Odporúčame

Stázia

Stázia

Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Spln Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v auguste 2018

Spln, keď je Zem skoro presne medzi Slnkom a Mesiacom, je najbúrlivejším obdobím so silným vplyvom na celú prírodu. Záplava polarizovaného svetla vyvoláva zvláštne výstrelky. Ohlási sa to, čo bolo potlačované, to dobré, ale aj zlé.

Spln Mesiaca v znamení Rýb
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júniSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť07.06.2022 16:50Panna-
Spln14.06.2022 13:54StrelecSpln Mesiaca jún 2022
Posledná štvrť21.06.2022 05:13Baran-
Nov29.06.2022 04:55RakRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 26.08.2018 11:59

Tento spln je dôležitý pre osoby narodené v znamení Rýb, ale aj Škorpióna a Raka. Vplyv tohto veľmi silného magického splnu pocítime v oblasti emócií. Ryby otvárajú minulosť, minulé životy, napojenie na duchovno a tajomno. Za to, že sa vám nechce pracovať a že by ste sa najradšej len bavili, sa trápiť nemusíte. Luna v Rybách vás k tomu vyložene nabáda a provokuje, ale budete celý deň zamestnaní. Večer ale doma nevysedávajte. Bude šanca na zaujímavé zážitky.

Spln u mnohých ľudí vyvoláva romantickú náladu a vzbudzuje vášeň, je vhodný pre nadväzovanie nových vzťahov a vyznania. Silnejšie nás ovládajú pudy. Predovšetkým u mužov rastie chuť na sex. Ženy mávajú zvýšenú plodnosť.

Veľmi silný a emočne vypätý spln Mesiaca

Všeličo sa vám v tomto období vráti na doriešenie. Nastávajú silné emócie a problémové situácie v súvislosti s bývaním, zázemím a pocitom samoty, či izolácie. Mnohé tajomstvá a klamstvá sa objasňujú.

Pozor na ohováranie, podvody a depresívne pocity. Ukončí, uzavrie, alebo aspoň vnesie jasnejšie svetlo do oblasti potomstva a doterajšej činnosti. Môžu vzniknúť závažnejšie konflikty so susedmi, či príbuznými, zvlášť kvôli vlastným názorom a neústupčivosti.

Energia počas splnu

Táto mesačná fáza dokáže podporiť proces uvedomenia si svojich problémov a pomôcť tak človeku odhaliť negatívne vzorce svojho správania. Kritické záležitosti odložte na neskôr, veci by sa mohli zbytočne skomplikovať.

Mágia

Magickú moc splnu Mesiaca, zvlášť, keď je Mesiac v znamení živlu Vody, v znamení Rýb, využívali naši predkovia k najrôznejším obradom a rituálom. Prianie, ktoré vyslovíme v noci pri splne, by sa nám malo vyplniť. V snoch prichádzajú dôležité informácie z vášho podvedomia. Majte pri posteli pripravený papier a ceruzku.

Bylinkári zase zbierajú za plnej mesačnej sily bylinky, pretože v tomto čase obsahujú maximum prospešných látok.

Polodrahokamy a minerály podporujúci spánok a pokojné sny sú aj ametyst, citrín, mesačný kameň, olivín. Z byliniek aj valeriána lekárska, medovka lekárska, dobromyseľ obecná, chmeľové šištice, harmanček…

Vhodné aktivity

Ak vás prvý dojem a inštinkt varujú, čo najrýchlejšie čokoľvek ukončite. V domácnosti sa vydaria práce s vodou, pranie, aj čistenie odpadov. Partner vám dá najavo, že by ste mali s jeho rodinou lepšie vychádzať. Nekričte, nemalo by to cenu. Nepremárnite šancu, ktorú vám aj v oblasti erotiky ponúka. Najdôležitejšia bude neha, porozumenie a citlivosť, nie rýchla vášeň.

Krása a zdravie

Môže sa vám horšie spať, môžeme byť nervóznejší, napätejší, nekoncentrovanejší. Najlepšie bude celkom vypnúť, alebo aspoň výrazne poľaviť.

Spln Mesiaca je ideálnym dňom na pokoj a postenie. Nielen tuky, ale i rôzne škodlivé prísady telo viac ukladá. Je zvýšené zavodnenie a plynatosť. Aj odolná pokožka bude reagovať precitlivenejšie, zvlášť pri odstraňovaní chĺpkov. Vytrieďte kozmetiku a vyhádžte všetky prípravky, ktoré nepoužívate, alebo sú už staré.

Tvrdému alkoholu sa teraz vyhýbajte, ale pokojne môžete vypiť pivo na zlepšenie trávenia. Ryby z grilu so zeleninovým šalátom by boli ideálne jedlo.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Teraz viac skúmate, čo sa to vlastne deje. O tom, že by sa vám do niečoho zásadného chcelo, nemôžete byť reč. Túžite po pokoji a mieri. Do ničoho zásadného sa vám nebude chcieť. Vašu vnútornú vyrovnanosť rozjatrí aj človek, ktorý si myslí, že má právo hodnotiť vaše rozhodnutie. Z trucovitosti budete hľadať príležitosť, ako si užiť dobrodružstvo, ako sa dotknúť zakázaného ovocia. Zvážte to dôkladnejšie. 

Býk

Vyhýbajte sa ľuďom, zvlášť v období tohto splnu Mesiaca, na ktorých ste alergickí, ktorí vás vyložene štvú. Nereagujte na reči, že by ste s nimi mali vychádzať, pretože to predsa inak nejde. Naozaj nie je dôvod, aby ste sa nútili do komunikácie s jedincom, ktorého hodnotový rebríček sa zásadne líši od toho vášho. Aj keď ste v dlhodobom vzťahu, ľahko vás okúzli človek, ktorý vám zalichotí. 

