Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštenie s kockami, význam súčtov a spôsob hádzania

Čoraz viac je osamelých ľudí, ktorí sa nemajú s kým večer doma porozprávať. I toto môže byť riešenie a z troch obyčajných kociek a ich 3 x 21 bodiek sa môžu stať priatelia. Budúcnosť je pokračovaním prítomnosti.

Veštenie s kockami, význam súčtov a spôsob hádzania

Presná otázka znamená presnú odpoveď

Čím jednoduchšia je otázka, tým jasnejšia býva odpoveď. Ak dávajú kocky nezmyselnú odpoveď, skúste hod opakovať, ak sa aj druhá odpoveď nehodí k otázke, vtedy kocky nechcú odpovedať.

Rovnako ako sú dôležité otázky, sú dôležité aj odpovede. Ich interpretáciu sa treba naučiť pri veštení z kociek tak isto ako pri kartách, či iných orákulách.

Vývoj situácie sa nedá vždy jednoducho presne predpovedať, lebo naše terajšie vedomie je obmedzené. Nič nie je absolútne dané, všetko sa dá vylepšiť. Dá sa i zhoršiť a tomu by sme sa mali vyhnúť, nie si to strašidelnými veštbami a následným strachom ešte viac zhoršovať.

Hádzanie kockami

Každý by mal hádzať tak, ako je mu najlepšie, najpohodlnejšie a spoľahnúť sa na svoj vlastný cit. Môžete hádzať so zatvorenými dlaňami oboch rúk, jednou rukou, alebo z pohárika na kocky. Vtedy však nie je úplne priamy telesný kontakt s kockami.

Kocky pred použitím, alebo aj po ňom, opláchnite pod tečúcou vodou, tak ich vyčistíte od nevhodných energií.

Keď hodíte 3 kocky, súčet čísiel na nich vám môže vyjsť od 3 do 18.

Vnímajte viac pocitmi. Môžete zavrieť oči a popremýšľať o odpovedi, hoci i pred zaspávaním. Vtedy mozog prechádza z bežnej hladiny beta do hladiny alfa, tlmí sa realistické pozorovanie a prechádzate do hladiny nevedomého a podvedomého, ktoré vás možno upozorní na to, čo ste v zhone dňa neboli schopní počuť.

Veštenie z kociek je vždy lepšie skombinovať aj s inými vešteckými technikami, v tomto prípade numerológia a Tarot.

Význam jednotlivých súčtov

Ako pri každom veštení, ani pri veštení z kociek nie ste len vy sami. Ak sa predtým pomodlíte, alebo chcete odpoveď vážne a s úctou, tak vám kocky budú odpovedať a rozprávať sa s vami seriózne.

Keď to hneď od začiatku nazvete sprostosťou a budete k tomu pristupovať s posmechom, tak sa nečudujte, že vám budú vychádzať posmešné odpovede. I to, čo nevidíme, sa môže uraziť alebo ho môžeme uraziť.

 • Súčet čísiel je 3 - v tarote je trojka Cisárovná. Tá predstavuje realistický ženský pohľad, je to matka, živiteľka, vládkyňa. Číslo tri predstavuje aj nový začiatok a symbol dieťaťa. Vec, na ktorú sa pýtate, má veľmi dobrý štart. Ak si ho nepokazíte, tak sa vec podarí.

 • Súčet čísiel je 4 - v Tarote je karta číslo 4 Cisár, silná materiálna mužská energia. Celkove číslo 4 predstavuje vyváženie zeme, všetky 4 svetové strany. Je to hmota a realita. Odpoveď na vašu otázku bude kladná a môže priniesť výhody v realite, i finančné.

 • Súčet čísiel je 5 - v Tarote je karta číslo 5 Pápež, veľkňaz. Päťka je číslo energie, aktivity. Ak vám vyjde číslo 5, môžete sa rozbehnúť v tom, na čo ste sa pýtali. Vaše myšlienky sú však ešte chaotické a neučesané. Príliš sa zamotávate. Viac si to premyslite, dajte tomu čas a pozbierajte viac informácií, aby ste i vy dozreli.

 • Súčet čísiel je 6 - v Tarote je karta číslo 6 Zaľúbení. Je to rozhodovanie medzi dvomi opačnými alternatívami, z ktorých každá má svoju pravdu. Číslo šesť je aj číslo rodinných vzťahov a ľudskej múdrosti. Až budete mať pocit, že sa na to máte, alebo môžete, opatrne spýtať blízkeho, urobte to.

