Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Čínsky horoskop na február 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na február

Žijeme Rok vodného Zajaca, ktorý začal novom Luny ešte v januári. Mesačným znamením je Tiger. Bude vládnuť do ďalšieho novu Mesiaca, ktorý bude 20. februára. Môžeme teda ešte čakať dozvuky nepríjemných situácií, ktoré sme zažívali aj v minulom roku Tigra. V poslednej tretine februára bude Zajac i mesačným vládcom. Energie by sa mali upokojiť a my si budeme viac užívať pokoj, oddych a zveľaďovať svoje obydlie.

Vo februári sú podľa čínskej medicíny najviac ohrozené obličky. Ich správne fungovanie spolu súvisí s močovým mechúrom, lebo ten je ich párovým orgánom. Časté močenie má priamu súvislosť s oslabením týchto orgánov. Pokiaľ to trvá dlhšie, môže nastať sluchová porucha, šumenie v ušiach, kruhy pod očami a puchnutie nôh.

Vyvarujte sa prílišnému soleniu. Na druhej strane, soľ je potrebná k správnemu fungovaniu nášho tela. Pokiaľ vám to lekár prísne nezakázal, používajte ju, ale tak akurát.

Ľadviny sú párovým orgánom. Po duchovnej stránke súvisia so vzťahom medzi mužom a ženou, ktorí tvoria dvojicu. Dajte si do poriadku vzťah s partnerom, ale i s tými osobami, na ktorých vám záleží. Nenamietajte, že to nejde, lebo druhá strana nemá záujem niečo meniť. V prvom rade treba zmeniť seba, ale i pohľad na vzťah. Je dôležité, aby ste sa neutápali denne v týchto problémoch a následne neochoreli na ľadviny. Využite služby psychológov a iných odborníkov, ak to bude potrebné.

Február zvykne byť studenší a veterný. Doplňte si vitamíny a minerály kvalitnými doplnkami výživy. Pite liečivé čaje, otužujte sa a teplo sa obliekajte. Vyzerá to, že sa teplé oblečenie a otužovanie vylučujú. Európskemu typu človeka však neprospieva vystavovanie sa dlhodobému chladu. Je síce pár jedincov, ktorí chodia v letnom oblečení aj v zime, ale sú to skôr výnimky. Dajte na svoje pocity a zdravý úsudok.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: