Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Leva

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júli 2022

Vo štvrtok večer nastáva nov Luny v Levovi. Tentoraz by sme ho mali vítať s pokojom v srdci, aby nám neskolabovalo, lebo v lete je citlivejšie na vysoké teploty.

Nov Mesiaca v znamení Leva
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v apríliSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť02.04.2024 05:17Kozorožec-
Nov08.04.2024 20:23BaranNov Mesiaca apríl 2024
Prvá štvrť15.04.2024 21:15Rak-
Spln24.04.2024 01:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 28.07.2022 19:57

Hrdý Lev, kde je teraz Slnko i Mesiac, si robia svoju prácu poctivo, až dvojnásobne! Mnohí jedinci sa asi teraz skôr urazia ako inokedy. Neznesú, ak im niekto bude rozkazovať. Naopak, ak použijete tie správne slová, pochvalu či obdiv, viac uspejete.

V týchto horúčavách treba spomaliť aj tempo v práci. Dovolenkári by mali vyhľadávať viac miest v tieni stromov, než vylihovať na samotnom slnku. V tejto modernej dobe nie je núdza o klimatizované miestnosti, kde sa dá uchýliť pred horúčavou. Tí, ktorí si vážia svoje zdravie, vyjdú von až po sieste. Horúco je aj v strednej Európe, preto by sme si mali vziať príklad od južanov a naozaj si po obede zdriemnuť. Hovorí sa, že siesta chráni srdce pred infarktom. Pracovití Slovania drú aj počas obeda, lebo sa obávajú, že keď si len na pol hodinku pospia, budú svojmu okoliu za leňochov. Je na čase, aby ste svoj názor zmenili aspoň cez leto.

Nov praje novým veciam, kedy si mnohí z nás dajú asi nejaké šľachetné predsavzatia. Šľachetnosť je dobrou vlastnosťou samotných Levov, ak sú teda v pohode a nik ich nerozzúri. Dobre si rozmyslite, pokým oznámite svetu, čo sa chystáte zmeniť k lepšiemu. Pokiaľ to nesplníte do bodky, budete mať na čele nálepku chválenkára poriadne dlho.

Luna v Levovi je márnotratná a potrebuje byť stredom diania, nerada sa podriaďuje. Ak máte medzi sebou ľudí, ktorí majú radi pozornosť a komplimenty, doprajte im ich. Urobí im to dobre. Iste vám to nezabudnú. Veď každý máme svoje slabosti…

Zdržte sa prejedania, jedzte zeleninu, ovocie i nelúpané a nepražené orechy. Najlepší je pôst, ale to si každý nemôže dovoliť. Nezabúdajte si zájsť do prírody a vyhľadať pramenistú vodu, ktorá vás osvieži a ozdraví. Robte veci, ktoré vám prinášajú radosť zo života.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Nov v Levovi vám zasahuje do domu kreativity, potešenia a detí. Predstavujte si život ako hru, ktorá vás baví. Bude taký, aký si ho pripravíte. Nájdite si niečo, čo vás naštartuje. Môže to byť nový koníček, ktorý vám dodá chuť do života. Voľní si nájdu nového partnera, pri nejakej zábavnej činnosti. 

Býk

Nov v Levovi je pre vás dosť kritický. Zasahuje najviac priamo do vášho domova. Pozor na hádky, ktoré by ste mohli vyvolať práve vy. Je to všeobecný výklad pre Býkov. Tí, ktorí pochopili, že sa netreba presadzovať za každú cenu, možno práve niečo nové a konštruktívne začnú. Predstavujte si denne krásne chvíle s ľuďmi, ktorých milujete. 

Blíženci

Plánujte krátke cesty po okolí, pokiaľ vás teda nov v Levovi nezastihol niekde v zahraničí. Pokiaľ chcete niečo vybaviť, skúste nešetriť chválou a obdivom, napríklad na úrade. Nerobte to však veľmi okato! Iste by to malo opačný priebeh, ako by ste chceli dosiahnuť. Pokiaľ ste doma, nezabudnite aspoň časť dňa aj na zábavu. 

Rak

Nov vás zastihol vo vašom dome hodnôt. Prináša vám teda šancu na investovanie. Opatrní však buďte pri náhlych či nečakaných príležitostiach v obchodovaní. Uprednostnite svoje talenty, najmä tie, ktoré ste doteraz nechávali v spánku. Vážte si seba samého! Možno to bude pre niektorých čudné, ale je to správne sa mať rád. Najväčšou hodnotou v živote je, nestratiť seba samého! 

Lev

Nov vo vašom znamení je tu! Na toto sa čaká celý rok! Vizualizujte si seba samých takých, akí chcete byť. Človek by mal dbať na svoj zovňajšok. Plánujte nové veci, ktoré sa vám už minulý mesiac ukazovali ako dôležité. Šiť horúcou ihlou sa nevypláca ani vám, hoci by bola aj zlatá. Premôžte svoju lenivosť, hoci ju niekedy zapierate, že vôbec neexistuje. 

Panna

Teraz je pre vás najdôležitejšia jednota a vnútorný pokoj. Do nových vecí sa nenáhlite, vyčkajte na nov, ktorý bude o mesiac. Máte radi systém, preto si dobre rozmyslite, čo chcete do budúcna dať do prioritného plánu. Možno to bude zlepšenie partnerského spolužitia a štúdium jazykov. Pokiaľ máte z niečoho strach, skúste si uvedomiť, odkiaľ prišiel. Zbavte sa ho, lebo je len vo vašej mysli. 

Váhy

Nov v Levovi vám vchádza do domu priateľov, sociálnych sietí, snov a nádejí. V minulosti ste pre svoju kariéru zabúdali na priateľov, je čas to napraviť. Máte určite aj nejaké nesplnené túžby a sny. Nemusíte o nich nikomu hovoriť, ale pracujte na tom, aby ste si ich splnili. Urobte niečo zaujímavé, napríklad oslovte človeka, ktorého často stretávate a ešte ste sa spolu nerozprávali. 

Škorpión

Pokiaľ ste na dovolenke, nepodceňujte miestne zvyklosti a dodržujte zákony a pravidlá na cestách. Máte aj šancu uspieť v kariérnej oblasti. Je tu však háčik. Váš ostrý jazyk vie trafiť priamo do živého. Preto dajte na diplomaciu! Na druhej strane si treba veriť a posilniť svoju reputáciu, napríklad aj tým, že budete pomáhať spolupracovníkom. 

Strelec

Nov vám zasahuje do domu dobrodružstva, spirituality a cestovania. Máte nové nápady, ktoré by ste mohli rozdávať. V tomto treba byť opatrný, niekto by vás mohol označiť za premúdrelého. Starajte len o svoje záležitosti a rady núkajte, až keď vás o to niekto požiada. Nezabúdajte sa vzdelávať a osobne rozvíjať. Vizualizujte si vytúženú dovolenku!

Kozorožec

Nov vám celkom praje, hlavne v oblasti financií, ktoré zdieľate so svojim spoločníkom. Pokiaľ však investujete svoje peniaze spoločne s určitou osobou, preverte si jej zmýšľanie do detailu. Povrchnosť sa vám nevyplatí, myslite na to! Počúvajte prednášky, ktoré sa týkajú finančníctva. Skúste požiadať o zvýšenie platu. Venujte pozornosť sexuálnemu životu tak, aby sa zlepšil. 

Vodnár

Hoci to bude znieť ružovo, máte svoju šancu na ozdravenie vzťahov. Nezabúdajte, že aj druhí ľudia majú svoje práva na sebarealizáciu a splnené túžby. Tešte sa z úspechov aj svojich opozičníkov, pokiaľ vás veľmi neohrozujú. Opozične postavené Slnko, spolu s Mesiacom vám nastavujú zrkadlo a vy sa asi budete musieť vyjadriť, čo zamýšľate do budúcna. Hľadajte správnu cestu! Verte si, že ju spoznáte a budete čoskoro po nej kráčať. 

Ryby

Nov vám zasahuje všeobecne do každodennej práce a zdravia. Venujte pozornosť drobným činnostiam, ktoré treba vždy aj dokončiť, lebo sa vám postupne z nich urobí veľká kopa. Dajte pozor na citlivé časti tela. U vás sú to chodidlá a podľa Slnka i Luny je teraz namáhané srdce. Pite viac čistej vody a obmedzte alkohol. Máte veľkú šancu na úbytok telesnej hmotnosti, ak budete systematicky zmenšovať veľké porcie jedla a cvičiť. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBaranod 20.03.2024
MesiacLevod 16.04.2024
MerkúrBaranod 10.03.2024
VenušaBaranod 05.04.2024
MarsRybyod 23.03.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024