Odporúčame

Petra

Petra

Tisíce ľudí snívajú o budúcnosti, minulom živote, majú veľa otázok a chcú poznať odpovede - od toho som tu, aby som vás nimi previedla. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Spolužiačka

Spomínam si, ako som spoznal pani Boženu, keď som zavolal na číslo 0900 612 353. Na akejsi párty sme vytočili s chalanmi toto číslo, pretože sme si jednoducho chceli robiť vtipy z toho, čo nám pani Božena povie... Mišo

Spolužiačka

Už od pätnástich rokov som sa len poflakoval, zo strednej školy som odišiel a na zamestnanie som ani len nepomyslel. Myslel som si, že mi patrí celý svet. Necítil som žiadnu zodpovednosť ani voči druhým a ani sám voči sebe. Ako som už spomenul, raz sme s kamarátmi zavolali pani Božene a ona zmenila môj život. Respektíve, to čo po rozhovore nasledovalo, mi ho zmenilo. Povedala mi, že v živote mám ešte šancu, aby som dopadol dobre. Poradila mi, aby som išiel ráno na prechádzku k jazeru, vyčistil si hlavu a možno sa tam stretnem so svojím osudom. Na druhý deň, aj keď som bol po opici a bolel ma asi každý sval v tele, zobudil som sa skoro a nemohol som zaspať. Niečo, akoby ma hnalo von na čerstvý vzduch. Obliekol som sa a išiel som sa trocha prebehnúť. Úplne podvedome som zabočil k jazeru a ani som si neuvedomil, že večer pred tým hovorila veštica Božena, že ráno pri ňom stretnem svoj osud. Spomenul som si na to až v tej chvíli, keď som pri jazere zbadal na lavičke sedieť dievča. Bola to moja bývalá spolužiačka zo základnej školy. Usmial som sa a opýtal som sa, ako sa má. Doslova ma prebodla očami a povedala, že ma do toho nič nie je. Sadol som si k nej na lavičku a snažil som sa vyzvedieť, prečo je na mňa taká podráždená. „Ako by si si už nespomínal“, povedala ona a porozprávala mi, aký som bol k nej na škole. Vraj som sa jej vysmieval a trápil ju, ako každého a ona sa práve kvôli mne bála do školy chodiť. Povedal som jej, že pre mňa to bola len detská hra. Že som si nikdy naozaj neuvedomil, že niekomu svojimi posmeškami môžem ubližovať. Rozprávali sme sa ešte asi tri hodiny. Len sme tak sedeli na lavičke a dívali sme sa na to, ako vychádza slnko. A vďaka nej som zmenil pohľad na svet.

Mišo

Cena hovoru: 1,60 €/min.