Odporúčame

Veštica Vera

Veštica Vera

Rada vám pomôžem a odhalím to, čo potrebujete vedieť pre svoj šťastný život. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštec Adam

Adam

Osobný kód 154

Nov Mesiaca v znamení Raka

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júli 2018

V piatok skoro ráno nastáva nov Luny v Rakovi. Toto citlivé znamenie je snivé, oddané a veľmi vnímavé na všetky podnety z okolia. Keďže je v Rakovi aj Mesiac i Slnko, tieto vlastnosti sa v nás znásobujú, ak im to teda dovolíme.

Nov Mesiaca v znamení Raka
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2018

Posledná štvrť02.10.2018 11:48Rak-
Nov09.10.2018 05:49VáhyNov Mesiaca október 2018
Prvá štvrť16.10.2018 20:04Kozorožec-
Spln24.10.2018 18:48BýkSpln Mesiaca október 2018
Posledná štvrť31.10.2018 17:43Lev-

Nov Mesiaca nastane: 13.07.2018 04:50

Na druhej strane sa môžeme cítiť bezbranní a zraniteľní. Pokiaľ si nebudeme strážiť tieto energie, začnú sa nám usadzovať v žalúdku. Postupne by sa mohli zhmotniť a prerásť do choroby tohto orgánu.

Zamestnajme sa pokojnou a nám milou činnosťou. Plánujme si napríklad dovolenku. Pokiaľ ju už máme za sebou, pozerajme si fotografie z našich ďalekých ciest. Netreba sa teda v období novu v Rakovi za ničím naháňať. Pracujme pomaly, ale o to usilovnejšie a starostlivejšie.

Na našom území v týchto dňoch nie je našťastie veľmi horúco, takže netrpí natoľko náš krvný obeh. Dovoľme si striedmejšiu stravu, bez strukovín, čerstvého pečiva a obmedzme mliečne výrobky. Nezabúdajme na pitný režim, najlepšie dostatok, ale nie prebytok čistej vody.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Nov v Rakovi je pre vás dosť kritický. Zasahuje najviac priamo do vášho domova. Pozor na hádky, ktoré by ste mohli vyvolať práve vy. Je to všeobecný výklad pre Baranov. Tí, ktorí pochopili, že sa netreba presadzovať za každú cenu, možno práve niečo nové a konštruktívne začnú. 

Býk

Plánujte krátke cesty po okolí, pokiaľ vás teda nov v Rakovi nezastihol niekde na Bahamách. Pokiaľ chcete niečo vybaviť, skúste nešetriť chválou a obdivom, napríklad na úrade. Nerobte to však veľmi okato, dotyční by to hneď zbadali! 

Blíženci

Vážte si to, čo máte. Nov vás zastihol vo vašom dome hodnôt. Prináša vám šancu na investovanie. Opatrní však buďte pri náhlych či nečakaných príležitostiach v obchodovaní. Pokiaľ vás bude niekto tlačiť, aby ste podpísali listiny, čítajte aj drobné písmo. 

Rak

V tomto období je pre vás je nov dôležitý, lebo je vo vašom znamení. Plánujte nové veci, ktoré sa vám už minulý mesiac ukazovali ako dôležité. Držte sa pravidla: Práca chvatná, málo platná! Premôžte svoju prílišnú starostlivosť o druhých a venujte sa aspoň hodinku dve len sebe. 

Lev

Viac ako inokedy držte svoju tichú hodinku. Do nových vecí sa nenáhlite, vyčkajte na nov, ktorý bude o mesiac. Dobre rozmyslite, čo chcete do budúcna dať do svojho prioritného plánu. Možno to bude zlepšenie partnerského spolužitia a štúdium jazykov. Z každého rožka troška: dodržujte raz do týždňa očistný deň.

Panna

Začínate konečne chytať svoj druhý dych. V minulosti ste pre svoju kariéru zabúdali na priateľov, je čas to napraviť. Máte určite aj nejaké nesplnené túžby a sny. Nemusíte o nich nikomu hovoriť, ale pracujte na tom, aby ste si ich splnili. 

Váhy

Nov je pre vás dosť kritický. Držte sa pravidla, že nemusíte mať zakaždým pravdu. Plánujte nové veci, ale so sedliackym rozumom. Pokiaľ ste na dovolenke, nepodceňujte miestne zvyklosti a dodržujte zákony a pravidlá na cestách. Dajte na diplomaciu, veď ste v nej majstri! 

Škorpión

Tento nov je pre vás priaznivý! Máte nové nápady, ktoré by ste mohli rozdávať. V tomto treba byť opatrný. Išli by ste svojmu okoliu na nervy. Znie to síce nelogicky, ale aj tak sa starajte len o svoje záležitosti a rady núkajte, až keď vás o to niekto požiada. 

Strelec

Hviezdy vám celkom prajú, hlavne v oblasti obchodu. Pokiaľ však investujete svoje peniaze spoločne s určitou osobou, preverte si jej zmýšľanie do detailu. Povrchnosť sa vám nevyplatí, myslite na to! Poučte sa z minulosti, kedy ste urobili chybu. 

Kozorožec

Opozične postavené Slnko, spolu s Mesiacom vám nastavujú zrkadlo a vy sa asi budete musieť vyjadriť, čo zamýšľate do budúcna. Nastáva obdobie padajúcich hviezd, možno vám jedna z nich ukáže tú správnu cestu. Meditujte, najlepšie večer, keď zájde Slnko. 

Vodnár

Venujte pozornosť drobným činnostiam, ktoré treba vždy aj dokončiť, lebo sa poriadne zacyklíte. Dajte pozor na citlivé časti tela. U vás sú to kolená a žily. Opierajte si čo najčastejšie nohy hore kolmo o stenu. Pite viac čistej vody a obmedzte sladké a alkoholické nápoje. 

Ryby

Ryby narodené v druhej polovici znamenia majú najväčšiu nádej, že budú úspešné. Tie ostatné sa musia viacej naladiť na tú správnu vlnu, ale pri troche snahy to ľahko zvládnu aj ony. Nájdite si niečo, čo vás naštartuje. Môže to byť nový koníček, ktorý vám dodá chuť do života. Voľní si nájdu nového partnera, pri nejakej zábavnej činnosti. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2018
MesiacBaranod 22.10.2018
MerkúrŠkorpiónod 10.10.2018
VenušaŠkorpiónod 09.09.2018
MarsVodnárod 11.09.2018
JupiterŠkorpiónod 10.10.2017
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 15.05.2018
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2018

JarJarná rovnodennosť20.03.2018
LetoLetný slnovrat21.06.2018
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2018
ZimaZimný slnovrat21.12.2018