Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Spln Mesiaca v znamení Býka

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v októbri 2018

Každý deň má svoju špecifickú energiu, ktorá pôsobí rôzne na rôznych ľudí. Pri splnoch Mesiaca to platí o to viac. Spln v nás vraj prebúdza zvieracie pudy, naozaj? Skúste sa viac pozorovať, prípadne kontrolovať.

Spln Mesiaca v znamení Býka
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť03.10.2022 02:16Kozorožec-
Spln09.10.2022 22:57BaranRozbor pripravujeme
Posledná štvrť17.10.2022 19:18Rak-
Nov25.10.2022 12:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 24.10.2018 18:48

Spln je dôležitý hlavne pre senzibilnejších ľudí, ktorí by v tento deň mali vysielať signály a úprimné myšlienky, aby sa im splnilo to dobré, čo si želajú. Hovorí sa, že čo sa vám počas splnu sníva, tak sa vám aj splní.

Ťažšie dokážete udržať emócie na uzde. Premyslite si želanie, čoho sa chcete zbaviť, v akej situácii sa už necítite dobre. Spln vám môže pomôcť ukončiť situáciu, ktorú už nechcete.

Energia splnu v znamení Býka

Pri splne v Býkovi sa snažte zachovať pokoj a rovnováhu. Ľudia inklinujú k hádavosti a sú tvrdohlavejší. Je vhodné, aby ste sa zaoberali materiálnymi a finančnými záležitosťami. Vyhýbajte sa situáciám, kedy je potrebná rýchlosť a okamžité rozhodovanie.

Využite tento čas na posedenie so svojimi blízkymi pri dobrom jedle, alebo vyrazte niekam za kultúrou. I sex môže byť príjemný. Rozhodnutie alebo čin, ktorý urobíte počas splnu, môže mať aj nepríjemný dopad. Navyše sa hovorí, že všetko, čo urobíte počas splnu, má dvojnásobný účinok - pozitívne i negatívne. Dokončite to, čo ste doposiaľ budovali.

Veľký denný vplyv znamenia Barana

V stredu do 16:33 h veľmi silne vplýva energia Luny v znamení Barana. Bude to napätý deň. Spln nastane, keď už bude Luna v znamení Býka. Doporučuje sa čo najväčšia opatrnosť v každej sfére - doma i na pracovisku.

Zvlášť si nechajte čo najviac síl a trpezlivosti pre deti. Ani oni nebudú pokojné.

Energia Venuše

Vhodné je zapracovať na veciach, ktoré sa už dlho vlečú. Je to dobrý čas na mágiu priateľstva a krásy a všetkého, čo vám môže prilákať radosť.

Budú aj tendencie dávať prednosť sexualite. Preto, hlavne vy zadaní, nepodľahnite chvíľkovému ošiaľu niekde mimo domova. Nemusí sa vám to vyplatiť.

Psychika

Nálady aj na pracoviskách môžu dosť kolísať. Ako vždy, pomôže nadhľad a zdravý rozum.  Medziľudské vzťahy sú naozaj najlepšou školou života.

Spln, zvlášť v tomto jesennom období, zvýrazní aj strach z vážnej choroby. Privádza aj k depresívnejšiemu rozladeniu, ktoré pocity bolesti zintenzívňuje. Je preto veľmi dôležité byť v dobrej psychickej pohode.

Vaše emocionálne výkyvy vás môžu prekvapiť, ale na druhej strane môžete presadiť to, čo je pre vás dôležité.

Zdravie

Počas splnu môžete mať problémy s nespavosťou, depresiami, ale môžete mať aj agresívne sklony a neprimerané reakcie.

Môžete zaradiť do vášho režimu aj tzv. pôstny deň s vodou alebo bylinkovými čajmi. Traduje sa, že koľko litrov vody vypijete, toľko kíl schudnete. Vyskúšajte, či je to pravda. Depilácia a tetovanie vraj menej bolí.

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Pozor, aby nevznikla najmenšia pochybnosť. Všetko má svoje pravidlá, i dnešný deň splnu Mesiaca. Vaša denná energia sa nesie v znamení pochybností, inšpirácie, ale aj dôvery. S empatickým prístupom toho v diskusii dokážete oveľa viac, ako keď budete blízkym rozkazovať. Urobte všetko pre to, aby vám neunikla, alebo sa neskomplikovala vaša láska, či už dlhotrvajúca, alebo nová.

Býk

Vás za chrbtom ohovárajú, že máte sklon ostatných ľudí využívať, byť pohodlní a leniví. Dnešný spln vo vašom znamení Býka to všetko vyvráti. Rozhodne vás tento čas viac preženie a preverí, ale aj niečo vhodné prinesie. Rozanalyzujte si situácie, ktoré vás najviac stresujú. Verte trochu viac rieke života. Majte chuť žiť a prežívať naplno každý okamih. Nehádajte sa, aby ste neboli agresívni.

