Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Spln Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v septembri 2020

V stredu ráno nastáva spln Mesiaca. Slnko v Panne je oproti Lune, ktorá je v Rybách. Zemská Panna je rada, keď má všetko pod kontrolou a pod určitým systémom, vtedy je spokojná. Vodné Ryby sú citlivé, snivé, ale aj chaotické a romantické.

Spln Mesiaca v znamení Rýb
Foto: isifa/thinkstockphotos

Fázy Mesiaca v apríliSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť02.04.2024 05:17Kozorožec-
Nov08.04.2024 20:23BaranNov Mesiaca apríl 2024
Prvá štvrť15.04.2024 21:15Rak-
Spln24.04.2024 01:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 02.09.2020 07:24

Spoločným pôsobením týchto znamení vzniká dosť protikladov a napätí. Treba si preto dať pozor na cestách, pracoviskách i pri bežnom styku s ľuďmi. Keďže začína školský rok, rodičia, pedagógovia i žiaci by mali byť k sebe vedome ohľaduplnejší. Ľudové príslovie vraví: Aký je začiatok, taký je aj koniec. No a kto by ho nechcel absolvovať úspešne?

Mierumilovní jedinci sa asi radšej utiahnu do ústrania, čo je v poriadku, ale treba sa pritom vystíhať alkoholu, drog i hazardu. Najlepším preventívnym prostriedkom bude umenie. Navštívte výstavy, koncerty, alebo si pustite doma obľúbenú hudbu či romantický film. Kto rád maľuje, alebo inak tvorí, môže pod jeho rukami vzniknúť zaujímavé umelecké dielo.

Ryby sú posledným znamením vo zverokruhu, preto si môžeme urobiť rekapituláciu všetkých splnov počas dvanástich mesiacov. Pokiaľ ste si nerobili poznámky, čo vám priniesli všetky splny a novy, začnite tak robiť teraz. Niekedy však stačí pozrieť do kalendárov, kde máte iste niečo poznačené. V mysli vám začnú nabiehať aj zabudnuté veci. Niektorým citlivým jedincom sa môže ozvať v sne nejaký zosnulý predok, ktorý mu prinesie dôležité posolstvo. 

Tak ako vždy pri splne, skúste jesť striedmejšie. Mladší a zdravší jedinci môžu piť ovocné a zeleninové šťavy, alebo dokonca len vodu. Ostatní by sa mali riadiť radami lekárov a dietológov.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Spln v Panne pre vás neutrálny, ale venujte pozornosť svojmu telu.  Slnko máte totiž všeobecne vo vašom dome zdravia. Skúste očistu vnútorných orgánov. Najlepšie urobíte, ak budete jesť buď len zeleninu, alebo len ovocie a piť čistú vodu. Kto neznáša surovú zeleninu, tak nech si ju krátko podusí v malom množstve vody. Predíde tak nafukovaniu.

Býk

Po minulom splne ste toho zažili veľa a prešli mnohými skúškami. Teraz si už snáď vydýchnete. Celkom priaznivý spln, vám ovplyvňuje dom priateľov, vašich plánov i túžob. Potešte kamarátov svojou spoluúčasťou, ale nezabúdajte na seba a svoje sny. Ak sa bude niekto hádať, skúste byť jemným, trochu vtipným spoločníkom.

Blíženci

Spln vám zasahuje všeobecne do oblasti kariéry. Prežívate ho každý rok približne v tomto čase, teda keď je Slnko v Panne. Ak budete ostražití, nemusí byť toto obdobie pre vás kritické. Berte ho ako výzvu! Pokiaľ vás však vaši doma veľmi rozčuľujú, vyhovorte sa na splnové napätie a utiahnite sa do autonómie. V práci neodpovedajte sarkasticky na narážky kolegov. Stratili by ste svoj kredit vtipného a šarmantného človeka.

Rak

Vám zasahuje spln do oblasti filozofie života, ciest, vyššieho vzdelania a zahraničia. Vhodný čas na štúdium! Ak pôjdete teraz do zahraničia, skúste veľa rozprávať. Nehanbite sa za výslovnosť, veď aj cudzinci, ktorí navštevujú našu krajinu sa vôbec neokúňajú pri komunikácii s nami. Pracujú viacej ruky i nohy? No a čo?! Pokiaľ už znova u vás začala vyčíňať nepríjemná situácia s Covidom 19, nezanevrite na cudzinu, komunikujte cez web. 

