Odporúčame

Veštica Zuzana

Veštica Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Gabriela

Gabriela

Osobný kód 164

Veštec Adam

Adam

Osobný kód 154

Veštica Gizela

Gizela

Osobný kód 167

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Manželova návšteva

Keď môj manžel Karol ešte žil, navzájom sme sa doberali a vymýšľali všelijaké žarty. Raz som mu povedala, že ak zomrie skôr ako ja, nech sa vráti a urobí niečo, aby som vedela, že je to on.

Manželova návšteva

V kuchyni na okennej parapete sme mali dvoch malých keramických psíkov. Každý, kto nás poznal, vedel, že keď sme sa povadili, psy sme od seba oddelili. Keď sme boli v pohode, psíky stáli vedľa seba a dotýkali sa ňufákmi. Aj naše deti, keď nás prišli navštíviť, zašli hneď do kuchyne, aby videli, ako to podľa psíkov medzi nami je. Niekoľko dní po Karolovej smrti som stála v kuchyni a pozerala na parapetu. Jeho malý psík bol prevrátený. Keďže žijem sama, pomyslela som si, ako sa len mohol prevrátiť? Zdvihla som ho a postavila tvárou tesne k tomu druhému. Potom som na to zabudla. Asi o tri dni jeho pes stál otočený chrbtom k môjmu, akoby od neho odchádzal. Bol od neho vzdialený asi dvadsať centimetrov. Vtedy som pochopila, že mi Karol oznamuje, že ma musí opustiť…

Niekedy sa bojíte povedať o tom, čo sa stalo vašim blízkym, aby si nezačali robiť starosti o vaše duševné zdravie. Som rada, že som sa mohla o svoj príbeh podeliť aspoň s vami.

Čitateľka Oľga