Blíženci

Nepodozrievajte, keď si nie ste istí. Máte v sebe nesmierne množstvo tvorivej energie, ktorá len čaká na správne usmernenie.  Stredám vládne aktivita planéty Merkúra, ktorý je i váš astrologický patrón. Zdravie, podobne ako šťastie, môžu byť veľmi subjektívne veci. Stálo by za to, vrátiť sa k jednej zavrhnutej myšlienke. Nebola tak hlúpa, ako sa vám vtedy zdalo. Navyše ju dokážete bohatšie rozvinúť.

Rak

Vyššia moc hodnotí aj vaše správanie a schopnosť odolať nástrahám. Vy, Raci, počas splnu vašej Luny horšie znášate zmeny. Nemanipulujte s druhými ľuďmi a citovo ich nevydierajte. Nervozita z každodenných povinností u vás môže vyvolať pocit, že vás všetci využívajú. Mnohí budete mať pocit, že sa potrebujete sa aspoň na okamih zastaviť. Nápadov bude dosť, a zrealizovať sa budú dať. Nevymýšľajte žiadne krízové scenáre. 

Lev

Nenechajte sa v dnešnom pracovnom dni ničím vyprovokovať, pretože zlou reakciou na danú situáciu by ste čosi nedotiahli, hoci máte na to všetky predpoklady. Je možný románik s niekým, po kom ste už dávno pokukovali. Musíte aj dávať, nielen brať. Nebude to ľahké obdobie splnu Mesiaca. So znamením Býka neladíte. Nechcite byť všade prví a nepoužívajte ostré lakte.

Panna

So znamením Býka máte spoločný živel Zem, ktorý podporuje vašu snahu. Máte veľkú možnosť napredovania v súkromí, i v práci. Intuíciu a zdravý odhad protivníka využite pri riešení pracovného problému. S peniazmi budete zaobchádzať opatrne. Vy sami ale skúste prejaviť viac zmyslu pre humor. Tento spln Mesiaca vám podsunie novinky a inšpirácie, ktoré budete môcť využiť v spoločnosti. Vaše vízie a ideály sa budú dopĺňať s realitou.

Váhy

Rozanalyzujte si teraz situácie, ktoré vás najviac stresujú. Spoznaný nepriateľ už nie je taký strašný. Niektoré zvyky, no hlavne zlozvyky, prasknú, a prestanú vás zväzovať svojimi nerentabilnými nárokmi. Starostlivo zvážte rôzne možnosti. Nechcite sa s nikým rozhádať.  Snažte sa byť viac samostatní a menej vzťahovační. Nie je dôvod otáľať s výberom.

Škorpión

Tento spln v opozitnom znamení Býka, vás možno bude provokovať k presadzovaniu vašej osoby, prípadne vnucovaniu vašich predstáv okoliu. Nič neriskujte. Vaše pocity budú zmiešané. Nedajte zatlačiť do kúta. Stresové situácie si niekedy vyrobíte sami svojou neústupčivosťou a nervozitou. Je to aj vplyv súčasnej energie. Zapáľte si sviečky, čajové kahančeky, či vonné tyčinky, uvoľňujú napätie.

Strelec

Súvislosti okolo vás budú teraz zložitejšie, a práve preto by ste sa mali pridŕžať vytýčeného plánu. Pri ohrození vášho postu zaujmite dnes diplomatickejšie stanovisko. Harmónia, či disharmónia, v partnerstve odráža aj váš zdravotný stav. Doma si nerobte starosti s náladami partnera, prejdú ho. Niektoré otázky ste si mali položiť už dávnejšie, ale mnohé sa začnú vyjasňovať.

Kozorožec

Ste známi svojou silnou, ale rezervovanú povahou, chránite si svoje súkromie a svoje skutočné emócie. Svet sa začne utvárať podľa vašich predstáv, lebo tento spln Mesiaca v znamení Býka, s ktorým máte spoločný živel Zem, vám pomôže dobre zvládnuť situáciu, ktorej ste sa obávali. Dostatok pohybu, nápadov a informácií vás bude určite uspokojovať. Vážny spor skončí dobre.

Vodnár

I na vás sa môže prejaviť väčšia tvrdosť, ktorú provokuje tento spln Luny. Vodnári sú pri tejto lunárnej fáze nevypočítateľní. Svojim chovaním môžete ľahko šokovať. Zameriate sa na to, ako sa zbaviť nepotrebných vecí, alebo vtieravých myšlienok. Bránili by vám v realizácii. Nepúšťajte sa do hádok, hlavne nie tam, kde je moc. Energie sú nevyspytateľné. Nemuseli by ste ju vyhrať.

Ryby

Pod týmto splnom Mesiaca zatúžite byť samostatní a nezávislí. Je veľmi pravdepodobné, že vás niekto spoločensky vyššie postavený, zneváži. Pozor na to, aby ste nemali z toho komplexy. Aj teraz je najdôležitejší pozitívny prístup. Neprepadajte panike. Nemajte problém sa usmiať, svet nie je len čierny. Uzavrite na minulosť, a choďte v ústrety novým podnetom. Poteší vás aj čosi nezvyčajné. 

Téma dňa Vplyv negatívnych energií na váš partnerský vzťah

Nájdite ideálnu cestu na nastolenie rovnováhy vo vašom vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2022
MesiacKozorožecod 02.10.2022
MerkúrPannaod 23.09.2022
VenušaVáhyod 29.09.2022
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022