Odporúčame

Miška

Miška

Aj v tej najhoršej chvíli vám viem pomôcť, aby zasvietilo slnko. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Nov Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v septembri 2018

V nedeľu večer pripláva Luna tesne k Slnku. Obe planéty tak svojou spoločnou silou pôsobia na našu matku Zem, čím ovplyvňujú našu myseľ, konanie a emócie.

Nov Mesiaca v znamení Panny
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2020

Spln01.10.2020 23:07BaranSpln Mesiaca október 2020
Posledná štvrť10.10.2020 02:42Rak-
Nov16.10.2020 21:34VáhyNov Mesiaca október 2020
Prvá štvrť23.10.2020 15:25Vodnár-
Spln31.10.2020 15:51BýkRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 09.09.2018 20:04

Keďže v tomto čase Slnko pôsobí v strede znamenia Panny, tento nov otvára priestor systematicky pracovať na svojom zlepšení zdravia a posilňuje v nás schopnosť všímať si rôzne detaily. Niektoré bude treba zo svojho života odstrániť, iným venovať viac pozornosti. Buďte však opatrní, aby ste obrazne povedané, pre jeden chorý strom nevyrúbali celý les.

Všetko je vo vašich rukách

Sme blízko jesene, kedy zberáme úrodu zo záhrad i polí, príroda začína hrať krásnymi pestrými farbami. Položte si otázku, aká bude žatva vo vašom srdci? Koľko ľudí v ňom držíte v nenávisti a koľko v láske? Zahoďte závisť, posudzovanie druhých, tešte sa z toho, čo máte. Doprajte všetkým dostatok, čím nebude nič chýbať ani vám.

Prechádzajte sa častejšie prírodou. Očistíte tým svoju zanesenú myseľ od balastu, ktorý je často prekážkou k tomu, aby ste seba i svoj život videli v jasnom svetle. Vedome držte pôst, alebo jedzte striedmejšie, aby ste boli zdravší.

Zapáľte si sviečku, najlepšie bielu. V jej plameni nechajte zhorieť všetko zlé, čo vás trápi a hnevá. Následne si plánujte úspešnú budúcnosť. Všetko je vo vašich rukách!

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Zdravie máme len jedno. Dajte pozor na citlivé časti tela. U vás je to hlava a podľa Slnka i Luny je teraz najviac namáhaný pankreas. Pite viac čistej vody a obmedzte sladkosti. Venujte pozornosť drobným činnostiam, ktoré treba vždy aj dokončiť, aby ste mali dobrý pocit. 

Býk

Býci narodení v strede znamenia majú najväčšiu nádej, že budú teraz úspešní. Tí ostatní musia viacej zabojovať. Nájdite si niečo, čo vás k úspechu naštartuje. Môže to byť nový koníček, ktorý vám dodá aj chuť do života. Skúste aj šťastie v lotérii. 

Blíženci

Nov v Panne je pre vás dosť kritický. Zasahuje priamo do vášho domova. Pozor na hádky, ktoré by ste mohli vyvolať práve vy. Je to všeobecný výklad pre Blížencov. Tí, ktorí pochopili, že sa netreba presadzovať za každú cenu, možno práve niečo nové a konštruktívne začnú. 

Rak

Hviezdy vám celkom prajú. Plánujte krátke cesty po okolí, prinesú vám úžitok, alebo dobrú skúsenosť. Pokiaľ chcete niečo vybaviť, skúste nešetriť chválou a obdivom, napríklad na úrade. Nerobte to však veľmi okato. Prišli by vám na to a dosiahli by ste pravý opak. 

Lev

Slnko je vo vašom dome financií. Nov vám tým prináša šancu na investovanie. Opatrní však buďte pri nečakaných príležitostiach v obchodovaní. Riaďte sa heslom: Dvakrát meraj a raz strihaj! Pokiaľ chcete niekoho obdarovať, kúpte mu niečo praktické. Poteší ho to viac. S iným darom by nemusel byť spokojný. 

Panna

Buďte samými sebou. Konajte rozumne, myslite aj na svoj osobnostný rast. Zamyslite sa, čo sa dialo takto pred rokom, aby ste sa poučili zo svojich chýb. Nazrite do účtov, mailov či starého kalendára. Nezabúdajte aj na svoj imidž. Kto sa o seba stará, vyjadruje tým úctu k svojmu okoliu. Možno by ste mali zmeniť účes alebo zhodíte pár kíl?

Váhy

Slnko kraľuje vo vašom dome podvedomia. Doprajte si pár chvíľ samoty pri zapálenej sviečke. Neprepínajte ešte svoje sily. Pokojne môžete plánovať budúcnosť, ale nič vážne nerozbiehajte. Potešte sa a kúpte si niečo pekné.

Škorpión

Kto prijme kritiku, posunie sa dopredu. Nedávno ste riešili nepríjemnú záležitosť. Pozrite sa na to, čo vám priniesla. Terajší nov je pre vás celkom inšpiratívny. Vplýva na dom priateľov a splnených snov. Máte nejaký nesplnený? Určite je nereálny? Verte si, a splňte si ho! 

Strelec

Tento nov je pre vás dosť kritický, treba ho pokojne prečkať. Zatlačí vám na oblasť kariéry. Pokiaľ vás v tomto čase šéf poriadne skritizoval, neberte jeho slová ako útok na vašu osobu, skôr vám asi chcel poradiť. O mesiac sa budete na svet pozerať inak.

Kozorožec

Máte nové nápady, ktoré by ste mohli rozdávať. V tomto treba byť opatrný, aby ste dobre mienenou radou neznechutili dotyčnú osobu. Hviezdy napovedajú, že by mohla mať dojem, že ju chcete zmanipulovať k svojmu prospechu.

Vodnár

Pokiaľ investujete svoje peniaze spoločne s určitou osobou, preverte si jej zmýšľanie poriadne a do detailu. Povrchnosť sa vám nevyplatí!  Neľutujte peniaze na právnika alebo iného odborníka v oblasti, kde mienite vložiť svoje peniaze. 

Ryby

Opatrujte si viac vaše vzťahy, kde to teraz môže škrípať. Buďte kritickí aj na seba, nielen na partnera. Opozične postavené planéty Slnko a Mesiac vám nastavujú zrkadlo a vy sa asi budete musieť vyjadriť, čo zamýšľate do budúcna. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 22.09.2020
MesiacStrelecod 19.10.2020
MerkúrŠkorpiónod 27.09.2020
VenušaPannaod 02.10.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020