Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v novembri 2021

Pripravte sa na situácie, že sa nad niečím intenzívne zamyslíte. Prídete na to, čo vás brzdí a dokážete byť razantnejší. Tak vás posilní aj energia novu Mesiaca v Škorpiónovi a planéty Marsu.

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť01.05.2024 13:30Vodnár-
Nov08.05.2024 05:25BýkNov Mesiaca máj 2024
Prvá štvrť15.05.2024 13:50Lev-
Spln23.05.2024 15:55StrelecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť30.05.2024 19:15Ryby-

Nov Mesiaca nastane: 04.11.2021 22:18

Zlom a prehodnocovanie

Pod týmto vplyvom sa zosilní intenzita prežívania emócií, ale aj impulzívnosť. Dôjde k akémusi bodu zlomu. Ozvú sa výčitky svedomia a pocit viny. Snažte sa napraviť z minulosti to, čo je treba. Čisté svedomie je najlepší vankúš, hovorí nemecké príslovie.

Aj postavenie planéty Mars voči Mesiacu dotvára, že ľudia budú v dňoch okolo novu oveľa odvážnejší ako inokedy. Nebuďte na seba, ani na nikoho, príliš tvrdí. Okruh vašich „priateľov“ preriedne, avšak zostanú iba lojálne osoby. Bez predchádzajúceho upozornenia môže prísť dôležitý test. Najprv si budete musieť ujasniť, čo chcete a akým smerom sa vydáte. Mali by ste sa naučiť niektoré veci ignorovať, vypustiť ich zo seba v mene dobra, ktoré oslobodzuje.

Mnohým prichádza nový začiatok, ktorý so sebou nesie uzavretie jednej životnej kapitoly. Nepôjde ale o nič smutné, čo by ste mali ľutovať, práve naopak. Koniec ste si priali už dlho a teraz budete môcť vykročiť k novým začiatkom.

Urán v opozícii

V hre bude aj nevyspytateľná planéta náhod, Urán zo znamenia Býka, ktorý je v opozícii. To podnieti razantnosť a náhody. Snažte sa, aby všetko, čo podniknete, malo logiku, reálne, racionálne a premyslené zdôvodnenie. Hrozí, že naletíte kriminálnym živlom a falošným ľudom.

Pozor, nech sa nasilu a zbytočné neuzavrie to, čo má spojitosť s vašou rodinou a bývaním, či existenciou.

Domácnosť

Zatiaľ čo vám ide všetko samo, o deťoch to už platiť nemusí. Aj tie budú potrebovať pomoc.

Pri upratovaní sa vám podarí rozbiť predmet, ku ktorému sa viažu spomienky. Problém je, že ste vo vzťahu až príliš urputní a všetko chcete riešiť ihneď. Bude lepšie, keď dáte veciam a okolnostiam voľnejší priebeh. Ak máte túžbu niekomu dávať rady, vyberte si radšej deti a zábavnejšiu, odľahčenú formu.

Peniaze a práca

Mali by ste sa hlavne odreagovať. Neustále premýšľanie o práci a povinnostiach vám nerobí dobre, práve naopak. S financiami nakladajte opatrnejšie. Nebojte sa zdôrazniť, že zarobiť peniaze nie je také jednoduché. Pokiaľ budú chcieť deti veľmi utrácať, nebojte sa im povedať, že takto NIE.

Urobte si poriadok vo finančných tokoch a ak vás niekto klamal, razantne začnite peniaze vymáhať späť. Čo vám patrí, to tiež dostanete. Rodina - nerodina, nechajte si od príbuzných všetko, zvlášť ak požičiavate peniaze, podpísať.

Do konfliktov v zamestnaní sa nezapájajte, pretože by ostatní nakoniec povedali, že to bola vaša vina a hádku ste vyprovokovali vy. Radšej sa držte ďalej a do ničoho sa nemiešajte. Na všetko odpovedajte, že máte svojich starostí dosť a všímate si prácu.

Radšej sa venujte sebe. Všetko, čo sa teraz naučíte, zvládnete veľmi rýchlo zúročiť. Nebráňte sa preto školeniam, kurzom, ani poznávacím cestám.

