Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Horoskop na august - Baran

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Ste sami? Málokedy sa stane, že vám niekto priamo zaklope na dvere, osloví vás a bude z toho nádherný vzťah! Neseďte preto doma! Zaujímavé bude vaše stretnutie s Váhami, ktoré sú s vami vo večnej opozícii. Opozícia sa však môže zmeniť na priaznivý aspekt. Vám totiž toto znamenie môže poskytnúť to, čo vy ako Barani nemáte. Tarot uvádza pri tejto karte dokonca i svadbu.

Práca: V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Pokiaľ vám chýba inšpirácia, nechajte si poradiť niekým, kto je kreatívny. Možno sa stretnete s kolegami aj mimo pracoviska. Pri posedení sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Príde aj možno inšpirácia, ktorá zlepší vašu spoločnú prácu.

Zdravie: Snáď sa ani nenájde človek, ktorého by netrápil nejaký neduh. Jeden má kilá navyše, iný nejakú závislosť, či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom v ezoterickej i odbornej literatúre. Navštívte holistického lekára alebo liečiteľa.

Zobraziť horoskop na august pre znamenie: