Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu novu Mesiaca vo februári 2019

Nov Mesiaca mení správanie, návyky aj náladu. Prináša koncentrovanejšiu pozornosť a otvára dvere novým veciam, ktoré si chceme pritiahnuť do života.

Nov Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2021

Nov06.10.2021 13:08VáhyNov Mesiaca október 2021
Prvá štvrť13.10.2021 05:28Kozorožec-
Spln20.10.2021 16:59BaranSpln Mesiaca október 2021
Posledná štvrť28.10.2021 22:08Lev-

Nov Mesiaca nastane: 04.02.2019 22:06

Prevažná časť populácie neverí, že ich život nejakým spôsobom ovplyvňuje pohyb a poloha vesmírnych telies. Všetko, čo počujeme z oblasti mágie a ezoteriky, by malo byť v súlade s našimi vlastnými pocitmi a skúsenosťami, aby sme tomu mohli aj uveriť, prispôsobiť sa, či použiť na sebe.

Energie novu Mesiaca

Je ustáleným zvykom, že sa k novu Mesiaca pomocou modlitieb vynášajú aj najrôznejšie želania. Energia Mesiaca bude prestupovať každým z nás. Teraz je ideálna príležitosť skúsiť si doplniť, či splniť aj tie najtajnejšie priania.

Pár dní pred novom rozmýšľajte o tom, čo presne chcete do svojho života pritiahnuť. Môžu to byť konkrétne udalosti alebo pocity, ktoré chcete zažívať.

Zapaľujte si bielu sviecu. Biela farba obsahuje všetky farby svetla a preto je univerzálna. Symbolizuje mesačnú energiu i jeho svit. Môžete si tiež zhromažďovať rôzne obrázky a predmety, ktoré vyjadrujú váš zámer.

Rozdiel medzi energiou splnu a novu

Nov je ako prázdny papier, na ktorý môžete kresliť, čo chcete začať, čo máte len rozrobené, čo chcete dotiahnuť k zdarnému koncu. Splny sú ako zber, kedy sa vraciate k tomu, čo ste už dokázali. K splnu patrí tiež poďakovanie a oslava magických úspechov.

Pocity pri nove sú viac introvertné, akoby sa všade okolo rozhostil pocit prázdnoty. Pre mnohých ľudí sú tieto pocity nepríjemné.

Môžete dôverovať temnote? Temnota je prapôvodným Zdrojom všetkého, kozmickým lonom, z ktorého všetko na začiatku vzniká. Je to krátky okamih, kedy staré odchádza a nové tu ešte nie je. Preto je nov silným okamihom pre vyslanie našich prianí a modlitieb.

Naivita

Nedávajte bezhlavo na prvý dojem. Často je zradný, lebo vám naservíruje to, čo chcete, po čom túžite. Pri surfovaní po internete buďte opatrnejší. Nezabúdajte, že na online zoznamkách nemusí byť každý tým, aký sa prezentuje. Aj vyfotografovaný a naaranžovaný predávaný tovar v skutočnosti môže vyzerať inak.

Zdravie

Základné pravidlo: vyhadzovať všetko, čo naše telo a jednotlivé časti nejako zaťažuje a oslabuje v ubúdajúcej fáze Mesiaca.

Ľudia budú mať teraz väčšie problémy s končatinami. Najväčšie nebezpečenstvo postihuje úrazy nôh, zvlášť lýtok. Pozor si teda dávajte hlavne pri športe. Aj vaše kĺby budú mať tendenciu vyskočiť z lôžkového upevnenia, čo jednak spôsobí bolesť a aj pomerne náročnú rekonvalescenciu. Oslabené bude aj krvný tlak a kŕčové žily.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Mocný a vplyvný. Pozor, vypomstili by sa vám klebety, intrigy a hľadanie bočných cestičiek. Len na prvý pohľad všetko vyzerá jednoduché a bezpečné.  Bojujte len o to, čo má nejaký význam. Budete musieť spraviť pár nenápadných kompromisov.

Býk

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Nezvyčajný. Máte pred sebou dosť namáhavej práce a neľahkých prekážok. Rozumné nápady existujú.  Autority by ste mali viac rešpektovať, aspoň navonok. Niektorí ľudia budú dobre vedieť, ako majú otestovať vašu odolnosť.

