Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Je to skutočná láska alebo len fyzická túžba?

Ak sa vám zdá, že neustále nachádzate lásku, ktorá síce skvelo začína, ale rýchlo vyprchá, možno vôbec nejde o lásku.

Je to skutočná láska alebo len fyzická túžba?

Je pravdepodobné, že je to skôr chtíč. Oboje sú silné emócie a mnoho ľudí je z nich, mierne povedané, zmätených. Aký je teda medzi nimi rozdiel?

Predstavte si chtíč a lásku ako oheň. Žiadostivosť je ako oheň tlejúci z borovice bohatej na živicu. Horí prudko, ale netrvá dlho. Láska je ako oheň tlejúci zo starého duba. Neprodukuje rovnaké počiatočné teplo a plamene ako oheň z borovice, ale pokiaľ ide o trvanlivosť a dĺžku horenia, vždy vyhrá dub.

Čo je žiadostivosť?

Žiadostivosť nie je nič iné ako fyzická príťažlivosť. Vedci si nie sú celkom istí, prečo niekoho priťahujú určití jednotlivci. Niektorí si myslia, že to má čo to spoločné s feromónmi - chemikáliami, ktoré vyvolávajú určitú reakciu a správanie. U zvierat sexuálne feromóny indikujú, že je samička pripravená na plodenie. Mikroskopické organizmy, hmyz a dokonca aj cicavce používajú feromóny na signalizáciu plodnosti. Aj keď je zrejmé, že je lepšie vyslať jasný signál miesto neustáleho randenia a naznačovania, neznie to príliš romanticky, však?

Aby ste pochopili, čo je to chtíč, je potrebné si uvedomiť, že ľudia sú jedným z mála druhov, ktoré mávajú sexu aj pre potešenie, nielen pre plodenie. Muži a ženy sú priťahovaní k určitým jednotlivcom na fyzickej úrovni, aj keď netúžia po splodení dieťaťa. Žiadostivosť môže byť chápaná ako známosť na jednu noc či nezáväzný „vzťah“ trvajúci týždne alebo mesiace.

Sexuálne vás môžu priťahovať ľudia, ktorí sa vám nejako zvlášť nepáčia; voči niektorým nemusíte mať hlboké city, aby ste od nich dostávali fyzické potešenie.

Na druhú stranu, môže sa vám stať, že bezhlavo zatúžite po niekom, kto sa vám naozaj páči - aspoň na krátke obdobie. Mohutná sila žiadostivosti vás môže naplniť pocitom ohromnej túžby a prakticky vás pohltiť. Môže sa pohrať s vašou mysľou a zahmlievať vaše myšlienky a úsudok. Chtíč vás môže prinútiť, aby ste uverili, že ste našli lásku, aj keď v skutočnosti ste našli iba fyzickú túžbu.

Čo je láska?

Skutočná láska nie je fyzická - je to čosi hlbšie. Skutočná láska je puto vytvorené medzi dvoma ľuďmi na základe úcty, obdivu, vernosti, podpory a citového naplnenia. Znamená to viac sa starať o druhého ako o seba. Zamilovaný pár má zvyčajne rovnaké životné ciele a na ich dosiahnutí spoločne pracujú. Skutočná láska prekonáva všetky prekážky a často zahŕňa sebaobetovanie. Na rozdiel od žiadostivosti sa láska časom nezmenšuje. Namiesto toho rastie a prehlbuje sa.

Nájdenie skutočnej lásky

Je vám asi jasné, že hoci hľadanie žiadostivého sexu je jednoduché, hľadanie lásky môže byť naopak veľmi ťažké. Takmer každý túži nájsť svoju spriaznenú dušu, osobu, s ktorou chce zostarnúť. Ako však nájsť medzi miliónmi ľuďmi na svete toho pravého človeka, ktorý dokáže splniť vaše najhlbšie túžby?

Bohužiaľ, neexistuje príručka a ani mapa, ktorá by vás sprevádzala pri hľadaní lásky. No pomoc viete nájsť vo hviezdach. Každý sa narodí s určitými osobnostnými vlastnosťami podľa znamenia zverokruhu, pod ktorým sa narodil. To je dôležitý, ale často prehliadaný aspekt hľadania lásky - skutočnej lásky. Možno zistíte, že ste sexuálne priťahovaní a dokonca sexuálne zlučiteľní s mnohými znameniami, no s drvivou väčšinou z nich nebudete psychicky a emocionálne v súlade. Môžu byť zábavným a vzrušujúcim spestrením, ale nie sú vhodnými partnermi pre dlhodobý vzťah. Áno, je to mierne mätúce.

Našťastie, človek venujúci a rozumejúci astrológii vás vie bezpečne previesť týmto zmätkom a pomôže vám rozlíšiť lásku od žiadostivosti a tiež vám pomôže nájsť vašu spriaznenú dušu. Takýto človek vie prečítať váš graf a graf vašej polovičky a povedať vám, či má alebo nemá tento vzťah šancu vyvinúť sa v skutočnú lásku. Tak isto vám vie povedať také informácie, na ktoré by ste vy prišli oveľa neskôr. No tiež vám môže prezradiť aj čo to o vás, čo ste si ani neuvedomili.

Možno nebudete vedieť, či to, čo cítite, je láska alebo túžba, ale my sa dokážeme na túto situáciu pozrieť objektívne a dať vám nápomocné rady. Ak aj nemáte vyhliadnutý objekt svojho záujmu, vieme vám pomôcť.

Dokážeme nasmerovať vašu energiu a záujem na ten správny smer, čím vám ušetríme mesiace alebo dokonca roky drahocenného času, ktorý by ste mohli stratiť hľadaním túžby namiesto lásky.

Konzultáciou s nami urobíte prvý krok pri posudzovaní potenciálnych partnerov podľa rozumu a srdca namiesto sexuálnych túžob. Prečo to nevyskúšať, keď je telefonická konzultácia s nami taká ľahká a bezbolestná?