V práci radšej rozumy moc nedávajte, lebo vám kolegovia okamžite predhodia akúkoľvek chybu, ktorú urobíte.

Zdravie

Budete sa cítiť fyzicky tak silní, že ľahko prekročíte hranicu svojich možností, čo by mohlo skončiť zranením. Pozor, aby ste nepodceňovali ani zdanlivo banálne zdravotné problémy.

Pred spaním si snažte vyčistiť hlavu, nech nezaspávate s nepríjemnými myšlienkami, ktoré by sa podpísali na kvalite spánku. Večer si doprajte kúpeľ na upokojenie, kam prisypete bylinky alebo vonnú soľ.

Do jedálnička zaraďte jablká, slivky a hrušky, čiže sezónne jesenné ovocie a zeleninu.

Zabúdať by ste nemali na svoje ruky, ktoré za vás urobia hromadu práce, zaslúžia si preto masáž a výživný krém. Čisté a upravené nechty sú vašou vizitkou.

Nepodliehajte emóciám, ani hnevu, pretože to sú zlí radcovia. Radšej sa snažte byť psychicky v pohode a doplňte vitamíny skupiny B, D aj dôležitý horčík a zinok.

Strážte si obličky. Potrebujú byť v teple a prečistené čajmi z byliniek, teraz šípok. Noste teplú obuv, čo sa len tak nepremáča.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Hoci na citové problémy sa sťažovať nebudete, je možné, že sa vám v niečom neoplatí priveľmi riskovať. Máte pred sebou veľa pracovných povinností. Ale vy, ohnivé znamenie, aj tak nemáte radi monotónnu a manuálnu prácu. Luna je v dobrom postavení s vašou planétou Mars. Budete mať dosť pozitívnej energie, ktorú aj uplatníte, lebo pocity vás nebudú blokovať. Môže prísť i nová, trochu zvláštna ponuka.

Býk

Na finančné a majetkové záležitosti budete razantnejšie míňať väčšinu svojej energie. Vyhľadávajte netradičné riešenia a materiály. Veď máte veľmi vycibrený vkus, ktorý podporia i dobré energie planét Venuše a Merkúra. Vyhnite sa ale situácii, v ktorej máte iných rozsúdiť. Ľudia sú viac náladoví a citliví. Nemuseli by správne pochopiť vaše rozumné argumenty. Zdali by im pritvrdé. Narobili by ste si len viac nových nepríjemností.

Blíženci

Novembrové pracovné dni okolo novu Mesiaca budú pre vás celkom tvorivé. Ak ste dosť dlho stáli na jednom mieste, teraz by ste mali urobiť krok vpred a nedať sa zmiasť nejakými pochybnosťami. Ak niekoho milujete, neberte mu slobodu, ak vás miloval, vráti sa, ak sa nevráti, nikdy vás skutočne nemal rád. Nadchádzajúce dni budú v znamení osobného naplnenia, aj pod súčasnou silou novu Mesiaca.

Rak

Vaša Luna v pod súčasnými energiami novu, má aj podpornú energiu ráznej planéty Marsu. Snažte sa mnohé vyriešiť. Vydaria sa vám stretnutia a kontakty, ktoré budú mať dobrý dlhotrvajúci dosah. I planéty Merkúr a Venuša majú pre vás podnecujúcu a podpornú energiu. Ste preťažení. Nepreťažujte si tieto tri dni ani cievny systém. Nestrácajte optimizmus. Veci dostávajú nový, a lepší zmysel. Verte na prospešné náhody.

Lev

Tento nov Mesiaca, ktorý je v znamení Škorpióna, ktorý s vami veľmi neladí, by ste sa mali pozrieť na problémy aj očami iných, s nadhľadom. Podľa seba súdime druhých. Na to by ste nemali zabúdať a hrať vždy naozaj radšej fér. Ak si skomplikujete súkromie, problémy nastanú aj v zamestnaní. Uvoľnite napätie. Ak chcete, aby sa váš vzťah posunul, urobte prvý, rozumný krok. Komplikácie budú aj s krvným obehom, krvou, chrbtom a bránicou.

