Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Lev (23.7 . - 22.8.)

Lev - Baran: Rovnakí a predsa iní. Oheň sa stretol s ohňom. Navzájom sa dopĺňajú, väčšinou bez komplikácii. Baran však nesmie zabúdať na pochvalu u Leva, ten si na to potrpí. Na oplátku ho Lev odmení veľkou ohnivou vášňou, ktorá je korením ich spoločného života. Väčšinou dlhodobého. Obidve znamenia majú občas egoistické maniere. Dokážu si ich medzi sebou ohnivo, ale s láskou vysvetliť a pochopiť sa tak navzájom. Čo na to susedia, to je už ich vec.

Lev - Býk: Najsilnejšie znamenie v horoskope Lev a dominantnosti chtivý Býk bojujú o moc. Vo vzťahu. má vládnuť predovšetkým spoločná láska. Lev je ohnivý - aktívny, Býk zemitý - pomalší, ale tvrdohlavý a neústupčivý. Obidvoch rozdiely v živloch hnevajú. Kvadrát medzi znameniami tvorí nesúlad v dlhodobom vzťahu. Vzťah často končí po prvom vzájomnom okúzlení.

Lev - Blíženci: Lev je rád obdivovaný, ale je veľkorysý a tvorivý. Blíženec má tiež veľa nápadov, ako sa vo vzťahu nenudiť. Ak si budú vedomí svojich slabostí a zachovajú tolerantnosť voči nim. Napr. Blíženec pochváli Leva a Lev ocení mnohostrannosť Blíženca, vydržia spolu roky. Lev si má dávať pozor, aby Blíženca veľmi nevychovával. Vtedy mu môže vzdušný spoločník ufrngnúť.

Lev - Rak: Lev dáva istotu Rakovi. Račie nálady berie ako dramatický prejav a nerobí z toho vedu. Rak mu to nezabudne a pochváli ho, ak ho prejde náladovosť. Zvykne byť prekvapujúca zhoda medzi dvoma tak rozdielnymi znameniami. Naozaj excelentné predanie štafety a prajnosť jeden druhému. Znamenia spája aj láska k umeniu, často je ním spev.

Lev - Lev: Dramatickosť a pýcha dvoch Levov je často prioritou, ktorá súťaží s ušľachtilým citom, ktorý by mal dominovať vo vzťahu dvoch ľudí. Obaja chcú veľa dokázať a byť prví vo všetkom. V partnerstve nejde o súťaženie, ale o lásku, ktorú dávame tomu druhému nezištne a bez divadelných výstupov. Ak sa ale spoja dve úprimné levie srdcia, dokážu urobiť veľa nielen pre svoj vzťah, svoj domov, ale i pre celé ľudstvo!

Lev - Panna: Lev si potrpí na sebavedomie a je rád stredobodom pozornosti. Panna je pracovitá a nevadí jej podriadená úloha krku, ktorý niekedy celkom šikovne krúti Levou hrivou. Levovi nevadí kritika Panny, lebo je rád, keď je najlepší. Lepšie je, ak mu to povie partner v súkromí, ktorý mu praje, ako by mal zažiť trapas na verejnosti. Pekné podanie štafety znamení Leva Panne, môže pokaziť nesúhra v sexuálnej oblasti. Optimistický Lev dokáže aj tu povzbudiť Pannu, aby z nej opadli okovy zdržanlivosti. Zapáli svojím ohňom jej živočíšnu vášeň, ktorou ho nakoniec Panna prekvapí.

Lev - Váhy: Jedinou chybičkou tohto spojenia môže byť veľká vášeň Leva, ktorú musia Váhy brzdiť. Postupne dôjde k súladu. Obe znamenia majú rady spoločnosť a divadelné umenie. V dramatických scénach sa často ako diváci presviedčajú o nutnosti diplomatického spolunažívania. Dvaja kultivovaní ľudia sa tak spoja postupne v krásny zväzok, ktorý poteší zrak i srdce okolia, kde pôsobia.

Lev - Škorpión: Stretnutie dvoch najsilnejších znamení v našom slnečnom zverokruhu. Obidve znamenia sa musia rešpektovať a dávať si navzájom úctu. Kompromisné jednanie a rozdelenie dôležitosti v spoločnom nažívaní je veľmi dôležité. Sexuálna súhra je vážnou súčasťou ich života. Ak klapne na výbornú, môžu sa pohnúť ďalej. Dohodnú sa. Lev je totiž citlivý na extrovertnú oblasť a Škorpión na introvertnú oblasť. Svoju túžbu po dominantnosti si môže uplatniť Lev v oblasti spoločenskej a Škorpiónska polovička páru môže vládnuť doma.

Lev - Strelec: Dve znamenia, ktoré sú plné sily a ohňa. Môže byť medzi nimi veľké porozumenie. Strelec má svoje ideály a túžbu po dobrodružstvách. V tých ho Lev rád podporí. Strelec nemusí byť za každú cenu stredobodom pozornosti. Vie vystihnúť tú pravú chvíľu, kedy má Leva vyzdvihnúť. Poskytujú si navzájom veľa lásky, úprimnosti a slobody.

Lev - Kozorožec: Optimizmus a srdečnosť Leva roztopí konzervatívneho Kozorožca, ktorý vie cúvnuť do pozadia, aby umožnil Levovi zažiariť v jeho celej kráse. Na svoje si Kozorožec počká. Prispôsobí sa Levovi dočasne, ak z toho čosi má. Vzťah dvoch odlišných ľudí spája túžba po kariére a udržiavanie tradícií. Srdečný a vášňou horiaci Lev často zhasína pri chlade Kozorožca a odchádza zo vzťahu.

Lev - Vodnár: Dve silné osobnosti, pozitívne naladené, prežívajú zo začiatku pekné dobrodružstvo. Levovi viac záleží na vonkajších záležitostiach i keď má srdečnú povahu. Vodnár je zameraný viac na duchovno.  Nedá si rozkazovať od najsilnejšieho znamenia v zverokruhu. Lev dodržuje tradície. Vodnár je novátor a revolucionár. Vzniká stret záujmov.  Vodnár ubzikne Levovi skôr, ako sa kráľ zvierat rozhodne “dať mu kopačky”.

Lev - Ryby: Pasívnejšia Ryba obdivuje žiariaceho Leva. Ten svojim ohňom hľadá aktívnejšieho partnera, ktorý mu bude dávať, nielen prijímať. Citlivosť Ryby pôjde postupne na nervy Levovi. Empatická Ryba to vycíti a odpláva prekvapenému Levovi. Ak chcú obe znamenia ostať spolu, je dobré vložiť fantáziu Ryby a tvorivosť Leva do zmysluplnej činnosti. Lev vynikne a Rybka nájde citové uspokojenie. Môže ňou byť aj charitatívna činnosť, alebo umenie.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: