Odporúčame

Veštica Zuzana

Veštica Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2017

V nevyspytateľnom predjarnom počasí opäť dorástol na nočnej oblohe bledý kotúč Luny v splne. Tento spln Mesiaca v živle Zeme, v znamení Panny, pôsobí na 6. astrologický dom.

Spln Mesiaca v znamení Panny
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2019

Nov02.07.2019 21:18RakNov Mesiaca júl 2019
Prvá štvrť09.07.2019 12:57Váhy-
Spln16.07.2019 23:41KozorožecSpln Mesiaca júl 2019
Posledná štvrť25.07.2019 03:21Býk-

Spln Mesiaca nastane: 12.03.2017 15:56

Rieši choroby, zdravie, prácu, pracovné metódy, pracovisko, praktický život a situácie, v ktorých ste nechceli byt, ale museli ste. Energie budú silné. Ukončia všetko, čo nemá pokračovať. Všeličo sa zmení a nastavia sa nové pravidlá. Nebude to ľahké. Možné je precitnutie. Treba skúsiť nájsť nejaké východisko, pretože v opačnom prípade vás budú tieto problémy prenasledovať dlho, až kým ich nevyriešite.

Panna je znamenie Zeme, teda energia tohto splnu Mesiaca je zemná, pevná. Postupne, pomalším tempom, môže pomôcť k úspechu. Má vplyv na pracovisko a pracovnú sféru, často až prehnaný zmysel pre detaily, zdravie a životný štýl, choroby, uzdravenia, a tiež na služby druhým. Znamenie Panny je navigované Merkúrom, symbolom rýchleho myslenia, pracovnej aktivity, rýchlej akcieschopnosti, cestovania a vyliečenia. Vyznačuje sa svojou rozumovou, racionálnou, organizačnou kapacitou a systematickosťou.

Neberte do úvahy komplikácie z počasia, ale spravte si niečím radosť. Vydaria sa aj ručné práce a čerstvo upečené koláče, či drobné práce s kvetinami a zemou.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Znamenie Panny je pre Barana 6. astrologickým domom (práca, choroby a zdravie). Spln Mesiaca v znamení Panny má neutrálny vplyv na znamenie Barana. Stretli ste alebo stretnete niekoho dôležitého. Máte plné ruky práce. Spln vám teraz uzatvára nejaké situácie, záležitosti v súvislosti so zdravím, chorobou, alebo službou , či pomocou niekomu. Urobte správny krok, aby vás to posunulo vpred a prinieslo vám spokojnosť. City držte pod kontrolou a riaďte sa radšej rozumom.

Býk

Znamenie Panny je pre Býka 5. astrologickým domom (láska, sex a deti). Nemá na vás zlý vplyv. Vás naviguje planéta Venuša. Vkladá vám do pozornosti prácu, aktivitu v pracovnom poli a posunutie sa vpred. Musíte znovu na všetko pozrieť a vynoviť, nanovo nastaviť, aby to išlo lepšie. Zaoberajte sa témou detí, partnera, kreatívnosti, plodnosti, tvorby. Aktivujte vaše peniaze a majetok, čo mate v podielnictve s niekým. Musíte sa vrátiť do minulosti a opätovne čosi riešiť, po novom. 

Blíženci

Spln Luny v Panne je vo vašom 4. astrologickým dome (pôvodná rodina a koniec života). Spln Luny v Panne má na vás nepriaznivý vplyv kvadratúry. To vám zhoršuje situáciu a nastoľuje krízy. Spln Mesiaca vám bude ukončovať, uzatvárať všetko nefungujúce, a čo je už skoro skončené. Bude dosť namáhavý. Mali by ste sa snažiť žiť zdravšie. Mnohí ste nútení sa starať o niekoho iného, ktorý potrebuje vašu pomoc, o blízku osobu. Nezačínajte robiť nič nové a nevyskúšané. 

Rak

Spln Luny v Panne je vo vašom 3. astrologickým dome (Súrodenci a príbuzní, blízke okolie, krátke cesty). Má pomerne priaznivý vplyv sextilu na znamenie Raka. Vás naviguje Luna. Veľmi vás ovplyvňuje každý prechod Luny zo znamenia do znamenia, a preto ste náladoví. Rušivo na vás pôsobia zmeny fáz Mesiaca. V globále sa vaša pozornosť sústredí do sféry majetku, čo mate v podielnictve s inou osobou, či osobami. Aktivizuje sa vám práca, služba, zdravie, choroby, starosti o seba i o druhých. 

Lev

Znamenie Panny aktivuje pre Leva 2. astrologický dom (Majetok a peniaze získané vlastnou pracou). Spln Mesiaca v znamení Panny má teraz neutrálny vplyv na znamenie Leva. Niečo môžete splodiť, niečo vytvoriť v práci, aj dieťa sa môže pritrafiť, počať. Je na to prajný čas. Zaujímavé a osvieženie bežného života vám prinesie toto obdobie, ak to len trochu budete chcieť naozaj aj využiť. Vyhýbajte sa nepremyslenému konaniu, agresii a vyhlasovaniu konečných súdov. 

Panna

PANNA je pre samotnú Pannu 1. astrologickým domom ( Osobnosť a charakter). Spln Mesiaca v znamení Panny má priaznivý vplyv – konjunkciu, spojenie na znamenie Panny. Vám vládne planéta Merkúr: finančník, cestovateľ, lekárnik a kontaktér horoskopu. Týmto splnom Mesiaca ste si uzatvorili jednu životnú cestu, a otvorili ste si priestor pre nový životný smer. Mali by ste si ukončiť všetky záležitosti okolo vzťahov, dohôd a zmlúv. Vo vzťahoch a zmluvách by vás mohol klamať, skresľovať, zavadzať Neptún v Rybách. Opatrnosť je na mieste pri podpise zmlúv, ale aj vo všetkých bežných denných detailoch.

Váhy

Znamenie Panny je pre znamenie Váh 12. astrologickým domom, (Nešťastie, skrytí nepriatelia, obmedzenia). Spln Mesiaca v znamení Panny má teraz neutrálny vplyv na znamenie Váhy. Váham vládne Venuša, planéta lásky a krásy, nazývaná aj malé šťastie horoskopu. Stále však budete riešiť aj peniaze a majetok. Tento spln Mesiaca vám bude posielať do prepadliska osudu životné situácie, čo už nefungujú, nevyhovujú. Pripravuje sa vám priestor pre nové situácie a možnosti.

Škorpión

Znamenie Panny je pre znamenie pre Škorpióna 11. astrologickým domom (Priatelia, šťastie, životné túžby a priania). Spln Mesiaca v znamení Panny má priaznivý vplyv sextilu na znamenie Škorpióna. Vás naviguje Mars, planéta bojovej energie a Pluto, vládca pekiel a podsvetia, veľkého kapitálu, sexu i smrti. Pluto je dlhodobo v Kozorožcovi. Váš život je rušný a máte mnoho cieľov a plánov. Vyberajte si tie, ktoré naozaj chcete a dokážete zvládnuť.

Strelec

Znamenie Panny je pre znamenie pre Strelca 10. astrologickým domom (Povolanie, spoločenské postavenie a úspech, kariéra). Spln Mesiaca v znamení Panny má nepriaznivý vplyv kvadratúry, väčších kríz pre znamenie Strelca. Strelca ovláda Jupiter, záletník, ktorý vplýva na životné šťastie, úrady a autority. V globále vám tento spln Mesiaca prináša ukončenie niektorých vašich aktivít a činnosti. Môžu vyjsť na svetlo tiež nejaké tajomstva, veci, vzťahy, to čo tajíte, prípadne aj skryté, obmedzenia.

Kozorožec

Znamenie Panny je pre znamenie pre Kozorožca 9. astrologickým domom (Nadanie, náboženstvo, výchova, cestovanie na dlhé cesty). Spln Mesiaca v znamení Panny má priaznivý vplyv trigónu na znamenie Kozorožca. Vás naviguje Saturn, starý mudrc horoskopu, pán času, sudca, čo posudzuje ľudské konanie: dobro odmeňuje a zlo trestá… Planéta Saturn je dlhodobo teraz v Strelcovi. Máte tajnosti, niečo skrývate, ale váš tajný plán sa môže vydariť.

Vodnár

Znamenie Panny je pre znamenie pre Vodnára 8. astrologickým domom (Smrť a dedičstvo a podielnici, peniaze, sexualita). Spln Mesiaca v znamení Panny má neutrálny vplyv na znamenie Vodnára. Vás naviguje planéta Urán, planéta náhlych zmien, technických vymoženosti a počítačov. Je dlhodobo v Baranovi, a je vám priaznivo vám naklonená. Ak máte pocity viny, pokorne ich prijmite a uvedomte si, že každý človek je omylný. Teraz sa mnohé vysvetlí.

Ryby

Znamenie Panny je pre znamenie Rýb 7. astrologickým domom (Manželstvo a spoločnici, legálne zmluvy). Spln Mesiaca v znamení Panny má nepriaznivý vplyv opozície. Vás ovláda a mätie Neptún. Ten je dlhodobo u vás, na svojej trvalej adrese. Energia tohto splnu Mesiaca sa vám bude snažiť dodať silu aby ste chceli zosystemizovať si svoje hlavné, najmä pracovné aktivity, poriadok v tom, v čom mate chaos. Teda sa snažte si zorganizovať čo najlepšie svoje pracovne aktivity, a riešiť otázku zdravia a kondície bez zbytočných, a zaťažujúcich emócií.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 23.07.2019
MesiacBaranod 22.07.2019
MerkúrRakod 19.07.2019
VenušaRakod 03.07.2019
MarsLevod 01.07.2019
JupiterStrelecod 08.11.2018
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2019

JarJarná rovnodennosť20.03.2019
LetoLetný slnovrat21.06.2019
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2019
ZimaZimný slnovrat22.12.2019