Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Venuša v Blížencoch

Venuša, planéta lásky, umenia a krásy je v tomto čase v Blížencoch, kde sa zdrží do 8. mája.

Venuša v Blížencoch

Pohyblivý, šibalský posol bohov Merkúr, bude na Venušu vplývať rôznorodo. Blíženci sú párové znamenie. Neradi sú sami. Preto v mnohých ľuďoch Venuša v Blížencoch teraz vyvolá potrebu väčšieho zbližovania. Možno viac ako inokedy sa budú muži i ženy zoznamovať prostredníctvom inzerátov v časopisoch alebo internetových zoznamkách. Treba si však dať pozor, lebo takto nadviazané známosti nemusia mať dlhé trvanie.

Viac šťastia a sebavedomia

Venuša v Blížencoch sa nerada nudí, ale do hlbšieho zväzku sa nechce hneď viazať. “Čudujete sa?” vraví si Venuša v Blížencoch. “Veď na svete je toľko zaujímavých potencionálnych partnerov!” Ak netúžite len po flirte, buďte radšej opatrnejší. Na druhej strane, nesmelším ľuďom dodá vzdušná Venuša viac ľahkosti, ale i odvahy prekonať ostych pri komunikácii s okolím.

Pokiaľ bola Venuša v Býkovi, pôsobila všeobecne priaznivo na znamenia, ktoré sú v súlade s Býkom - a to na Kozorožcov, Panny, ale i Rakov a Ryby. Všeobecne píšem preto, lebo osobný horoskop povie človeku oveľa viac. Záleží od postavenia Venuše v natívnom horoskope i od toho, aké sú jej aspekty k ostatným planétam. Tentoraz budú mať teda všeobecne viac šťastia v láske vzdušné znamenia - Blíženci, Vodnári i Váhy, ale môžu ho mať i Levovia a Barani.

Venuša je planétou lásky, toho najvyššieho citu, ktorý spája tento svet v jeden celok. Jej vplyv nie je agresívny, aj keď má niekto akurát tú smolu, že v tomto období nie je vzdušným znamením. Panny, Ryby a Strelci berte jej negatívnejšie pôsobenie na vás ako výzvu, aby ste si uvedomili tie vlastnosti, ktoré vám možno bránia prejavovať svoje city jemným spôsobom. Skúste si uvedomiť pred tým, ako sa budete chcieť hašteriť so svojimi blízkymi, čo bude z toho, čo vás teraz najviac škrie, napríklad o sto rokov? Nič, zapadne to do zabudnutia. Povzneste sa preto nad banality. Venujte sa radšej cestovaniu a umeleckej činnosti, ktorú preferujete.