Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Ženy, vzťahy a domácnosť

Ženy majú obrovskú vnútornú silu. Kdesi som čítala, že aké vnútorné hodnoty ženy v sebe držia, taký by mohol byť celý svet. So svojou vnútornou silou to dokážu, len potrebujú mať to správne naladenie.

Ženy, vzťahy a domácnosť

V dávnej minulosti boli ženy strážkyňami ohňa, boli matkami a ženami v domácnosti. Muži boli lovci, neskôr zarábali na živobytie, aby uživili celú svoju rodinu. Dnes panuje trochu rozporuplný názor na to, čo vlastne ktorý z partnerov v domácnosti má robiť. Úloha rodenia detí je nemenná, ale úlohy v domácnosti sa trochu pozmenili. Do rozpočtu rodiny v dnešnej dobe musia prispievať okrem mužov aj ženy, len z jedného platu to jednoducho nejde. Vznikla silná emancipácia a ženy chcú obsadiť v práci aj pozície, ktoré doteraz „prislúchali“ výlučne mužom. Nechcú byť iba posluhovačkami a upratovačkami, a byť odkázané len na to, čo muž domov prinesie. Chcú čosi dosiahnuť. Majú vysoké vedomosti, vedia sa v živote šikovne obracať, sú obdarené jemnosťou a citlivosťou ducha. Nadovšetko majú aj silnú intuíciu a dokážu v spoločnosti udržiavať spoločenské a morálne hodnoty.

Obrovská vnútorná sila

V dnešnej dobe muži považujú ženy skôr za svoju konkurenciu a cítia, že ich ohrozujú namiesto toho, aby uvažovali o tom, že sa od nich majú čo naučiť. Dnes je veľa zamestnaní, kde sa dokážu ženy so svojimi vedomosťami, šikovnosťou a obratnosťou dobre uplatniť. Jedná sa o prácu v kolektíve a prácu s ľuďmi, kde by sme dokázali svojou vnútornou láskou a láskavosťou pomôcť druhým. V súčasnej dobe sa skôr uzatvárame do seba. Predstavte si, že prídete niekde do úradu a privíta vás žena s úsmevom na tvári a s radosťou vaše problémy dokáže vyriešiť, alebo aspoň správne vás nasmerovať. A hneď naopak: vojdete do kancelárie a bude tam namosúrená ženská, ktorá by vás najradšej otočila hneď medzi dverami, pretože je unavená, má doma problémy, ktoré nerieši a zlosť si vyleje na vás a ešte vám vynadá, že tlačivo nemáte správne vyplnené. A hneď máte taký istý zlý deň ako ona.

Preto by ženy, ktoré majú svoje rodiny a deti, nemali byť na vysokých postoch (ako riaditeľky firmy, alebo vo vysokých politických funkciách), lebo svoje problémy prenášajú domov a z domu do práce. Každá žena by si mala vybrať, či chce ísť cestou kariéry, alebo chce rodinu. Či chce harmonický chod rodiny a správne v láske vychovávať deti, alebo ísť cestou kariéry a zisku. Obe idú veľmi ťažko, vždy sa niekde urobí chyba.

Na začiatku som spomínala, že sme v dobe, kedy musia pracovať aj ženy, lebo finančne by na chod rodiny jeden plat nestačil. To, čo kedysi platilo, že žena sa má starať o domácnosť a výchovu detí, dnes neplatí. Musia sa starať obaja manželia, či partneri. Preto aj domáce povinnosti si musia podeliť. Lásku a harmóniu do rodiny predsa len vkladá žena. Do vzťahu treba vkladať aj slová, krásne slová. Pochvaly, krásne privítania sa, všetko musí prebiehať v láske a s láskou.

Vyrovnanosť ženy

Žena má mať krásne držanie tela. Pozrite sa na prekrásne diela majstrov. Každá žena je vyrovnaná, má elegantné držanie svojho tela, krásnu chôdzu a má jemný, nenásilný úsmev na tvári. Pozrime si dnešné mladé dievčatá, či ženy, akú majú nedôstojnú chôdzu, správanie alebo gestikuláciu. Žiadna vznešenosť, žiaden pôvab. Obúvajú si nevhodnú obuv, tým sa im kriví a deformuje chrbtica, nedržia svoje telo vzpriamene, správajú sa vulgárne a neslušne, rozprávajú oplzlo, šokujú svoje okolie nevkusným tetovaním, prípadne povpichovanými predmetmi do ušných lalokov či do iných častí svojho tela. Každá žena by mala mať ladný pohyb, vzpriamenú postavu, každé slovo, ktoré z nej vyjde, by malo dýchať ženskosťou, krásou - prosto by to mala byť žena.

Pokiaľ sa žena naladí na neslušné a nevhodné správanie a ešte keď sa k tomu pridruží táto hektická a náročná doba, začne silne gestikulovať, rozhadzovať rukami - to je prvý príznak, že je nevyrovnaná. Ako dobre vieme, prejav tela, rúk a slov nám prezrádza veľmi veľa o osobnosti človeka. Paradox vidíme opäť v móde a v prejavoch našich modeliek, ich neprirodzená chôdza, nezdravý výraz v tvári. Bohužiaľ, tu ide iba o obchod. Ich postavy sú vychudnuté, sama kosť a koža, nič ženské. Žena má mať správne ženské krivky, krásne boky, prekrásny úsmev, musí z nej sršať prirodzenosť a láskavosť…