Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Stázia

Stázia

Osobný kód 175

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Výklad kariet na lásku

Väčšina vzťahov býva komplikovanejšia, ako by sme chceli. Prežili ste už všeličo a preto viete, že medzi dávať a brať, musí byť vždy rovnováha. Orientovať sa v partnerovi je ťažké, väčšinou je však ešte ťažšie orientovať sa v sebe.

Výklad kariet na lásku

Často si život vieme najviac skomplikovať aj sami zbytočne krutými slovami, či zbytočnými hádkami s tými, na ktorých nám záleží. Musíte mať nekonečnú trpezlivosť, zmysel pre empatiu a ochotu pochváliť. Nech vás vedú vaše životné skúsenosti a to niečo nepomenovateľné.

Tento výklad je na 6 kariet. Sú to 4 karty do kríža (na lásku) + 2 vysvetľujúce karty.

Výklad kariet na partnerstvo

Význam kariet

Môžete vykladať systémom a z kariet, na ktoré ste si zvykli. Môžete karty zamiešať, rozložiť na tri kôpky, alebo vykladať každú tretiu. Je to váš dialóg s kartami a neviditeľnými energiami, čiže aj jedným z návodov, ako počúvať hlas svojej vlastnej duše.

1 - základná karta, je to východiskový bod, základná situácia
2 - vplyvy, tie dobré i zlé, čiže plusové i mínusové, negatívne
3 - objasňuje vaše rozumové, vedomé myšlienky a akoby mužský pohľad
4 - upozorňuje na vaše podvedomé, nevedomé, intuitívne, čiže ženské energie
5 - zviditeľňuje to, čo sa práve teraz transformuje, čo je akoby vo vzduchu
6 - rozjasňuje to, čo sa ešte stane, čo treba prekonať, prípadne doriešiť

Hovorí sa, že keď chcel Boh dobre ukryť svoje tajomstvá o človeku, schoval ich do neho, a preto mi sami ani nevieme, čo je pre nás najlepšie. Často si síce niečo myslíme a zúfalo, či až zúrivo sa o to snažíme, ale keď potom dorazíme do cieľa svojho snaženia, zistíme, že celá tá snaha ani možno nestála za to. Možno máte dobré úmysly naplno sa vložiť do vzťahu. Často vidíme prekážky, zveličujeme cudzie intrigy, alebo preceňujeme výhovorky o nefungujúcom manželstve ženáčov, ktorým len lichotí zaľúbenosť novej milenky, ale nemienia sa z pohodlnosti, či materiálnych záväzkov, alebo z ohľadu na potomstvo, rozvádzať.

Rešpektujte odpovede kariet, aj keď vám nehovoria to, čo by ste chceli počuť. Nebuďte zaslepení, lebo je to často pre vaše dobro, ktoré si teraz neviete oceniť.