Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Spln Mesiaca v znamení Blížencov

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v novembri 2018

V piatok ráno nastáva spln Mesiaca v Blížencoch. Slnko v Strelcovi vtedy stojí presne oproti premenlivej a trochu ľahkovážnej Lune v Blížencoch. Dajme dôraz na komunikáciu a vôbec to, ako predávame informácie medzi sebou.

Spln Mesiaca v znamení Blížencov
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť03.10.2022 02:16Kozorožec-
Spln09.10.2022 22:57BaranRozbor pripravujeme
Posledná štvrť17.10.2022 19:18Rak-
Nov25.10.2022 12:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 23.11.2018 06:42

Výhodou splnu v Blížencoch je, že človek pre svoju nesústredenosť neinklinuje k obžerstvu, skôr chce len všeličo ochutnať. Dajte si teda po troche z nejakých dobrôt, ale nezabudnite potom na zdravotnú prechádzku alebo si doma dobre zacvičte. Spln v Blížencoch vplýva na náš dýchací systém, hlavne pľúca a priedušky. Viac ako inokedy je vhodné jógové pránové dýchanie.

Nezačínajte nič nové

Počas splnu sa vystupňujú negatívnejšie vlastnosti ako náladovosť, nestálosť, neposednosť, ale aj tie pozitívnejšie: činorodosť a bystrosť.

Nezačínajte nič nové, lebo ako rýchlo sa nadchnete, takou rýchlosťou vaše nadšenie môže aj opadnúť.

Dajte si pozor na cestách, lebo mnohí vodiči teraz inklinujú k súťaženiu za volantom. Stačí chvíľa nepozornosti a do cieľa cesty nemusíte dôjsť. Fajčiari - vodiči pozor, keď už si musíte zapáliť cigaretu, urobte si prestávku. Cigareta za volant nepatrí.

Pokiaľ sa chcete venovať obchodom, okolo splnu ich radšej nerobte, hlavne tie dôležité. Pre koláčiky a kávu si skočte, ale nepodpisujte zmluvy, ktoré majú dosah na viacej mesiacov či rokov.

Študentom sa bude ťažšie pripravovať na skúšky. Našťastie, dosah splnu trvá len pár dní. Preto vyčkajte a radšej robte vedome veci, ktoré nepotrebujú veľké sústredenie. 

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Nastalo už pre vás príjemné obdobie Slnka v Strelcovi. Nenarúša ho ani terajší spln v Blížencoch. Tlaky, ktoré vrhajú niektoré pomalé planéty, ste sa už dúfam naučili zvládať. Venujte sa svojmu okoliu, hlavne komunikácii a vzdelávaniu sa. Možno je na čase opätovať láskavosť vašim súrodencom či susedom, ktorí vás minule podržali v ťažších chvíľach.

Býk

Keď je spln v Blížencoch, nachádza sa vo vašom dome hodnôt. Nezabúdajte, že je všeobecne o komunikácii medzi ľuďmi. Riešite financie? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnerský život. Povedzte si doma, že na Vianoce môže byť menej darčekov, ale o to viac objatí, dobrého slova a snahe porozumieť tomu druhému.

Blíženci

Tento spln je pre vás najdôležitejší, lebo sa odohráva vo vašom znamení. Oproti vašej Lune je v týchto dňoch nielen Slnko, ale aj expanzívny Jupiter. Nezanedbávajte svoj citový život a všetko, čo s ním súvisí, aby ste netrpeli osamelosťou. Snažte sa plánovať svoje dni tak, aby ste sa dokázali venovať aj práci, ale aj svojim blízkym. Nepreháňajte v ničom, jednajte vedome a pokojne.

Rak

Tento spln je pre vás najdôležitejší, lebo sa odohráva vo vašom znamení. Oproti vašej Lune je nielen Slnko, ale aj expanzívny Jupiter. Nezanedbávajte svoj citový život a všetko, čo s ním súvisí, aby ste netrpeli osamelosťou. Snažte sa plánovať svoje dni tak, aby ste sa dokázali venovať aj práci, ale aj svojim blízkym. Nepreháňajte v ničom, jednajte vedome a pokojne.