Lev

Spln vám zasahuje do domu transformácie i hodnôt, ktoré zdieľate s niekým iným. Ak ste správne nabehli po vašich narodeninách a držíte pevne opraty nad financiami, možno budete rátať s potešením viac peniažkov. Zvládate veľa, ale pozor na lenivosť, ktorú vám asi minule vyčítal aj váš partner. Pokiaľ ste sa neprávom urazili za pravdu, skúste mu to teraz vysvetliť. Ak na to nemáte, aby ste priznali pravdu priamo, vyjavte to skutkom! Ako? Usilovnou a precíznou prácou.

Panna

Energie by ste mali mať teraz dostatok, hlavne, ak ste už po narodeninách. Slnko je u vás, ale treba si dať pozor na to, aby ste sa vedeli vedome udržať v pokoji. Opozičná Luna spolu s Neptúnom v Rybách vás bude totiž skúšať. Nenechajte sa vykoľajiť opozičnými partnermi, skôr sa snažte s nimi zosúladiť. Keďže máte u seba vášho patróna Merkúra, mohlo by sa vám to podariť a vy budete nakoniec žať úspechy. 

Váhy

Neutrálny spln pre vás, ale treba sa držať trochu v úzadí. Zasahuje vám do domu zdravia i podvedomia. Preto pre vás obzvlášť platí, aby ste sa stravovali striedmo. Ak budete smädní a dáte si pivo, či dokonca niečo silnejšie, verte, že vám tento nápoj viac ako inokedy pomotá hlavu. Človek vtedy koná nekoordinovane, čo môže spôsobiť vážne dôsledky na tele i duchu. Myslite aj na minulosť, ktorá vplýva na prítomnosť i budúcnosť. Hlavne vtedy, ak máte niečo nestrávené. 

Škorpión

Tento spln je pre vás príjemný. Zasahuje do domu zábavy, detí a koníčkov. Venujte sa umeleckej činnosti, osobnostnému rastu a tešte sa s priateľmi. Máte dokonca na to, aby ste pomáhali druhým už len svojou prítomnosťou a dobrým slovom. Asi sa sami budete čudovať, že ten váš škorpiónsky chvostík nemá potrebu štípať! Zachovajte si to aj v budúcnosti, lebo nie vždy budete mať toľko dobrých aspektov. 

Strelec

Kvadrát Slnka v Panne z jednej strany a Luny od Rýb z druhej, vás môže zneistiť. Dokonca vás postaví pred konfrontáciu s niekým, kto bude na vás tlačiť, aby ste konali tak, ako vy nechcete. Keďže ste Strelci Ohniváci, nemuselo by to skončiť dobre. Astrológia nám v tomto pomáha! Preto, ak o niečom viete dopredu, skúste byť duchaprítomní tak, len ako sa dá. Počúvajte dobre, ak dostanete nejakú správu, ktorá sa týka minulosti. Bude pre vás určitým posolstvom. 

Kozorožec

Priaznivý spln, len si treba dať pozor pri športoch, lebo Mars vám nepraje. Taktiež sa netreba presadzovať za každú cenu. Jednajte uvážene, nepreceňujte svoje sily a reálne možnosti. Viac ako inokedy vás však toto obdobie môže naštartovať k cestovaniu, písaniu a komunikácii s blízkymi ľuďmi. Vaša predstavivosť nadobudne väčší rozmer. Nezabudnite aj, že humor je korením života! 

Vodnár

Po peripetiách, ktoré ste nedávno prežívali, si už asi konečne uvedomujete hodnoty, pre ktoré sa oplatí žiť. Buďte však ešte opatrní, aby ste nenatrafili na podvodníkov, a to hlavne takých, ktorí sa pohybujú vo finančných kruhoch. Vy dokonca máte na to, aby ste ich pomohli zneškodniť. Pozor si však dajte na unáhlené konania. 

Ryby

Dôležitý spln pre vás, ktorý vám uzatvára jednu kapitolu života a otvára vám nové obzory. Ten, kto stojí len na jednom mieste vlastne iba živorí. Majte dobre otvorené oči a uši, nepodliehajte ilúziám. Luna má pri sebe vášho patróna Neptúna a ten druhý, Jupiter robí na neho sextil, čo je veľmi dobré, ale je tu to ale… Treba si dať pozor na hazard a nebrať svet „len ako gombičku“!

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBýkod 19.04.2024
MesiacPannaod 18.04.2024
MerkúrBaranod 10.03.2024
VenušaBaranod 05.04.2024
MarsRybyod 23.03.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024