Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Spln Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v septembri 2017

Skutky sú vždy hlasnejšie a podstatnejšie, než slová. Tento spln v znamení Rýb bude mať na telo a našu dušu veľmi intenzívny vplyv. Ak ste v poslednom čase nervóznejší a nesvoji, pokojne to prisúďte dorastajúcemu Mesiacu a splnu.

Spln Mesiaca v znamení Rýb
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v augusteSplny a novy Mesiaca 2021

Nov08.08.2021 15:52LevRozbor pripravujeme
Prvá štvrť15.08.2021 17:22Škorpión-
Spln22.08.2021 14:04RybyRozbor pripravujeme
Posledná štvrť30.08.2021 09:16Blíženci-

Spln Mesiaca nastane: 06.09.2017 09:05

Mesiac je magické teleso. Spln Mesiaca nastane v stredu krátko po deviatej hodine. Vibrácie Luny sa spoja s energiou Neptúna v znamení Rýb. To by mohlo priniesť aspoň trochu idealizmu do zamračených úvah. Tajomná planéta Neptún sa nechce zbaviť svojho priaznivého vplyvu na vás. Tento spln Mesiaca je veľmi silný a bude pôsobiť na oblasť emócií. Ryby sú znamením porozumenia, súladu, harmónie a empatie.

Čaká nás náročná aj podnetná, magická noc. Teraz sa vám môže zdať, že znamenia a vplyv z vesmíru sú výplodom vašej fantázie.

Energia

Pôst čistí fyzické telo, modlitby očisťujú mentálne telo a energetické cvičenia čistia astrálne telo. Táto silná transformačná sila núti dotiahnuť veci do konca, ukončiť mnohé záležitosti. Nezačínajte nič, v čom sa ešte neviete orientovať a nepúšťajte sa do nejasných zámerov. Zamerajte sa na sebapoznanie. Pod vplyvom Mesiaca budú ľudia agresívnejší a depresívnejší. Súčasný vplyv Mesiaca všetko zintenzívňuje. Vaše predtuchy, emócie a túžby budú silnejšie. Budete oveľa nepokojnejší, citlivejší a hádavejší. Neriešte vážne rodinné, či pracovné spory, časom sa upokoja.

Možnosti

Tento spln praje aj kreativite, nápadom a tvorivosti. Netreba sa však do nich nútiť. Najlepšie spravíte, ak myšlienky necháte len tak voľne plynúť, vtedy budú mať priestor na rozvoj a zjavia sa tie najlepšie. Radšej oddychujte, relaxujte a nepúšťajte sa do žiadnych projektov. Nemalo by to zmysel a nepodarený výsledok by vás mohol ešte viac rozladiť. Pozor na ohováranie, klamstvo a číhanie, depresiu a pocity smútku a sebaľútosti. Energia Rýb je intuitívna, otvára vnímanie, prináša zaujímavé sny a emocionálne zážitky. Môžete mať vízie a zažívať nezvyčajné situácie. Duša je predsa napojená na Vesmír.

Zdravie a krása

Mesiac má na naše telo aj pozitívny vplyv. V mužoch sa zintenzívňuje vášeň a túžba po milovaní. Ženské telo je plodnejšie a otvorenejšie k počatiu dieťaťa.

Skúste si čo najdlhšie zapamätať sny. Môžu to byť užitočné informácie z vášho podvedomia. Viacerí budú naozaj námesační. Do snov sa budú vkrádať aj nočné mory. Tento spln má vplyv na duchovný rozvoj človeka, na rozvoj intuície a otvorenie čakry, ktorá je prepojená s “tretím okom”. Teraz je nevhodný čas na ťažkú prácu, ale aj takú, kde sa treba sústrediť, lebo sa vám nemusí dariť.

Ryby ovplyvňujú chodidlá, chôdzu a lymfatický systém. Telu by prospela lymfatická masáž od chodidiel až po hlavu. Je vhodné dodržiavať pitný režim, podporíte tým očistu svojho tela od toxických látok. Konzumáciu sezónnej zeleniny a ovocia by ste teraz mali uprednostniť pred mäsom. Najlepšie by bolo, keby ste boli niekde pri vode, vonku, v prírode…

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Bude vám kulminovať hnev a znechutenie. Nenechajte ich dominovať a stále používajte svoju logiku pri rozhodovaní. Súčasný spln Mesiacu vás bude zvádzať do nesprávneho rozhodnutia. Priviedlo by vás to do nepríjemnej situácie. U mnohých sa nedorozumenie vysvetlí, a môže to znamenať aj nový, výhodný, začiatok. Dokážte, že ste silná osobnosť, ktorá zmení zlú náladu a urobí vás, i všetkých okolo, spokojnejších. 

Býk

Nenechajte sa zastrašiť, ale ani vyprovokovať. Stretnete aj veľa negativity. Samozrejme, že vás to začne ubíjať. Budete nespokojní, osamelí a nejako tlačení do kúta vlastnými myšlienkami. Zostavte si aj zoznam, aspoň v mysli, svojich priorít. O čo máte záujem, čo naozaj máte, a čo môže počkať. Nastáva vám však obdobie s novými zážitkami, šancami, a čo je najdôležitejšie, aj zaujímavými výzvami.

Blíženci

Ak máte teraz pocit, že by vám bolo lepšie inde, je to jen ilúzia. Nechajte si to odležať v hlave. Vzťahy sú vo všeobecnosti počas dnešného splnu Mesiaca zložité. Môžu sa vyskytnúť rôzne zmätky a nedorozumenia. Pravdepodobne im nebudete môcť zabrániť, ale rozhodujúce je to, ako s nimi mienite počítať do budúcnosti. Ak nebudete nervózni a budete vedieť pokojnejšie reagovať, všetko sa ustáli.

