Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zdena

Zdena

Pokiaľ vás trápi akýkoľvek problém, som tu vždy pre vás. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 172

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na január 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na január

V slnečnom horoskope sa nový rok začína januárom. Podľa čínskych tradícií a čínskeho kalendára, v januárovom a februárovom období, práve prebiehajúci rok pozvoľna dožíva. V tomto čase prebiehajú posledné týždne čínskeho roku Potkana. Jeho pôsobnosť skončí 11. februára 2021 a vystrieda ho rok bieleho železného Byvola.

Pre väčšinu ľudí mesiac január podvedome znamená príchod nového roka a úplne nový začiatok. Pokiaľ ste si dali predsavzatia, tak si ich pomaličky doplňte.

V januári sa stretnete s niečím, čo nebýva obvyklé. Chvíľu potrvá, kým si zvyknete. Dostanete úlohy, ktoré budú pre vás tvrdším orieškom. Zvládnete ich však pomerne dobre. Medzi prioritné januárové aspekty sa dostáva uvedomenie si toho, čo chcete v budúcnosti získať.

Povaha a danosti

Každý pozná svoje kladné i záporné stránky, ktoré mu uľahčujú, alebo komplikujú život bez ohľadu na to, v ktorom znamení sa narodil. Snažte sa preto využiť tie kladné, ktorými si vylepšíte vzťahy i konkrétne situácie.

Januárové energie vás vyzývajú, nech nájdete dostatok síl, optimizmu a túžby dokončiť veci začaté. Sklony k nerozumnému konaniu, ktoré vás v poslednom čase ovládajú, nemusia byť dobrým radcom. V prvom mesiaci nového roka je potrebné mať viac trpezlivosti s chybami iných. Rýchle reakcie sú ešte pod rýchlymi energiami roku kovového Potkana prirodzenou, silnou stránkou.

Čakajú vás aj priaznivé obdobia. Využite to, nie je na čo čakať. V januári pribúda denného svetla. Je ho zhruba o 1 hodinu viac. Budete, snáď i preto, optimistickejší.

Energia

Budete mať v sebe dosť energie. Použite ju na správne veci, nielen v januári, ale aj v celom nastávajúcom roku. Niekedy sa vám bude zdať, že svet okolo vás je otočený, nevyspytateľný a nepochopiteľný. Neprevracajte ho, radšej sa mu prispôsobte.

V januári budete musieť niečo viackrát zopakovať, až potom sa to vydarí. Všetko robte poriadne, aby ste nemuseli nič po sebe opravovať. Často sa budete musieť prispôsobiť. Bude to kompromisné riešenie, cesta menšieho odporu. Nepohybujte sa na hranici. Môže to dopadnúť všelijako.

Dočkáte sa úspechu, hoci budete mať veľa otázok. Nemajte predsudky, len by vás to zdržovalo. Právo je na vašej strane, ale nie je isté, či sa ho aj v celom rozsahu domôžete. Tak sa snažte.

Zdravie

Zvykneme hovoriť, že zdravie je pre nás najdôležitejšie, ale chováme sa úplne inak. Aká je vaša kuchyňa, či spálňa? Tieto dôležité miestnosti vo vašom domove sú základným kameňom pre vaše zdravie, samozrejme, okrem vzťahov.

Možno oceňujete, že máte svoje obľúbené miesto, kam si sadnete, keď sa potrebujete sústrediť na premýšľanie, alebo sa niečo učiť. Ak aj vaše dieťa bude mať také miesto, môže byť pokojnejšie a ľahšie sa sústrediť na učenie. Nájsť osobný priestor pre váš rast je nutný.

Urológia

Mať pokojné, vyhovujúce vzťahy vytvára harmóniu nielen pre dušu, ale aj telo. Zvlášť dôležité je to pre urologický systém. V januári je podľa čínskej medicíny oslabený močový mechúr.

Pite dosť tekutín - na zvýšenie prietoku močovým systémom a odplavenie baktérií, ale zbytočne ho nezaťažujte a často vyprázdňujte. Snažte sa neprechladnúť a nič zbytočne nepresiľovať.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: