Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Karmické karty, výklad a rozdelenie

Kartami, ktoré hneď upútali moju pozornosť v obchode s ezoterikou, boli Karmické karty. Zaujali ma nielen názvom, ale aj obsahom. Karma, osud a všetko, čo sa nás bytostne dotýka a ovplyvňuje naše životy, zdravie, vzťahy a najmä lásku, aj to, či sme my sami strojcom svojho šťastia. Alebo o našich životoch rozhoduje niekto iný, a my sa iba podriaďujeme vôli osudu?

Karmické karty, výklad a rozdelenie

Ľudia oddávna s úctou hľadeli na mesiac a hviezdy, usilovali sa porozumieť súhvezdiam, sledovali nočnú oblohu posiatu hviezdami a celkom iste sa aj sami túžili dotknúť padajúcej hviezdy. Možno len preto, aby im splnila najtajnejšie želania.

Na to, aby ste sa aj vy sami dozvedeli niečo o svojom osude a karme, nepotrebujete poznať všetky hviezdy a súhvezdia, ani odhaľovať tajomstvá vesmíru. Knižka spolu s kartami v žltej väzbe vám ponúka odpovede na všetky vaše otázky.

Rozdelenie kariet

  • Planéty - Slnko, Mesiac, Mars, Venuša, Merkúr, Urán, Saturn, Jupiter, Neptún, Pluto, a k nim sú pridané karty severný mesačný uzol a južný mesačný uzol.
  • Znamenia - karty so symbolmi znamení zverokruhu: Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna. Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby.
  • Domy - pomenované podľa astrologických domov, zastúpených v horoskopoch osôb. Sú očíslované od prvého až do dvanásteho domu.

Karmické karty nám nedajú odpoveď “áno” alebo “nie”, ale ukážu riešenie.

Postup vykladania kariet

Karty vykladáme tak, že najprv zamiešame karty Planét, potom karty Znamení, a nakoniec karty Domov. Z každého balíčka vyberieme hornú kartu a všetky tri karty umiestnime vedľa seba. Pri bližšom pohľade na karty si iste všimnete červené políčka, ktoré nám ukazujú, čo by sme my sami mohli zmeniť, aby sme dosiahli to, čo chceme, ak zaujmeme aktívny prístup k riešeniu problému, alebo situácie. Ak chceme vedieť výsledok situácie alebo problému, postačí, ak karty otočíme modrými poličkami hore. Navyše nám karty poskytujú odpovede aj na troch ďalších úrovniach:

  • Duchovná úroveň - čo je najlepšie pre rozvoj našej duše
  • Intelektuálna úroveň - čo je najlepšie pre rast nášho intelektu
  • Fyzická úroveň - čo je potrebné pre uspokojenie našich fyzických potrieb

Karmické karty sú nevšedným spojením kariet a astrológie, ale pevne verím, že vy sami máte svoj osud pevne vo svojich rukách a že vás zmeny na vašej životnej ceste možno síce občas zaskočia, ale neodradia od túžby dostať sa do cieľa svojej cesty a naplniť svoje sny a túžby. Nech vám na ceste životom, ak blúdite a hľadáte východisko zo svojich starostí, svieti vaša šťastná hviezda.