 • Súčet čísiel je 7 - v Tarote je karta číslo 7 Voz. Je to číslo nielen rýchleho štartu, ale aj udržanie dvoch síl, ktoré síce ťahajú dopredu, ale každá i do svojej strany. Číslo 7 je mystické a obyčajne šťastné. Rozhodne svoj plán zrealizujte, ale jednoduché to mať nebudete.

 • Súčet čísiel je 8 - v Tarote je karta číslo 8 Spravodlivosť a zodpovedá znameniu Váh. Číslo 8 predstavuje vyváženosť aj väčšie peniaze. Odpoveď na vašu otázku je áno, podarí sa, ak dodržíte zásady serióznosti.

 • Súčet čísiel je 9 - v Tarote je karta číslo 9 nazvaná Pustovník. Číslo 9 predstavuje uzavretie jednociferných základných čísiel. Odpoveď na vašu otázku je áno, vydarí sa, ale väčší úžitok z toho budú mať skôr iní. Vám môže z toho ostať len dobrý pocit, že ste pomohli, ale nie váš materiálny zisk.

 • Súčet čísiel je 10 - v Tarote je karta číslo 10 pod názvom Koleso šťastia. Číslo 10 je zložené z jednotky a nuly. Jednotka, to ste vy. Vaša energia, ktorú do toho vložíte, bude veľká. Nuly sú ošemetné, komplikujú. I koleso šťastia je také. Na začiatku to rozhodne bude úžasné, ale kolesá sa točia raz hore, raz dolu. V krátkodobom význame to šťastie a spokojnosť prinesie. Tak sa z toho potešte, ale nečakajte, že to tak ostane večne.

 • Súčet čísiel je 11 - v Tarote je karta číslo 11 označená ako Sila. Silu predstavujú i dve zdvojené jednotky. Chcete to silou - mocou. Na karte žena otvára tlamu levovi. Keď budete chcieť, dokážete i nemožné a prekonáte seba. Bude vám to však stáť za to?

 • Súčet čísiel je 12 - v Tarote je karta číslo 12 s obrázkom, na ktorom je zobrazený Obesenec dolu hlavou za nohu. Žije medzi materiálnom a duchovnom a z vreciek mu vypadávajú peniaze. Číslo 12 uzatvára tzv. tucet, mystické číslo, v ktorom jednotka sa spája s dvojkou, niekým druhým, ktorý môže podporiť, ale i zneistiť. S konečnou odpoveďou na túto otázku si nikdy nebudete istí.

 • Súčet čísiel je 13 - v Tarote je karta číslo 13 Smrť. Tento problém radšej neriešte. Ak sa dá, nechajte to na osud sám.

 • Súčet čísiel je 14 - v Tarote je karta číslo 14 Miernosť. Vyobrazená je duchovná bytosť, ktorá prelieva vodu (symbol citov a pocitov) z modrej nádoby (symbol duchovna) do červenej, ktorá symbolizuje našu realitu. I tu by bolo dobré zvážiť, čo z tohto riešenia by to prinieslo zo sféry vašich citov do každodenného života.

 • Súčet čísiel je 15 - v Tarote je karta číslo 15 Diabol. Symbolizuje naše temné stránky i zlo sveta viditeľného i neviditeľného. Nežeňte riešenie tohto problému do sebazničujúcich vášní a krajností. Radšej to vzdajte. Mali by ste proti sebe príliš silného, nezvládnuteľného protivníka.

 • Súčet čísiel je 16 - v Tarote je karta číslo 16 Bleskom zrazená veža. Nepodarí sa vám to. Osud by zasiahol v nečakanej chvíli. Nezabilo by vás to, ale dolámať by ste sa mohli. To bolí a dlho ste v rekonvalescencii, povedané v prenesenom zmysle slova.

 • Súčet čísiel je 17 - v Tarote je karta číslo 17 Hviezda - šťastná hviezda. Číslo 17 je zložené z našej snahy, jednotky a mystickej sedmičky. Odpoveď na vašu otázku je jedno veľké ÁNO. Je to spojenie, ktoré poznal náš ľud ako “Pomáhaj si človeče, aj Pánboh ti bude na pomoci.”

 • Súčet čísiel je 18 - v Tarote sa karta číslo 18 volá Mesiac (Luna). Je to symbol klamných ilúzií, našich snov, fantázií a sentimentálnej, nepraktickej falošnosti. Keď vám padnú tri šestky, v prvom momente sa človek poteší tomuto mimoriadnemu šťastiu. Je to omyl. Neexistuje dokonalé a večné šťastie ani nekonečný úspech. V tomto prípade je odpoveď na vašu otázku NIE, zbytočné nádeje. Vaša aktivita týmto smerom by sa dala nazvať: “Ísť hlavou proti múru.”