Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čakrové karty

Liečenie farbami a vizuálnym sledovaním symbolov je staré už tisíc rokov. Teraz sa môžete pozrieť na čakrové karty. Jedny sú guľaté a druhé hranaté. Môžete si overiť diagnózou a pomôcť telu - preliečiť auru.

Čakrové karty

Sú to energické znaky a farby, ktoré telo potrebuje a je to jednoduchá pomoc pre všetkých, ktorí sa chcú rýchlo zbaviť a vysporiadať s nejakou chorobou alebo problémom, určitou životnou situáciou. Je to vhodné aj pre liečiteľov, terapeutov a ďalších, ktorí pomáhajú druhým ľuďom.

Význam farieb

Čakry sú energické centrá na tele každého človeka, ktoré dodávajú energiu a zároveň čistia príslušné orgány. Jednotlivé karty čakier sú zostavené tak, aby symbol a farba spoločne tvorili liečivý obrázok. Pomôže vám odhaliť čakru, ktorá je oslabená alebo zablokovaná a zároveň sledovaním obrázka urýchli naštartovať liečivý proces.

Doporučuje sa, aby sa každý deň vytiahla jedna karta a tú môžete vyložiť na viditeľné miesto. Účinok sa posilní, aj keď pridáte vhodný kameň, zapálite si sviečku rovnakej farby alebo prispôsobíte farbu oblečenia k čakre..

Návod

  • Zamiešajte karty – sústreďte sa na otázku: ktorá z mojich čakier je zablokovaná, oslabená? Vytiahnite jednu - energia tejto čakry nemôže voľne prúdiť.
  • Zamiešajte karty – položte istú otázku – vytiahnite tri karty. Prvá určuje čakru, druhá radu, tretia cieľ.
  • Vytiahnite kartu bez otázky. Táto čakra potrebuje harmonizáciu - buď nepracuje dostatočne alebo je prebitá. Hyperaktívna – sledovaním obrázka sa čakra samovoľne dostane do správnej funkcie.

Je to dobrá pomôcka pre každého, kto chce len trochu sám sebe pomôcť a začne sa aj zaoberať alebo chápať duchovno. Chce vedieť, kto je, prečo je tu, začne na sebe pracovať tu a teraz. Tieto diagnostické centrá zvládne aj laik. Len sa treba sústrediť na určité farby a obrazce. Môžete to podporiť aj drahými kameňmi, muziko - terapiou, rôznymi zvukmi, meditáciou, stravovacím procesom, cviky a mnohé terapie nájdete v literatúre. Týmito kartami si upravíte čakrové centrá a energicky dobijete celé telo a všetky orgány, ktoré prislúchajú ku každej čakre.

Ide tu o duchovné liečenie, cestu, ktorou môže ísť každý z nás. Dostali sme to ako úlohu pochopiť podstatu človeka a jeho životný štýl, akou cestou sa dáme, tak sa budeme mať. Je pre nás zdravíčko prvoradé? Majme radi seba a potom môžeme mať radi všetkých okolo a môžeme si navzájom pomáhať.

Prajem vám prijemné poznanie samého seba, mnoho zdravia, sily energie pre život na zemi a správne spojenie s vesmírnou energiou.