Panna

V práci sa uvoľnite. Aj pod vplyvom tohto novu Mesiaca a planét Marsu a vášho Merkúra, asi budete na roztrhanie. Ozve sa vám aj viac známych. Mnohé z kontaktov, ktoré teraz neodmietnete, vám v budúcnosti prinesie mnoho dobrého. Viete čo chcete. Dokážete ísť za svojimi cieľmi. Vaše spoločenské postavenie sa upevní. Minulosť nezmeníte, ale pre budúcnosť sa môžete lepšie rozhodnúť. Tento nov Mesiaca vám pomôže.

Váhy

Tento nov Mesiaca vašim vzťahom a menším úspechom praje. V malých veciach dôverujte mysli, vo veľkých srdcu. Z pochybností prichádza inšpirácia. Finančné komplikácie máte väčšinou aj z márnotratnosti a násilného presadzovania sa ľudí vo vašom okolí. Nenoste si prácu domov. V zamestnaní budete rýchli a všetko vybavíte v pomerne krátkom čase, často aj nečakane. Teraz sa objavia sa len menšie nepríjemnosti.

Škorpión

Počas tohto dôležitého novu Mesiaca vo vašom vodnom znamení viac upriamite pozornosť ľudí na seba. Nepodceňujte ani svoje malé psychické závislosti a zlozvyky. Pretože žijete s dušou, ktorá je teraz, v jeseni, vo vašom období, trochu labilnejšia, smútky síce mávate, ale často sa vám striedajú s veselšou náladou a odvahou. Nájdete novú silu. Nekomplikujte si život plánmi, ktoré nedokážete uskutočniť nielen vy, ale ani vaše najbližšie okolie. 

Strelec

Viete odhadnúť, kto si čo zaslúži, ale ak nebudete jemnejší, vznikne problém. Potrebujete si usporiadať v myšlienkach všetky udalosti, ktoré sa stali v poslednom čase. Cez priaznivé obdobie, ktoré je i cez tento nov v znamení Škorpióna, vám ide všetko ľahšie. Najlepší je pre vás aj aktívny šport do vyčerpania, ktorý núti mozog produkovať endorfíny (”drogu šťastia”), a tak vám potláča depresiu a nepokoj.

Kozorožec

Skúste si dať väčší pozor aj na vašu telesnú schránku. Nikomu nič počas týchto energií Marsu a Luny v nove, nedokazujte. Robte si spokojne svoju prácu, sem-tam si prezrite, aké by boli nové možnosti. Ľudia vás obdivujú pre mnoho vecí z vašej povahy. Nebuďte príkri. Vesmírne a atmosférické vplyvy niekedy pomiešajú karty viac, ako si myslíme. Rozbehnete viac projektov, či aktivít, Ukáže sa to v možnostiach a vzťahoch už v najbližšom období.

Vodnár

Tento nov Mesiaca v znamení Škorpióna síce pre vás nebude najpríjemnejší, ale i tak nepodliehate čiernym scenárom. Budete mať konečne zase novú nádej. Na niečom môžete profitovať. Mal by sa vám mal prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nemali by ste sa stále vyhovárať na súrnejšie povinnosti. Je možné, že vyriešite pracovný problém, alebo konflikt.  Môžete uviesť do života aj skvelý nápad, alebo múdru myšlienku. Detoxikácia pomôže.

Ryby

Máte pred sebou sľubný, dynamický a zaujímavý nov Luny. Neodplácajte zlé zlým. V konečnom dôsledku sa to neoplatí. Ak máte tendenciu nadväzovať nevhodné vzťahy, a ak nie ste schopní sa očistiť od negatívnych emócii, ktoré vo vás takéto vzťahy vzbudzujú, vaše telo prirodzene protestuje a ostanete chorí. Keby ste sa nechali poučiť z chýb minulosti, určite by to pomohlo vám, i viacerým ľuďom. Mnohí čakajú na vaše reakcie i rozumné rozhodnutia.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBýkod 19.04.2024
MesiacVáhyod 18.05.2024
MerkúrBýkod 15.05.2024
VenušaBýkod 29.04.2024
MarsBaranod 30.04.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024