Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Nov Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v marci 2019

Nov Luny v znamení Rýb nastane počas Popolcovej stredy krátko po 17. hodine. Tentokrát bude novolunie posilnené aj planétou božskosti, ale i chaosu, Neptúnom - vládcom Rýb.

Nov Mesiaca v znamení Rýb
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2023

Spln05.02.2023 19:31LevSpln Mesiaca február 2023
Posledná štvrť13.02.2023 17:04Škorpión-
Nov20.02.2023 08:08RybyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.02.2023 09:08Blíženci-

Nov Mesiaca nastane: 06.03.2019 17:07

Neptún nás posilní v práci so svojim vnútrom, svedomím, ale aj egom. Ľudia môžu byť viac citlivejší ako inokedy, budú chcieť pomáhať druhým. Zvýši sa záujem o náboženskú a spirituálnu stránku života. Niektorí ľudia budú zrazu hľadať zmysel života.

Ryby vnášajú do reálneho života nádych neskutočnosti, snívanie a tým aj inšpiráciu pre umeleckú tvorbu. Kto sa rád venuje duchovným záležitostiam, môžu sa jeho schopnosti teraz znásobiť. Aj realisticky zmýšľajúci jedinci by si mohli nájsť chvíľku, kedy sa zamyslia nad jemnými spojeniami medzi tým, čo nás obklopuje navonok a naším vnútrom.

Myšlienky počas novu nie sú náhodné

Aké myšlienky vám behajú hlavou, ak vidíte číslo dňa vášho narodenia na značke automobilu? Čo vás zrazu zaujalo na strome, okolo ktorého chodíte denne? Ľudia, autá, zvieratá, príroda, televízia, dokonca i budovy, teda celé naše okolie nás ovplyvňuje. Vyberajte si preto pozorne, s kým a kadiaľ chodíte, komunikujete, a možno aj spolu snívate.

Myšlienky, ktoré vám nedajú pokoj, majú svoj význam. Zapíšte si ich. Po nove, keď sa upokojíte, ich následne riešte, lebo neboli náhodné.

Slabší jedinci môžu pociťovať chronickú únavu, zmätok v dennom živote, hraničiaci až so stratou zmyslu života. Preto sa ozaj vyvarujte požívania alkoholu, chemických látok, alebo aj nových doplnkov výživy, aby ste neskolabovali. 

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Nov Mesiaca a jeho vplyv na váš citový a osobný život

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Čo znamená pre vás život po duchovnej stránke? Ak ste nešťastní, že ste premrhali veľa rokov len tak, vedzte, že nikdy nie je neskoro začať po novom. Vážte si chvíle, kedy môžete byť osamote. Možno vás privedú k premýšľaniu nad sebou i vašimi blízkymi. Naštartujte nejakú užitočnú aktivitu, ktorá pomôže viacerým ľuďom. Nepodľahnite však idealizmu, že to pôjde vždy ľahko. 

Býk

Nov je pre vás priaznivý. Môžete splatiť dlhy svojim priateľom tým, že ich pozorne vypočujete a dokonca im poradíte v ich ťažkostiach. Pravdivo, vypichnete tú najdôležitejšiu vec, aby sa vedeli pohnúť zo začarovaného kruhu. Splňte si jeden zo svojich malých snov. Bude to odmena za vaše dobré skutky.

Blíženci

Nov vrhá kvadrát na vašu kariérnu oblasť. Nachystajte sa na previerku citov, možno aj na podrazy od neprajníkov. Ak máte nepríjemného kolegu, skúste mu vedome neprotirečiť. Do pohody vás dostane práca, alebo spoločenská činnosť, ktorú robíte radi. Nezabúdajte pritom sa správnu životosprávu, aby ste nabrali sily.

Rak

Nov Luny v Rybách je pre vás príjemný. Využite tieto dni na priaznivé zmeny vo vašom živote. Radi sa obetujete za tých, ktorí ešte na to neprišli, že hádky a citové ubližovanie nebude tá správna cesta, po ktorej máme kráčať. Držte sa toho celé nasledujúce obdobie do ďalšieho novu! Pokiaľ máte teraz v hlave často myšlienky na štúdium, pustite sa do učenia!

