Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

3. čakrová karta (žltá)

Tretia čakra je energický vír, ktorý v našom živote znamená silu a radosť. Správne by mala mať jej energia žltú až zlatú farbu. Jej úlohou je odbúravať vlastné chyby, svoje mínusy, ale netrestať kritikou, len sa pokúsiť pretvárať dobre to, čo pravé dobré nie je.

3. čakrová karta (žltá)

Žltá 3. čakra - solár plexus

Žltá predstavuje bruško, to je solár plexus alebo slnečný pletenec. Tu je dôležité centrum človeka, sídlo osobnosti. Ako by sme mali ale všetci túto čakru priškrípnutú. Málokto z nás sa totiž dokáže stať sám sebou s hrdým postojom: “Ja som tu a ja niečo viem.” A pritom sme tak šikovní, máme to dané a naviac vieme veľa vecí. Len hrdosť nám nejako chýba.

Princípy:energia, sila, múdrosť, vôľa presadiť sa
Žľazy:linivka brušná, ľadviny
Orgány:dutina brušná, tráviaci systém, žalúdok, ľadviny, slezina, žlčník, svaly, vegetatívny nervový systém
Kamene:tigrie oko, citrín, jantár, zlatožltý topás
Doporučenie:MÁM PRÁVO NA VLASTNÉ NÁZORY A TIEŽ ICH PRESADENIE

Brušká máme stále zovreté. Chcelo by to uvoľniť a znova sa vrátiť k radosti a prejavu seba samého. Veľmi nás limituje sebakritika, pretože sme boli vychovávaní tak, že robíme všetko zle alebo prinajmenšom pochybujeme. Dôsledkom je, že sa bojíme prejaviť, aby sme zase od niekoho nedostali vynadané.

Čo je teda tým základom? Byť sám sebou. Stať sa rebelom, nie rebelom v zlom slova zmysle, ale rebelom voči všetkému, čo nás obmedzuje. Prijímať vnútorné rozhodnutia. Nechystáte sa bojovať so svetom, ale sám so sebou a prekonávať zábrany. Často sa musíme ponoriť veľmi do hĺbky. Mali by sme nakoniec odpustiť rodičom, spoločnosti, ktorá nás takto vychovala. Rodičia to nemysleli zle, aj oni boli vedení podobne. My však žijeme v dobe, kde sa zaťažujúceho nánosu môžme zbaviť. Máme rôzne možnosti a môžeme sa venovať aj duchovnému životu. To bolo v minulosti nepredstaviteľné. Zábran sa musíme zbavovať pomaly, lebo by to neprospelo nám, ani nášmu zdraviu. Postupovať pomaličky, krok za krokom. Základom je nájsť to, kto som ja a čo viem. Vtedy už vieme, čo nás baví a tiež, čo máme robiť. Nachádzame svoje poslanie. Pokiaľ ma bude baviť šiť, budú sa mi rodiť pod rukami užasné veci vyžarujúce radosť aj keby išlo o obyčajne šitie.

Pravé to symbolizuje ono otvorenie sálavého slnka. Kto má tretiu čakru otvorenú, doslova žiari.