Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v septembri 2023

V piatok o 3:42 h nastáva nov Luny v Panne. Z nášho pohľadu zo Zeme stoja vtedy Slnko i Mesiac v pevnom spojení, ktorý voláme astrologicky konjunkcia.

Nov Mesiaca v znamení Panny
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Nov Mesiaca nastane: 15.09.2023 03:42

V ohni Slnka nechajme zhorieť všetko zlé, čo nás trápi a hnevá. Je tu šanca na naberanie nových síl, priaznivých zmien a nových začiatkov. S odvahou sa postavte minulosti a s optimizmom plánujte budúcnosť.

Keďže ešte pôsobí znamenie Panny, a to v poslednej dekáde, tento nov otvára priestor systematicky pracovať nielen na svojom zlepšení zdravia, ale dáva šancu aj tým, ktorí sa naozaj chcú posunúť vpred aj v oblasti vzťahov. Panna, ktorá je v blízkosti Váh toľko nekritizuje, je jemnejšia a záleží jej na kráse, harmónii a láskavom prístupe k okoliu.

Sme blízko jesene, kedy zberáme úrodu zo záhrad i polí, príroda začína hrať krásnymi pestrými farbami. Položte si otázku, aká úspešná bude žatva vo vašom srdci? Koľko ľudí v ňom držíte v nenávisti a koľko v láske? Zahoďte závisť, posudzovanie druhých, tešte sa z toho, čo máte. Doprajte všetkým dostatok toho, čo potrebujú. Tak príde vytúžená vec či záležitosť, dokonca partner aj vám.

Častejšie meditujte v prírode, očistite tým svoju myseľ od balastu, ktorý je často prekážkou k tomu, aby ste seba i svoj život videli v jasnom svetle.

Leto končí a jeseň začína 23. septembra, kedy je jesenná rovnodennosť.

Namáhaný je pankreas a slezina, preto je dobre obmedzovať sladkosti a piť dostatok tekutín, najlepšie čistej vody. Kto si trúfa po zdravotnej stránke, môže držať pôst celý deň.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Nov vám vplýva na dom zdravia a bežnej práce. Najviac vplýva na Baranov narodených v poslednej dekáde. U vás je to hlava a podľa Slnka i Luny je teraz najviac namáhaný pankreas. Hlava bolí aj od prekyslenia organizmu sladkosťami. Venujte pozornosť drobným činnostiam, ktoré treba vždy aj dokončiť, aby ste nemali zbytočné problémy. 

Býk

Nov vám zasahuje do domu radosti, detí a potešenia. Záľuby nám prinášajú radosť aj chuť do života. Máte nejaké, alebo ste na nich už zabudli pre vaše povinnosti? Niekedy stačí na týždeň vypnúť televízor a čas sa nájde. Príde nával kreativity a možno sa častejšie budete schuti smiať. Humor lieči! 

Blíženci

Nov v Panne je pre vás dosť kritický. Zasahuje priamo do vášho domu domova a rodiny. Pozor na hádky, ktoré by ste mohli vyvolať práve vy, lebo tvoríte s Pannou nepríjemný uhol. Blíženci, ktorí pochopili, že sa netreba presadzovať za každú cenu, možno práve niečo nové a konštruktívne začnú. Možno práce šťastnejší rodinný život. 

Rak

Nov vám zasahuje do domu komunikácie a krátkych ciest. Plánujte si cesty po okolí. Týmto novom sa vám všeobecne štartuje rušný mesiac. Dajte si záležať na hovorenom slove, ale i na mailoch a starostlivo si strážte svoje písomnosti. Máte tendencie vyzvoniť iným aj to, čo by ste inokedy nevyriekli ani pred najlepším kamarátom. Inak je tento nov pre vás celkom príjemný. 

Lev

Nov Mesiaca vám zasahuje do domu peňazí, majetku a hodnôt. Prináša vám šancu nielen na zlepšenie v oblasti peňazí, ale i na stabilizáciu svojho života. Opatrní však buďte pri náhlych či nečakaných príležitostiach v obchodovaní. Zaplaťte svoje účty a prekontrolujte si svoj internetbanking. Doprajte si masáž šije a rúk. 

Panna

Nov u vás vám zasahuje do domu osobnosti. Doprajte si behom mesiaca nový účes, zájdite na manikúru a kúpte si nové šaty. Majte sa radi! Myslite na svoj osobnostný rast a udržujte sa denne vo forme. Zamyslite sa, čo sa dialo takto pred rokom, aby ste sa poučili zo svojich chýb. Ak si nevediete denník, pozrite napríklad do účtov, mailov či starého kalendára. 

Váhy

Nov vám zasahuje do domu podvedomia. Dobre vám padne sa nachvíľu stiahnuť do samoty. Teda podľa možnosti aspoň pár hodín denne. Neprepínajte svoje sily. Pokojne môžete plánovať budúcnosť, ale nič vážne nerozbiehajte. Myslite na svojich blízkych, ale aj na seba. O pár dní vstúpi Slnko do vášho znamenia, dodá vám energiu, aby ste mohli začať po novom. 

Škorpión

Nov vám zasahuje do domu priateľov a snov. Máte nejaký nesplnený? Určite je nereálny? Nezabúdajte, že všetko začína v mysli. Aký mesiac si naplánujete, taký z veľkej časti aj bude. Možno sa zapíšete do nejakého kurzu, ktorý ste si nedopriali, lebo… Spomeňte si na bývalého kamaráta z detstva a vyhľadajte si ho na sociálnych sieťach. 

Strelec

Tento nov vám zasahuje do domu kariéry, ale i reputácie. Je pre vás dosť kritický. Treba ho pokojne prečkať. Pokiaľ vás v tomto čase šéf poriadne skritizoval, neberte jeho slová ako útok na vašu osobu, skôr vám asi chcel poradiť. O mesiac sa budete na svet pozerať inak. To budete mať nov v dome priateľov. Dbajte sa seba!

Kozorožec

Nov v Panne je pre Kozorožcov príjemný. Zasahuje vám do domu filozofie i vyššieho vzdelania. Máte nové nápady, ktoré by ste mohli rozdávať. Tu však treba byť ostražití, aby ste dobre mienenou radou neznechutili svojich blízkych. Skúste diplomaticky a nenápadne predniesť vaše postrehy. Zíde sa vám to aj v budúcom mesiaci. Sarkazmus dajte bokom! 

Vodnár

Ste na dobrej ceste? Nov vám zasahuje do domu transformácie, zdieľaných financií a sexu. Zamyslite sa, ako ste na tom v spomínaných oblastiach a urobte niečo pre ich zlepšenie. Pokiaľ investujete svoje peniaze spoločne s určitou osobou, preverte si jej zmýšľanie poriadne a do detailu. Väčšinou to je člen rodiny, alebo firmy. Mali by ste sa dobre poznať, ale ak je to veľká suma, nepodceňujte žiaden detail. 

Ryby

Nov vám vplýva všeobecne na dom partnerstva a tým aj lásky. Keďže je Panna vaším opozitom, budete sa musieť asi vyjadriť, čo zamýšľate do budúcna s vašim vzťahom. Je už posledná tretina leta. Onedlho príde obdobie jesene, kedy zberáme úrodu z polí a záhrad. Prajem vám, aby ste zožali úspech nielen v práci, ale aj v partnerstve. Je tu však šanca zasiať posledné zrnko novej lásky. Alebo znovuzrodenej!

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacStrelecod 17.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024