Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Manželova návšteva

Keď môj manžel Karol ešte žil, navzájom sme sa doberali a vymýšľali všelijaké žarty. Raz som mu povedala, že ak zomrie skôr ako ja, nech sa vráti a urobí niečo, aby som vedela, že je to on.

Manželova návšteva

V kuchyni na okennej parapete sme mali dvoch malých keramických psíkov. Každý, kto nás poznal, vedel, že keď sme sa povadili, psy sme od seba oddelili. Keď sme boli v pohode, psíky stáli vedľa seba a dotýkali sa ňufákmi. Aj naše deti, keď nás prišli navštíviť, zašli hneď do kuchyne, aby videli, ako to podľa psíkov medzi nami je. Niekoľko dní po Karolovej smrti som stála v kuchyni a pozerala na parapetu. Jeho malý psík bol prevrátený. Keďže žijem sama, pomyslela som si, ako sa len mohol prevrátiť? Zdvihla som ho a postavila tvárou tesne k tomu druhému. Potom som na to zabudla. Asi o tri dni jeho pes stál otočený chrbtom k môjmu, akoby od neho odchádzal. Bol od neho vzdialený asi dvadsať centimetrov. Vtedy som pochopila, že mi Karol oznamuje, že ma musí opustiť…

Niekedy sa bojíte povedať o tom, čo sa stalo vašim blízkym, aby si nezačali robiť starosti o vaše duševné zdravie. Som rada, že som sa mohla o svoj príbeh podeliť aspoň s vami.

Čitateľka Oľga