Blíženci

Nič zásadné sa pre vás nedeje, napriek tomu sa necítite vo svojej koži. Budete teraz mať tendenciu k unáhleným výrokom, ktoré by ste neskôr mohli ľutovať. Dávajte si na to pozor predovšetkým v týchto dňoch. Nielen vo vašom okolí panuje napätá, ktorá môže rôznym sporom ešte nahrávať. Pokúste sa mať všetky súčasti svojho života pod kontrolou. Zbavte sa napätia a strachu, a všetko pôjde ľahšie.

Rak

Budete mať pocit, že každý najskôr jedná, a až potom myslí. Keď začne hodnotiť váš život, ozbrojte sa trpezlivosťou. Mnoho ľudí vôbec ani netuší, že by vás svojimi slovami mohli naštvať. Keď niečo neviete, alebo niečomu nerozumiete, nemusíte sa s tým trápiť sami. Obráťte sa na blízkeho, ktorý sa v danej oblasti vyzná, a ukáže vám, ako na to. Bude z toho nielen užitočná, ale aj príjemná akcia.

Lev

O tom, že vám všeličo pristane, nikto nepochybuje. Dajte si pozor, aby ste na mužov vo svojom okolí nepôsobili až príliš dôverne. Vy by ste to síce nemysleli zle, ale ich partnerky by sa mohli cítiť ohrozené. Pozor na podvodníkov všetkého druhu. Nenechajte sa zatiahnuť do žiadnych nekalých praktík, alebo podvodov. Oľutovali by ste to, aj keď vidina úžitku je, zvlášť teraz, veľmi lákavá.

Panna

Neverte každému. Nebezpečné môže byť v týchto dňoch energie splnu Mesiaca v znamení Rýb zoznámenie s cudzím človekom, buď cez najrôznejšie zoznamky, alebo na dovolenke. Budete dôverčivejší a budete sa správať inak ako normálne. Uvážlivosť v medziľudskej komunikácii, podporí aj výlet za prírodnými krásami, starostlivosť o zdravie, či relaxačné techniky. Skúste byť nad vecou, ako ste väčšinou vždy.

Váhy

Nebuďte naivní a neverte na súčasné ilúzie. Doma to nebude ľahké a jednoduché. Búrlivo zareagujete na poznámku, ktorú zvyčajne vnímate ako niečo úplne normálne. Najskôr sa budete nechápavo čudovať čo sa to deje. Potom usúdite, že bude rozumnejšie, keď sa nebudete vypytovať, a počkáte, ako sa situácia vyvinie. Starým rodičom tiež bude smutno viac než obvykle. Možno je najvyšší čas svoje sľuby splniť. 

Škorpión

Na jednej strane chcete šetriť, na druhej máte chuť spoznávať všetky radosti života, ktoré sa vám ponúkajú. Záchranu pred nerozumným konaním predstavuje teraz aj práca. Tej máte toľko, že nebudete mať čas. Teraz si radšej odpočiňte, ustúpte a dovoľte, nech sa veci dejú samé, bez vášho snaženia, alebo ovplyvňovania. Dostanete presne to, čo si zaslúžite, a verte, že to bude to najlepšie.

Strelec

Ak vám niekto blízky zavolá, a bude chcieť hodnotiť zložité, či víkendové rodinné udalosti, vypočujte si ho v pokoji. Môžete si myslieť, čo chcete, ale s nikým sa o to nedeľte. Nebude to vlastne treba. Pochopíte, že vás nepotrebujú preto, aby s vami diskutovali, ale aby ste ho vypočuli. Keď sa odpútate od toho, čo vám berie silu a energiu, pochopíte, že zmena je nutná k vášmu ďalšiemu rastu. 

Kozorožec

Držte si nadhľad a rozhodne sa nestresujte. Optimistický postoj je výhra aj pre zdravie, aj keď vy ste viac pesimisti, ako optimisti. Niekto vás teraz prekvapí darčekom, ale vaša reakcia nebude taká, akú by si prial. Začnete ho podozrievať z nekalosti. Kúpte si nový záves do sprchovacieho kúta, záclonky do kuchyne, alebo prestieranie na stôl. Ide o maličkosti, ktoré dodajú vašej domácnosti nový šmrnc. Nenechajte sa nalákať na plané sľuby.

Vodnár

Pri vydávaní financií budete mať tendenciu k impulzívnym krokom, môže sa vás zmocniť. Nebudete mať chuť správať sa príjemne k ľuďom, ktorí vám sú proti srsti. V niektorých prípadoch by sa to aj vyplatilo. Aj pod energiou splnu si ujasníte, čo presne chcete. Ale skúste na chvíľku poodstúpiť a pozrieť sa na problém očami druhých. Zadané páry majú tiež šancu na počatie bábätka.

Ryby

Ste na začiatku ozdravného procesu, všetko už bude len lepšie. Nemusíte sa obávať kríz. Podstatné veci vám vyriešia. Nabijete sa novou energiou a ešte aj si vyčistíte myseľ od zbytočných myšlienok. Tento spln Mesiaca vo vašom znamení vám však odporúča, aby ste teraz boli uvážlivejší v medziľudskej komunikácii. Máte teraz totiž sklon rýchlejšie hovoriť ako myslieť, a to rozhodne nie je dobrý spôsob, ako dosiahnuť svoj cieľ.

Téma dňa Rýchly numerologický rozbor vášho partnera alebo vzťahu

Získajte odpovede na všetky vaše otázky, ktoré sa týkajú lásky a partnerského vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 21.06.2022
MesiacBlíženciod 26.06.2022
MerkúrBlíženciod 13.06.2022
VenušaBlíženciod 23.06.2022
MarsBaranod 25.05.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022