o Kozorožcov, Baranov a Rakov, ktorí tvoria s Váhami kríž vo zverokruhu.

Tak ako vždy na nov, je dobre držať pôst, alebo aspoň nejesť veľa. Vyhýbajte sa mastným jedlám, mäsu a konzumujte zeleninu a ovocie.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Kto hľadá, nájde. Skúste na to prísť, prečo prežívate dosť napäté skúšky vo vzťahoch. Želajte si harmonický vzťah so všetkými ľuďmi, ktorých poznáte. Vo vzťahoch je dôležitá rovnováha a spravodlivosť. Pokiaľ máte ešte listy od svojich bývalých partnerov, stojí to za uváženie, či by ste ich nemali vyhodiť, alebo ešte lepšie spáliť. 

Býk

Nov vo Váhach sa u vás všeobecne týka každodennej práce i zdravia. Možno by stalo za to, zmeniť niektoré vaše zaužívané návyky, ktoré nie sú pre vás prospešné. Keď má človek v poriadku fyzické telo i prácu, priaznivo sa to odrazí aj na psychike. Urobte si čas aj na cvičenie, zapíšte sa na kalanetiku alebo jógu. 

Blíženci

Nov vo Váhach vám zasahuje do domu potešenia, zábavy, detí a tvorivosti. Štartuje vám štyri týždne, kedy môžete hľadať využitie svojich talentov, možno až z detstva. Ukážte svetu čo viete! Písanie, spev, maľovanie, alebo lozenie po skalách, to už nechám na vás. Venujte sa aj deťom a nezadaní by mali zažiť nejaký románik. 

Rak

Nov vás tentoraz skúša u vás doma, čo je pre Rakov dosť ťažký oriešok, lebo doma sú najradšej. Niežeby neradi cestovali, ale doma je doma. Po ceste ich musí čakať teplý rodinný krb. Nenechajte si ho preto vychladnúť neprajníkmi, ktorí vám navyše budú chcieť radiť, alebo doslova vnucovať svoj názor na bývanie. 

Lev

Nov vám zasahuje do domu krátkodobých ciest a komunikácie. Pokiaľ máte ešte dovolenku, prezrite si niektoré pekné miesta v našej krajine. Ostatní sa možno pokúsia o štúdium niečoho zaujímavého. Kto študuje, neskôr zostarne, ako ten, ktorý tak nekoná! Nebojte sa problémov, tie zvládnete ľavou zadnou! Navštívte súrodencov.

Panna

Nov vo Váhach vám dáva viaceré možnosti, aby ste sa pohli vyššie. Cúvajúci Merkúr vstúpil znovu k vám. Máte tu šancu si dať do poriadku staré finančné resty v práci i v súkromí. Venuša u vás vám dodáva šarm, iste to zvládnete s úspechom. Nezabudnite prezentovať i svoje talenty, je to svojim spôsobom tiež vlastníctvo. Navyše, to vám nemôže nik vziať.

Váhy

Investujte do svojho sebazdokonaľovania a rozvoja, do svojho image, veď sa tak prezentujete pred celým svojim okolím i svetom. Ostatné znamenia majú bežný nov, no vám sa začína dvanásťmesačný nový cyklus. Začnite ho tak, ako si prajete, aby celý rok šiel. Prijmite pozvania na večierky, alebo ich zorganizujte vy.

Škorpión

Nov Škorpiónov zastihol v dvanástom dome, ktorý skrýva neznáme veci, ale aj tie známe, ktoré by sme niekedy najradšej nevideli. Netreba sa báť pravdy, otvorte oči a nenechajte sa zastrašiť niekým, od koho by ste to nečakali. Ste silné znamenie, s veľkým talentom presného pohľadu na problém. Verte svojim snom, nenechajte si ich vziať.

Strelec

Nov vo Váhach vám takto každý rok aktivuje dom priateľov, sociálnych sietí, ale i túžob. Dostávate možno výzvu od vesmíru, aby ste zvládli veľkú a náročnú úlohu. Bude to pravdepodobne pracovná záležitosť, alebo sa začne rysovať splnenie vašich snov? Háčik je v tom, že si bude treba vybrať. Poraďte sa s priateľmi, ak máte neistotu, ale posledné rozhodné body dávate vy! 

Kozorožec

Nov vo Váhach vám preveruje hlavne vašu reputáciu a kariérnu oblasť, ale tá bez pokojného rodinného zázemia nemá nádej na postup.  Prispejte k tomu svojou spoluúčasťou, venujte sa i rodine. Pre Kozorožcov je veľmi dôležitá rodina, ak ju majú v poriadku, sú veľmi šťastní. Pomáhate druhým prostredníctvom práce, niekedy to všetci nepochopia. Citlivo vysondujte, či sú spokojní s vašim prístupom. 

Vodnár

Nov vo Váhach aktivuje Vodnárom dom zahraničných ciest, ale i osobného rozvoja prostredníctvom štúdia niečoho nového, a možno i dobrodružného. Tak ako Strelcom, aj vám je to väčšinou aj príjemné. Pokiaľ nemôžete cestovať, čítajte o vysnívanej krajine, aby ste ju lepšie spoznali. Sny sa často plnia, iste sa vám ju podarí neskôr navštíviť. Dajte si na viditeľné miesto fotografiu krajiny, ktorú chcete vidieť naživo. 

Ryby

Nov vo Váhach dáva Rybám šancu urobiť si úspešné zmeny vo financiách, ktoré s niekým zdieľajú, ale i v sexuálnom živote. Prekonajte strach, že sa vám niektoré vaše plány zrútia. Na to ani radšej nepomyslite! Ako sa vraví, všetko sa začína v hlave. Tak si do nej vložte nové myšlienky, že bude o vás materiálne dobre postarané a váš sexuálny život bude taký, aký potrebujete. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacStrelecod 17.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024