Rak

Energie budete mať celkom priaznivé. Myslite viac sami na seba, pretože keď budete v pohode, dokážete druhým lepšie počúvať a tiež pomôcť. V dôsledku vyššieho napätia môžete mať vo zvýšenej miere problémy so žalúdkom a zažívaním. U Rakov sa častejšie vyskytne i námesačnosť pri splne Mesiaca, zvlášť ak je v živle Vody. Buďte vďační za životné lekcie. Bez nich by ste neboli teraz, kde ste teraz. Môže prísť nový druh aktivity. 

Lev

Nikto sa vami maznať nebude. Teraz je to tým, že sú skoro všetci podráždení. Na každého niekedy prídu starosti s láskou a vzťahmi. Je to nepríjemné, že vaše nezhody s vaším partnerstvom zotrvávajú dlhšiu dobu. Teraz to bude pre vás skúška trpezlivosti. Stojíte pred niečím, na čom vám záleží. Zareagujte správne. Máte si uvedomiť kam smerujete, čo chcete dosiahnuť, a aký máte cieľ, a aj možné prostriedky k nemu.

Panna

Chvíľami sa budete cítiť, akoby ste nič nemohli zvládnuť, že ste úplne bezmocní, zaseknutí. A o chvíľu neskôr už budete sršať nápadmi a vrhať sa po hlave do nových riešení. Musíte v sebe nájsť harmonický stred. Vyváženie a uspokojovanie potrieb je vždy veľmi dôležité. Dokážete využiť možnosti, ktoré prináša tento spln Mesiaca v znamení senzitívnych pre vašu domácnosť, ale aj pre pracovný proces. Budete prekvapení svoje novými fantáziami.

Váhy

I vy budete teraz vnímavejší aj na veľmi jemné podnety. Snažte sa veľkodušne podporovať aj tých, ktorým to nepôjde tak, ako by chceli. Ste náchylnejší na nepozornosť a úrazy z neopatrnosti. Výborným prostriedkom na odreagovanie z denných stresov, aj toho dnešného, pod vplyvom splnu Mesiaca v znamení Rýb, je plávanie, všetky druhy vodných športov, a tiež pomalší beh, alebo dlhšia prechádzka.

Škorpión

V poslednej dobe ste mali dojem, že sa strácate, že ste stratili kontakt so sebou, a že ani neviete, čo skutočne chcete. Dnešná energia splnu v živle Vody vám to ešte viac zosilní. Bude priaznivý, ale burcujúci. Zachovajte pokoj a všímajte si náhody, ktoré ani náhodami nebudú. Veľmi sa prejaví vplyv vašej karmy. Budete splácať svoje zlé skutky. Za niečo dobré, čo ste v minulosti spravili, však teraz dostanete odmenu.

Strelec

Zatvárate oči pred niečím, čo by ste nemali prehliadať, a to nie je dobré. Práve teraz máte jedinečnú šancu čo najlepšie využiť svoj potenciál. Tento spln Mesiaca vám podsunie novinky a inšpirácie, ktoré budete môcť využiť v spoločnosti. Dajte priestor sami sebe, nechajte rodinu tak trochu bez kontroly. Postarajú sa o seba i sami, a prospeje im to. Sústreďte sa na hľadanie rovnováhy, sami v sebe.

Kozorožec

Nepoddávajte sa, a nepôsobte impulzívne. Nesnažte sa prekonať všetko, a okamžite niečo zmeniť. Je to len prechodná panika, ktorú spôsobuje tento spln Mesiaca v znamení Rýb. Nájdite rovnováhu a rozhodnite sa pokojne, tieto výkyvy vás dlho trápiť nebudú. Vizualizujte, zobrazte si ten najlepší možný výsledok. Podrobne si popíšte svoj nový plán. Je obdobie mágie splnených prianí. Poďakujte aj sami sebe, pretože zistíte rozsah svojich možností.

Vodnár

Vždy idete za svojím cieľom. Pracujte so svojím podvedomím, možno sa tak vyhnete nezvyčajnému konaniu, ku ktorému vás tento spln Mesiaca v živle Vody, bude zvádzať. Bude zažívať aj nepríjemné chvíle, plné stresu, ale keď sa s tým dokážete vyrovnať, do budúcnosti veľa získate. Tento spln Mesiaca podporí vašu prirodzenú veľkorysosť a ohľaduplnosť. Pokoj načerpáte práve zo svojich dobrých skutkov. Vďaka nim budete sami so sebou maximálne spokojní.

Ryby

Bude vám viac chýbať láska a blízkosť. Uvažujte rozvážne a vyhnete sa súčasným problémom, ktoré teraz môže spôsobiť aj vaša zosilnená fantázia. Nájdite si vzor. Otvorte svoje veľké srdce. Obdivujte a rešpektujte niekoho, kto si to zaslúži a od ktorého sa môžete veľa naučiť. Tento spln bude práve vo vašom znamení, v Rybách. Okrem denných energií to pre vás znamená, viac ako pre ostatné znamenia zverokruhu, ešte ťažšiu noc a živé, možno aj prorocké, sny. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2021
MesiacRakod 04.08.2021
MerkúrLevod 28.07.2021
VenušaPannaod 22.07.2021
MarsPannaod 29.07.2021
JupiterVodnárod 28.07.2021
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2021

JarJarná rovnodennosť20.03.2021
LetoLetný slnovrat21.06.2021
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2021
ZimaZimný slnovrat21.12.2021