Lev

Prešli ste kus cesty, chce to ešte nejaké zmeny. Verte si, že vám bude lepšie ako doteraz! Začnite sa na svet pozerať optimisticky. Obeta, ktorú ste mnohí priniesli v minulom období, vám priniesla výzvu a odvahu začať žiť inak. Preto nenadávajte na to, čo bolo nepríjemné. Všetko sa dialo tak, ako sa malo diať. 

Panna

Nov dáva šancu na nové začiatky, vy teraz pozornosť upriamte na svoje vzťahy. Opozičný nov je kritický, preto nejednajte bez uváženia. Nepríjemná situácia vám však môže priniesť šancu na zoznámenie s niekým zaujímavým. Tento krát však máte v svojom znamení bod šťastia. Myslite viacej aj na seba a vyčistite si hlavu a telo od zbytočností. Začnite konečne zdravo jesť! 

Váhy

Viac ako inokedy si bude treba dať pozor na verbálny i neverbálny prejav. Aj vám nov prináša veľkú šancu začať zdravší spôsob života. Premôžte sa a ozaj začnite cvičiť a jesť to, čo vám prospieva. Nenechajte sa zviesť nesprávnym náhľadom na život. Napríklad, že telo má ísť do hrobu zhumpľované. Znie to ako humor, ale dá sa tomu ľahko podľahnúť vtedy, ak vás chytí smútok či zlá nálada.

Škorpión

Začína pôstne obdobie. Okolie sa stíšilo, vy však asi budete tvoriť, tešiť sa a vôbec vám nebude vadiť, že sa množstvo vašej energie minie na pomoc druhým. Skúste odpustiť aj tým, ktorí vám v minulosti ublížili. Nov vám zasahuje do domu potešenia a hier. Vyhnite sa riskantným investovaniam vašich úspor, alebo firemných peňazí! 

Strelec

Vedzte, že ideálna domácnosť neexistuje, hoci o takej môžete teraz snívať. Postavte sa pevnými nohami na zem a čeľte skutočnosti. Kritický nov Luny v Rybách vynesie na povrch to, čo by ste už najradšej nevideli a nepočuli. Berte si tieto rady k srdcu. Predídete možným nepríjemnostiam. Ak ste už vybuchli na vašich doma či v práci, ospravedlňte sa a poďakujte im, že to vôbec s vami vydržia. 

Kozorožec

Záleží vám na ľuďoch vo vašom okolí, preto viac ako inokedy rozmýšľate, čo pre vás znamenajú. Dajte si však pozor na veľmi subjektívne emócie. Budete mať asi viac ako inokedy potrebu vyjadriť svoje pocity. Pokiaľ sa nemáte komu vyrozprávať, hoďte ich na papier či do počítača. Možno z toho vznikne zaujímavá poviedka.

Vodnár

Postoj k životu a vnímanie hodnôt, to je hlavná téma tohto novu pre vaše znamenie. Nelipnite veľmi na svojich hmotných veciach, aby ste o ne neprišli. Zorganizujte činnosti, prospešné pre celé ľudstvo. Napríklad čistenie lesa. Ak by ste z neznámych dôvodov pociťovali smútok, obkopte sa známymi vecami. Prinesú vám istotu a povzbudenie. 

Ryby

Pre Ryby je tento nov veľmi dôležitý, lebo sa odohráva u nich samých. Dobre si premyslite, čo chcete dosiahnuť. Terajšie plány sa v budúcnosti stanú totiž realitou. Je tu možnosť novej práce, podnikania, ale aj zmeny v súkromí. Snažte sa byť objektívni, ale zároveň aj sami sebou. To je veľmi dôležité, lebo môžete podľahnúť ilúziám a závislosti na niekom, či niečom. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVodnárod 20.01.2023
MesiacRakod 01.02.2023
MerkúrKozorožecod 06.12.2022
VenušaRybyod 27.01.2023
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 20.12.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023