Lev

To, čo sa človek naučí, mu nemožno vziať. Veci sa rokmi opotrebúvajú, ale naša myseľ časom naberá vzácne vedomosti a skúsenosti. Pri minulom náročnom splne v Býkovi, ktorý bol pred mesiacom, ste sa poučili najmä o sebe. Viete kam smerovať a komu sa vyhýbať. Je čas na priateľov. Splňte si niektorý z vašich malých snov. Pookreje vaše citlivé srdce.

Panna

Prežívate náročné splnové dni. Sústreďte sa na veci, na ktorých vám záleží. Nepodceňujte svoje emócie, držte si ich pod kontrolou a vnímajte srdcom. Luna vám chce niečo naznačiť. Napríklad, vytúžená kariéra vám nepadne len tak ľahko do lona! K jej naplneniu potrebujete dobré súkromné zázemie. Opatrujte si preto svojich doma! Povedzte im, ako si ich vážite a máte radi.

Váhy

Splnová Luna vrhá opozičný uhol na planétu šťastia, expanzívneho a múdreho Jupitera. Ten je dobrodincom, nebude vám ani teraz škodiť, ba naopak, chce vám v niečom poradiť. Môže u vás spôsobovať pochybnosti o vašich cieľoch. Skúste ich prehodnotiť. Vnímajte svoje pocity. Niečo zistíte, čo bude mať pre vás dosť veľký význam. 

Škorpión

Máte možnosť zmeniť niečo vo svojom živote. Viete druhým poradiť, ale so svojim problémom neviete pohnúť? Chce to pohľad iného človeka, ale predtým si dajte otázku, či žijete život pravdivo a podľa svojich predstáv. Poradiť sa s odborníkmi bude iste vhodné, ale dôležitý krok musíte beztak urobiť sami. Spln v Blížencoch preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. 

Strelec

Prežívate náročný a dôležitý spln. Nezabúdajte, že je hlavne o komunikácii medzi ľuďmi. Pokiaľ sa chcete vŕtať v minulosti, je to zbytočné. Nič z nej už nezmeníte. Doprajte si príjemné chvíle, menej náročné na psychiku i fyzické telo. Pri stresujúcej činnosti totiž môžete urobiť niečo, čo vás bude dlho mrzieť. Ľuďom sa potom síce ospravedlníte, ale ten povestný uzlík na niti ostane.

Kozorožec

Buďte sám sebe priateľom. Niektoré veci sa pravidelne opakujú, ale zakaždým s malými odchýlkami. Každoročne vám spln v Blížencoch preveruje vaše zdravie. Pokiaľ ho máte pevné, vážte si ho. Preventívne cvičte a nepodceňujte správne dýchanie. Tí menej zdravší už na to prišli. Nikdy však nie je neskoro s začať žiť pravdivo a podľa správnych zásad! 

Vodnár

Komunikujte a vyjadrujte to, čo cítite tak, aby ste prinášali informácie iným zaujímavo a pozitívne. Spln v Blížencoch zavítal do vášho domu detí, kreativity a radosti. Keďže počas tohto splnu máme všetci nutkanie preháňať, dajte si pozor na flirty. Nemuselo by to prasknúť práve teraz, ale neskôr. Vtedy, kedy by ste to už ani nečakali, čo by vás oboch zranilo. Preto sa zabávajte s mierou a obozretnosťou. 

Ryby

Vnímate energie okolo vás ako chaotické. Nenechajte sa blokovať v komunikácii. Máte teraz k tomu dosť veľké tendencie. Preto vedome dajte dôraz na to, aby ste hovorili o svojich pocitoch, ale s diplomaciou. Opatrní buďte hlavne na vašich doma. Pokiaľ chcete investovať do bývania, nech zasadne rodinná rada a nech má každý priestor na slobodné vyjadrenie. 

Téma dňa Vplyv negatívnych energií na váš partnerský vzťah

Nájdite ideálnu cestu na nastolenie rovnováhy vo vašom vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2022
MesiacKozorožecod 02.10.2022
MerkúrPannaod 23.09.2022
VenušaVáhyod 29.09.2022
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022