Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Partnerská zhoda podľa Venuše

Vo vzťahu je cit veľmi dôležitý. V horoskope narodenia nám ho vyjadruje Luna a Venuša. Teraz budete mať možnosť vášho partnera uvidieť zo stránky ponímania lásky, dozvedieť sa, čo máte obaja radi a ako viete milovať.

Partnerská zhoda podľa Venuše

Mesiac vyjadruje emócie všeobecnejšie až inštinktívne, teda s kým nám je dobre, čo potrebujeme k tomu, aby sme sa cítili s niekým príjemne. Ak máte napríklad Lunu vo vodnom Rakovi, iste si budete všeobecne po citovej stránke rozumieť s človekom, ktorý ju má v Rybách, a nie v Baranovi. Svoje mesačné znamenie, ako aj viac informácií o ňom sa dozviete v článku Zhoda partnerov podľa mesačných znamení.

Čo máme radi a ako vieme ľúbiť

Venuša, planéta lásky, bude hovoriť o osobnejšom vzťahu k partnerovi, našich túžbach i o tom, ako vlastne milujeme. Ďalej vyjadruje i to, čo nám robí potešenie a čím sa radi zaoberáme.

Vzťah podľa Venuše

V ktorom znamení máte postavenú Venušu a čo z toho vyplýva pre váš partnerský vzťah? Zadajte najskôr váš a potom partnerov / partnerkin dátum narodenia aj s časom, ak je vám známy:

+

Ak ste si porovnali svoj a partnerov horoskop podľa článkov Zhoda partnerov podľa mesačných znamení a Zhoda partnerov podľa slnečných znamení, iste ste už našli rozdiely, lebo málokto má Slnko i Mesiac v tom istom znamení.

Ak vám na partnerovi záleží, treba ho pochopiť, nielen na ňom hľadať chyby. Skúmaním postavenia Venuše vo vašom i partnerovom horoskope narodenia, máte možnosť si váš vzťah preklepnúť z novej strany. Možno práve samotná Venuša, ktorá má svoju výsostnú úlohu spájať ľudí, vám napovie, kde je ten pes zakopaný, že vám to spolu neklape, hoci sa podľa Slnka či Luny celkom zhodujete. Samozrejme, partnerská astrológia je oveľa zložitejšia. Pri vážnom vzťahu si preto treba dať urobiť osobný partnerský horoskop od skúseného astrológa.