Blíženci

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Výnimočný. Budete musieť znásobiť pozornosť a rozhodne odmietnuť pokrytecké lichôtky a bezhlavé návrhy. Neskoro, ale úprimne dáte za pravdu niekomu, s kým ste nesúhlasili. Oslabené dnes máte viac ruky, paže, ramená, pľúca i priedušky. Menej fajčite, fajčiari.

Rak

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Neuspokojivý. Stále budete v napätí. Budete niečo hľadať a chcieť čosi vymyslieť a doriešiť. Pozor na slová v partnerských, i pracovných vzťahoch. Nepreháňajte v ničom. Úlohou človeka, i dnešného novu vašej Luny, je snažiť sa oslobodiť sa od tmavých stránok svojej duše.

Lev

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Neobyčajný. Stavte na istotu, inak uletíte do fantázií a nezrealizovateľných sľubov. Mnohí sa môžu zamilovať na prvý pohľad. Ak budete presvedčení o svojej pravde, nikto vás nedonúti ku kompromisu, čo by mohla byť aj škoda.

Panna

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Skresľujúci. Držte sa vašej odskúšanej reality, tom prípade sa potom zlepší aj vaša komunikácia i inými, zvlášť blízkymi ľuďmi. Pripomienky ľudí okolo vás berte do úvahy, ale nerobte z toho zas príliš veľkú vedu. Bude lepšie, ak vás nič nebude zbytočne trápiť.

Váhy

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Prospešný. Zoberte pod svoje krídla všetko, čo môžete. Inak nebudete môcť ručiť za konečný výsledok. Aj normálne veci môžu teraz ľudia považovať za čudné. Všetko radšej dôkladne vysvetlite.  Nechcite vedieť všetko o svojom okolí.

Škorpión

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Nevyspytateľný. Nepúšťajte sa do nekalých transakcií, čo sa znenazdania objavia. Čo vychádza iným, nemusí sa podariť vám. V kritickej situácii dopredu zvážte svoju reakciu. Istou zárukou správneho rozhodnutia a postupu je činorodý pohyb vášho Marsu.

Strelec

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Kritický. Každý nov aj učí, ako prejavovať svetlé stránky a očisťovať sa od tmy, ktorá je prítomná v ľudskej mysli. Všetko má začiatok a koniec. Nič teraz neberte ako definitívnu porážku. Vaším spojencom bude aj náhoda. Celú prácu však za vás neodrobí.

Kozorožec

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Podnetný. Podporuje vám výrečnosť a šťastie pri aktivitách a cestovaní. I tak sa máte cez energiu novu učiť prejavovať svetlé, krajšie stránky vašej povahy. Pravidelný rytmus je pre vás najlepší. Ak vás niečo vyvedie z miery, len ťažko sa budete dostávať späť. 

Vodnár

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, vo vašom znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Vynikajúci. Môže vás posilniť v odvahe začať niečo nové, netradičné, na čo ste si doteraz netrúfali, zvlášť vo sfére duchovnej, menej v materiálnej. Podporuje nové nápady, plány a sny. Nájdite si čas na seba, aj na ostatných. Dá sa to zvládnuť.

Ryby

Tento februárový nov Mesiaca v živle Vzduchu, v znamení Vodnára, je pre vaše znamenie: Dezorientujúci. Energia tohto novu Mesiaca bude na vás pôsobiť tak, že budete mať pocit, že je lepšie hovoriť, než mlčať. Budete si chcieť vyjasniť všetko nejasné. Opatrnejšie! Počúvajte, veľa sa dozviete. Mnoho ľudí teraz nepripustí diskusiu.

Téma dňa Očistenie priestoru od negatívnej energie pomocou kyvadla

Odstráňte škodlivé energie, ktoré negatívne pôsobia na váš osobný a pracovný život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoŠkorpiónod 23.10.2021
MesiacBlíženciod 23.10.2021
MerkúrVáhyod 30.08.2021
VenušaStrelecod 07.10.2021
MarsVáhyod 15.09.2021
JupiterVodnárod 28.07.2021
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2021

JarJarná rovnodennosť20.03.2021
LetoLetný slnovrat21.06.2021
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2021
ZimaZimný slnovrat21.12.2021