Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Lupita

Lupita

Osobný kód 179

Veštica Karolína

Karolína

Osobný kód 173

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení majú všeobecný charakter. Pri vážnejšom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia.

Zhoda partnerov podľa klasických znamení

Panna (23.8. - 22.9.)

Panna - Baran: Barana irituje zdržanlivosť Panny, ale ako každé ohnivé znamenie nebojí sa zdolávať ťažké prekážky. Preto si Baran začne s Pannou. Tá ak nájde v sebe odvahu prekonať svoju hanblivosť, ukáže Baranovi iné dimenzie lásky. Rozdielne charaktery, ale prekvapujúco vedia spolu existovať, ak Baran vypočuje Pannu a Panna dovolí experimenty v spálni Baranovi bez veľkej kritiky.

Panna - Býk: Možná ostýchavosť Panny Býka niekedy odrádza. Zhodnosť živlov tieto znamenia predsa len nakoniec privedie k súladu. Ak Panna nechá svoje zábrany trpezlivým Býkom roztopiť, vznikne dlhodobý vzťah založený na dôvere a pokojnej láske. Panna si má dať pozor na kritizovanie a Býk trochu upustiť od prílišného experimentovania v sexe.

Panna - Blíženci: Spoločný vládca, posol bohov Merkúr, často spojí tieto dve znamenia do zväzku. Po doznení prvých vášni Panna kritizuje Blíženca v snahe stále vylepšovať vzťah. Blíženec to berie ako obmedzovanie a vyletúva zo vzťahu. Vracia sa, ale frustrovaná a nepochopená Panna sa uzatvára do seba. Udržať vzťah pomôže spoločná komunikácia, v ktorej sú tieto znamenia majstri. Háčik je v tom, že musia obidvaja ešte chcieť.

Panna - Rak: Voda sa tu pekne snúbi so zemou. Prítulný Rak nenalieha na Pannu, aby rýchlo vstupovala do blízkeho vzťahu a ona to veľmi oceňuje. Rak toleruje občasnú kritiku zo strany Panny, chápe, že ňou chce len vylepšiť vzťah. Panna si pri Rakovi rozvíja fantáziu a Rak sa učí zamerať na detaily. Finančne si tiež porozumejú. Pokojný vzťah, s občasnou tichou domácnosťou aby mohlo byť pekné udobrovanie.

Panna - Lev: Lev si potrpí na sebavedomie a je rád stredobodom pozornosti. Panna je pracovitá a nevadí jej podriadená úloha krku, ktorý niekedy celkom šikovne krúti Levou hrivou. Levovi nevadí kritika Panny, lebo je rád, keď je najlepší. Lepšie je, ak mu to povie partner v súkromí, ktorý mu praje, ako by mal zažiť trapas na verejnosti. Pekné podávanie štafety Leva Panne, môže pokaziť nesúhra v sexuálnej oblasti. Optimistický Lev dokáže aj tu povzbudiť Pannu, aby z nej opadli okovy zdržanlivosti. Zapáli v nej svojím ohňom živočíšnu vášeň, ktorou ho nakoniec Panna prekvapí.

Panna - Panna: V tomto vzťahu sa môžeme riadiť pravidlom, že podobné sa priťahuje podobným, rovnaké rovnakým. Vzťah buď funguje perfektne, alebo sa dve Panny nudia. V tomto druhom prípade sa partneri rozvedú, alebo pracujú do úmoru, aby zabudli na strasti lásky, do ktorých ich osud zavial. Hlavnou príčinou rozchodu môže byť záľuba v kritizovaní a neznášanlivosť kritiky ich samých. Obaja tak radi rozpitvávajú maličkosti, až pritom zabudnú, že na nich nezáleží, ale hlavne na láske.

Panna - Váhy: Panna rada žije podľa systému a poriadku. Váhy vnášajú do jej života čerstvý vietor. Panna ho musí vedieť prijať a nekritizovať Váhy za občasnú záhaľčivosť a míňanie peňazí na parádu. Obe znamenia majú rady jemnosť a pohodovosť. Preto, ak si od začiatku vymedzia hranice odkiaľ pokiaľ, môžu spolu dobre vychádzať.

Panna - Škorpión: Panna dovolí Škorpiónovi dominantnosť. Ten to ocení, len žiada niekedy od Panny priveľa v sexuálnej oblasti. Panna ho za to kritizuje. Kvôli tomu hľadá Škorpión partnera v iných povoľnejších vodách. Ak ale pristupuje k Panne pomaly a systematicky, dosiahne postupne svoje. Tento spôsob je pre Pannu prijateľnejší, dokonca môže Škorpióna milo prekvapiť.

Panna - Strelec: Každé znamenie je z iného cesta. Panna má rada systém a poriadok vo veciach i živote. Strelec je dobrodružný typ, ktorý nerád plánuje na roky dopredu ako Panna. V neskoršom veku by sa tieto dve znamenia mohli dať dokopy. Panna vytvorí Strelcovi rodinné zázemie a on jej na oplátku ponúkne pestrý život. Obe znamenia môže spájať filozofia a duchovno.

Panna - Kozorožec: Kozorožec je znamenie, ktorému vládne pán času, prísny Saturn. Panna má rada presnosť a detaily, preto mu vyhovuje. Spája ich praktickosť, šetrnosť a rovnaké záľuby. Majú sa vždy o čom rozprávať. Čo sa týka sexuality, zdieľajú rovnaký názor. Iste nie je taká vášnivá ako u ohnivých znamení, ale vyhovuje obidvom. Tieto znamenia sa dávajú dohromady po zrelej úvahe a vydržia spolu dlho.

Panna - Vodnár: Obe znamenia sú technicky orientované. Panna ovláda klasické odvetvia a Vodnár novosti. Panna ho za to obdivuje. Vodnár si váži zas u Panny systémovosť, ktorá mu chýba. Preto tieto znamenia často spolupracujú. So sexualitou je to trochu inak. Panna má rada stabilitu a vernosť. Vodnár večne niekde lieta a to Pannu rozčuľuje. Vie ho však pochopiť, veď sama je pod vládou pohyblivého Merkúra. Ak Vodnár toleruje Panne kritiku a Panna Vodnárove úlety, vedia spolu existovať.

Panna - Ryby: Opozícia znamení v zverokruhu nemusí vždy znamenať nesúhru. Tieto dve znamenia sa nepriťahujú na prvý pohľad. Keď sa spoznajú, pochopia, že sa majú jeden od druhého možnosť veľa naučiť. Ryba pláva v svojich snivých vodách a je plná fantázie. Pragmatická Panna Rybu uzemní, vlastne uvedie do triezveho života na Zemi. Ak to Ryba prijme, je spokojnosť na oboch stranách. Panna sa zas stáva vnímavejšia k veciam medzi nebom a zemou, kde je Ryba doma.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: