Astropsychologička Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Lupita

Lupita

Osobný kód 179

Veštica Lenka

Lenka

Osobný kód 164

Nov Mesiaca v znamení Leva

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v auguste 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v augusteSplny a novy Mesiaca 2020

Spln03.08.2020 18:01VodnárSpln Mesiaca august 2020
Posledná štvrť11.08.2020 18:48Býk-
Nov19.08.2020 04:43LevRozbor pripravujeme
Prvá štvrť25.08.2020 20:00Strelec-

Nov Mesiaca nastane: 02.08.2016 22:47

V utorok, 2. augusta o 22.45 letného času nastáva nov Mesiaca. Slnko máme v Levovi. V spomínanom čase si podá ruku s Lunou. Tentokrát by sme mali nov vítať s pokojom v srdci, aby neskolabovalo, lebo je citlivejšie. Aj po psychickej stránke sa mnohí jedinci skôr urazia, ako inokedy a nemajú radi ak im niekto rozkazuje. Naopak, ak použijete tie správne slová, pochvalu či obdiv, viac uspejete. V týchto horúčavách treba spomaliť aj tempo v práci. Dovolenkári by mali vyhľadávať viac miesta v tieni stromov, než vylihovať na samotnom Slnku. Dnes nie je núdza o klimatizované miestnosti, kde sa dá uchýliť pred horúčavou. Tí, ktorí si vážia svoje zdravie vyjdú von až po sieste. Horúco je aj v strednej Európe, preto by sme si mali vziať príklad od južanov a naozaj si po obede zdriemnuť. Hovorí sa, že siesta chráni srdce pred infarktom. Pracovití Slovania drú aj počas obeda, lebo si myslia, že keď si len pol hodinku pospia, budú svojmu okoliu za leňochov. Je na čase, aby ste to zmenili aspoň cez leto. Nov praje novým veciam, kedy si mnohí z nás dajú asi nejaké šľachetné predsavzatia. Šľachetnosť je dobrou vlastnosťou samotných Levov, ak sú teda v pohode a nik ich nerozzúril. Dobre si rozmyslite, pokým oznámite svetu čo sa chystáte zmeniť k lepšiemu. Pokiaľ to nesplníte do bodky, budete mať na čele nálepku chválenkára poriadne dlho.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Barani narodení v prvej polovici znamenia majú najväčšiu nádej, že budú úspešní. Tí ostatní musia viacej zabojovať, ale to u vás nie je problém. Nájdite si niečo, čo vás naštartuje. Môže to byť nový koníček, ktorý vám dodá chuť do života. Voľní si nájdu nového partnera, pri nejakej zábavnej činnosti.

Býk

Nov v Levovi je pre vás dosť kritický. Zasahuje najviac priamo do vášho domova. Pozor na hádky, ktoré by ste mohli vyvolať práve vy. Je to všeobecný výklad pre Býkov. Tí, ktorí pochopili, že sa netreba presadzovať za každú cenu, možno práve niečo nové a konštruktívne začnú. 

Blíženci

Plánujte krátke cesty po okolí, pokiaľ vás teda nov v Levovi nezastihol niekde na Kanárskych ostrovoch. Pokiaľ chcete niečo vybaviť, skúste nešetriť chválou a obdivom, napríklad na úrade. Nerobte to však veľmi okato!

Rak

Nov vás zastihol vo vašom dome hodnôt. Nov vám teda prináša šancu na investovanie. Opatrní však buďte pri náhlych či nečakaných príležitostiach v obchodovaní. Riaďte sa heslom: Dvakrát meraj a raz strihaj!

Lev

Každoročne, teda aj v tomto období je pre vás je tento nov dôležitý. Plánujte nové veci, ktoré sa vám už minulý mesiac ukazovali ako dôležité. Šiť horúcou ihlou sa nevypláca ani vám, hoci by bola aj zlatá. Premôžte svoju lenivosť, dobre viete, že je vašou, možno nepriznanou nekalou vlastnosťou.

Panna

Do nových vecí sa nenáhlite, vyčkajte na nov, ktorý bude o mesiac. Máte radi systém, preto si dobre rozmyslite, čo chcete do budúcna dať do prioritného plánu. Možno to bude zlepšenie partnerského spolužitia a štúdium jazykov.

Váhy

V minulosti ste pre svoju kariéru zabúdali na priateľov, je čas to napraviť. Máte určite aj nejaké nesplnené túžby a sny. Nemusíte o nich nikomu hovoriť, ale pracujte na tom, aby ste si ich splnili.

Škorpión

Plánujte nové veci, ale so sedliackym rozumom. Pokiaľ ste na dovolenke, nepodceňujte miestne zvyklosti a dodržujte zákony a pravidlá na cestách. Veru, aký chlieb ješ, toho pieseň spievaj. Váš ostrý jazyk vie trafiť priamo do živého. Dajte na diplomaciu!

Strelec

Tento nov je pre vás excelentný! Máte nové nápady, ktoré by ste mohli rozdávať. V tomto treba byť opatrný, niekto by vás mohol označiť za Vasilisa Premúdreho. Zaváňa to síce závisťou, ale aj tak sa starajte len o svoje záležitosti a rady núkajte, až keď vás o to niekto požiada.

Kozorožec

Hviezdy vám celkom prajú, hlavne v oblasti obchodu. Pokiaľ však investujete svoje peniaze spoločne s určitou osobou, preverte si jej zmýšľanie do detailu. Povrchnosť sa vám nevyplatí, myslite na to! 

Vodnár

Opozične postavené Slnko, spolu s Mesiacom vám nastavujú zrkadlo a vy sa asi budete musieť vyjadriť, čo zamýšľate do budúcna. Nastáva obdobie padajúcich hviezd, možno vám jedna z nich ukáže tú správnu cestu.

Ryby

Venujte pozornosť drobným činnostiam, ktoré treba vždy aj dokončiť, lebo sa vám postupne z nich urobí veľká kopisko. Dajte pozor na citlivé časti tela. U vás sú to chodidlá a podľa Slnka i Luny je teraz namáhané srdce. Pite viac čistej vody a obmedzte alkohol. 

Veštica Elizeja
Elizeja

kód 302

Téma dňa Odkazy od vašich milovaných zosnulých

Nájdite pokoj v duši a mier v srdci a odkryte odkaz, ktorý patrí iba vám.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2020
MesiacBaranod 07.08.2020
MerkúrLevod 05.08.2020
VenušaRakod 07.08.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020