Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Zvádzanie a sex podľa Marsu

Mars a Venuša. Názov týchto osobných planét zľudovel aj pre tých, ktorí sa astrológiou vôbec nezaoberajú. Vyjadruje protiklady, muža a ženu, bez ktorých by tento svet ľudí neexistoval.

Zvádzanie a sex podľa Marsu

Prepytujem, označenie Marsu i Venuše sa vyskytuje i na dverách, kde aj králi chodia pešo… V minulom článku sme rozobrali vzťah podľa Venuše. Tentoraz sa bližšie pozrieme na planétu Mars a jej pôsobenie vo vzťahoch. Mnohí z vás práve teraz pochopia svojho partnera a jeho konanie. Veru, znovu sa vrátime k faktu, že poznať len svoje slnečné znamenie nestačí.

Mars dodáva vzťahu iskrenie

Akčný Mars, boh hnevu a vojny, vyjadruje v osobnom horoskope človeka jeho ego. Venušina úloha je spájať ľudí do jedného celku. Vyzerá to, že Mars má teda úlohu opačnú. Ako nám teda znalosť o Marse pomôže v partnerstve? Postavenie Marsu v osobnom horoskope ďalej ukazuje, ako ide jedinec „na tú vec“, rovno povedané, ako bude baliť svojho partnera a ako sa stavia k sexu. Mars preto nie je planétou, ktorá by mala byť v láske nežiaduca.

Svoje postavenie vo vzťahu si treba svojim spôsobom vybojovať, hoci boj nie je vždy to najsprávnejšie pomenovanie činnosti v partnerstve, ale bežne tento výraz používame. Inak pôjde na to Mars v Baranovi, kde je doma a inak vo Váhach, kde je v opozícii.

Vyhľadajte si, ako máte postavenú planétu Mars vy a váš partner, či osoba, ktorá vás zaujíma. Môžete si vyhľadať údaje o svojich bývalých a pochopiť, prečo konali tak, ako konali. Pomáha to, aby ste odpustili staré hriechy vašim ex. Nevedeli asi konať inak…

Vzťah podľa Marsu

V ktorom znamení máte postavený Mars a čo z toho vyplýva pre váš partnerský vzťah? Zadajte najskôr váš a potom partnerov / partnerkin dátum narodenia aj s časom, ak je vám známy:

+

Budete mať možnosť skúmať svoju schopnosť boja za lásku a vzťahy. Povedzme si úprimne, ak by sme dostali lásku predloženú na zlatej tácke, možno by sme si ju dlho nevážili. Prijmite teda aj planétu Mars do svojho srdca. Táto ohnivá planéta dodáva manželstvu iskrenie a mnohokrát zbavuje partnerov nudy. Veď aj ľudová múdrosť vraví, že láska nehnevaná, nie je milovaná!

Aj tu pripomínam, že partnerská astrológia je oveľa zložitejšia ako toto naše všeobecné porovnávanie! Pri vážnom vzťahu si treba dať urobiť osobný partnerský horoskop. Pre zábavu a všeobecné poučenie budú platiť aj nasledujúce informácie o postavení Marsu a jeho charakteristike v jednotlivých znameniach. Malé odchýlky pripúšťame, ale aj tu platí, že ak chcete presnejšie informácie, obráťte sa osobne na skúseného astrológa, ktorý vám rád vysvetlí vaše podrobné otázky aj o planéte Mars.