Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Satan a sataník (2. časť)

Uvedomila som si, že ak Kristus volal na mŕtveho Lazara, aby vstal, chcel nám tým naznačiť, že i my neustále niečo tvoríme, že máme schopnosť tvorenia, analýzy i syntézy, dokážeme z ničoho, vlastne iba z lásky splodiť a zhmotniť myšlienku v podobe dieťaťa.

Satan a sataník (2. časť)

Toto dieťa je zasa učebnicou, aby sme sa naučili ľúbiť nielen to svoje, ale všetky deti, pochopiť ich vnútorné pochody, ich prejavy, pomôcť im pretransformovať sa z kozmickej existencie do hmotnej, neupnúť sa na ne, nezameniť si funkciu rodiča s despotickou neobmedzenou vládou nad bezbranným, ktorý sa nemôže brániť. Čo však robíme vďaka trom spomínaným sestrám so svojimi deťmi? Ako bod číslo jeden ich naučíme báť sa. Báť sa všetkého, čo nás otravuje, s čím nechceme mať čas popasovať sa, ako božskí, zodpovední a nasledovaniahodní rodičia. Ak by sa náhodou do cesty priplietol niekto, kto by si dovolil zbaviť naše dieťa strachu, veď my s ním zatočíme! A čo je to zbaviť dieťa strachu? Dať mu samostatnosť, veriť, že neurobí nič zlé, keď nás nemá po ruke. Samo pôjde do školy, privíta ho láskavý učiteľ, ktorý nebude listovaním v notese zvyšovať napätie a tým si ukájať vlastný pocit velikášstva, veď cieľom by mala byť syntéza, cieľom učiteľa by malo byť čo najvyššie odovzdanie vedomostí jeho žiakovi. Žiaľ, opak je pravdou, čo sa deťom v najvyššej miere odovzdá, to je vysoká miera strachu, neistoty, spochybňovania, nevery v samého seba. Totálne popretie Boha, Božskej lásky, Božského princípu. Aká býva najčastejšia reakcia väčšiny učiteľov, ktorým dobromyseľne niečo vytknete? Začnú vám šliapať po dieťati, niekedy do tej miery, že musíte zmeniť školu, okres, ba i mesto, v ktorom bývate. Potrebuje v takom prípade ešte niekto satanizmus na pomoc, aby sa zlo dovŕšilo? A načo!?

Minule som si v jednom rádiu vypočula anketu, či si môžeme dovoliť v tejto dobe mať deti? Preboha, veď dieťa nie je otázkou finančného zabezpečenia, ale otázkou hĺbky mojich citov, ktoré v ňom prejavím! Mala som pocit, že zväčša odpovedali úbohé materialistky, egoistky, celkom ovládané našimi známymi tromi sestrami, ktorým dali naplno prejaviť sa. Často počujem ľudí nariekať, ako nemajú peniaze, ale vzápätí vojdú do krčmy, objednajú si pivo, cigarety a plačú tam ďalej. Minule som si z recesie spočítala, koľko táto plačka minula pri takomto posedení: bolo to skoro tristo korún (10 eur). Myslím, že dosť na to, aby zaplatila niektorý poplatok, ktorý takto asi nezaplatí nikdy.

Na druhej strane bežné je i znevažovanie vlastného tela a úplné nerešpektovanie základných ľudských práv a zákonov. Nedávno som bola predvolaná na okresný úrad na kontrolu odvedených dávok. Nakoľko mi hrozí oslepnutie, musím sa vystríhať dymov, alkoholu, hlavne však fajčenia. Práve preto nemôžem chodiť do mnohých atraktívnych kaviarní, už ani do cukrární, pretože všade sa na stoloch nachádzajú popolníky, ale ani mi to nechýba ku šťastiu. Aký však bol môj šok, keď si neforemná úradníčka v úradnej miestnosti bez akéhokoľvek zdvorilostného aktu zapálila cigaretu a fúkala mi dym rovno do očí? Keď dofajčila, bez problémov si zapálila ďalšiu cigaretu a po chvíli sa k nej pridala aj vedúca oddelenia! To znamená, že ani tie najelementárnejšie zákony už neplatia?

Ďalší prejav troch sestier s menom nevedomosť, agresivita a pripútanosť sa prejavuje v spôsobe fungovania liečiteľov, psychotronikov či parapsychológov. Mali by si uvedomiť, že ak sa budeme z desiatich strán pozerať na tú istú vázu s kvetmi, dostaneme desať rozličných pohľadov, ktoré keď správne poskladáme, dajú nám celok, teda Pravdu a obrovské Poznanie, z ktorého môžeme stavať na Zemi skutočný raj, pretože keď spojí svoje sily reikkista s hypnotizérom a správnu diagnózu určí fundovaný lekár, ku ktorému sa pripojí správny dietológ, k tomu fytoterapeut či homeopat namieša správnu potenciu, možno sa pripojí svojou vzácnou radou či energiou aj bioterapeut, fyzioterapeut a mnohí ďalší. Všetko zlo, spáchané na jednej osobnosti, môže byť v neuveriteľne krátkom čase odstránené bez vedľajších účinkov, bez ďalšej recidívy. Lenže v praxi to funguje tak, že zasadnú tri sestry, lekár zavrhnutiahodným spôsobom odsotí reikkistu, osočí hypnotizéra za manipulovanie nezmanipulovateľného, ten sa osopí na fytoterapeuta, že bez jeho psyché môže ísť “do čerta”, na to fytoterapeut zvysoka odsúdi homeopata za D4, ten sa zasa vyvŕši na bioterapeutovi ako na trápnom podvodníkovi, ktorý chce každého iba okradnúť, popritom nezabudne poukázať na jeho majetky, ktoré zhodou okolností nevlastní, ten sa zasa pustí do fyzioterapeuta, že zničil všetky jeho energie, no a ten ich kompletne zmietne zo stola, lebo veď bez tela by nemohla normálne fungovať ani tá najdokonalejšia duša!

V čom je problém? V analýze, ktorá rozkladným procesom pacientovi nepomohla, ba naopak, rozložila ešte i posledný kúsok jeho viery, rozmetala všetko na prášok. Východisko je teda v syntéze, ktorá prepojí všetky záujmy, vynesie nás z pazúrov čierneho a bieleho kamsi do nadvedomia, do zlatej rovnováhy, ktorá nám umožní milovať nehodných, lebo nájdeme pre ich zlo vnútorné pochopenie, pomocou ktorej dokážeme nerevať na toho, kto nás trochu pokritizoval, ale zamyslíme sa, prečo má práve takýto názor.

Aký je prvý krok k tomu, aby sme prekonali Satana, sataníka a ich tri verné sestry, si povieme nabudúce.