Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

5. čakrová karta (svetlomodrá)

Piata čakra je energický vír komunikácie. Správne by jej energia mala mať svetlo modrú farbu. Krčná čakra je sídlom komunikácie. Stará sa hlavne o štítnu žľazu a hlasivky. To sú jej priority pre jej správne fungovanie.

5. čakrová karta (svetlomodrá)

Svetlo modrá 5. čakra - krčná - hrdelná

Je dôležité, aby človek dokázal hovoriť pravdivo. To neznamená, že sa ku všetkému prizná a hneď. Pravdivosťou rozumieme predovšetkým úprimnosť. Dokázať v kľude povedať nie. Zostať otvorený. Napríklad: niekto si uvedomí že, musí prestať vyvíjať určitú činnosť kvôli nemocnému srdiečku. On to síce vie, ale aj tak to nedokáže odmietnuť. Bojí sa, čo bude ďalej, že ho ľudia okolo prestanú mať radi. Všetko je veľmi prepojené.

Princípy:komunikácia, tvorivé seba vyjadrenie, otvorenosť, nezávislosť, inšpirácia
Žľazy: štítna žľaza
Orgány:pľúca, priedušky, hltan, hlasivky, hrdlo, šija, čeľusť, uši, nos
Kamene:tyrkys, lapis lazuli, akvamarín, chalcedón, achát
Doporučenie:JE RADOSTNÉ HOVORIŤ PRAVDU, TIEŽ SI VEDIEŤ PRAVDU PRIZNAŤ

Ako sa prejavujú ľudia s týmto blokom?

Keď viazne komunikácia, je čakra zablokovaná smerom von. Keď naopak nepripúšťa do vnútra, nevieme si priznať pravdu, pozrieť sa seriózne na svoj život, na svoje chyby preto, lebo aj tie samozrejme patria k životu. Keď ich nechceme vidieť, hovoríme, že neexistujú, máme problém práve s touto čakrou. Uvažujeme skostnatelo, nechceme sa rozhliadnuť. Alebo si niekto vytýči iba jeden smer a ostatné zasadne neuznáva. Trvá jedine na svojej pravde a názor iného neuznáva. Prejavom takéhoto nesúhlasu môže byť stuhnutie šije. K odblokovaniu sa odporúčajú masáže, ale aj spev, nemusíte pochopiteľne nikam na verejnosť, ale sami skoro zistíte, ako úžasne to pomáha. Keď nedokážete spievať, počúvajte aspoň hudbu, veľmi vás to ovplyvní. Otvára priestor pre pravdivosť, potom si ľahšie dokážete priznať chybu a s pochopením a odpustením ju prijať.