Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v októbri 2022

V utorok pred 13. hodinou letného času nastáva nov Mesiaca v Škorpiónovi. Ten je síce tajomným znamením, ale zato veľmi zvodným a príťažlivým. Pri tomto ôsmom znamení zverokruhu je dôležitá aj otázka majetku, ktorý s niekým zdieľate. Hmotného i toho nehmotného, lebo on zahŕňa všetko, čo vlastníte. Okrem peňazí k nemu patrí aj zdravie, láska, rodina i ďalšie veci, ktorí si ceníte.

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2023

Posledná štvrť06.10.2023 15:50Rak-
Nov14.10.2023 19:58VáhyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť22.10.2023 05:32Kozorožec-
Spln28.10.2023 22:26BýkRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 25.10.2022 12:51

Citliví jedinci, ktorí nemajú spracované vzťahy a svoje emócie, budú asi trpieť. Hlavne, ak sú žiarliví a chcú svojho partnera či deti vlastniť. Treba si uvedomiť, že už samotné malé dieťa potrebuje slobodne dýchať, nieto ešte dospelý človek.

Skúste sa oslobodiť od negatívnych emócií a myslite pozitívne. Nov v Škorpiónovi totiž otvára veľa nových možností, ako sa lepšie spoznať, prísť na vyriešenie dlhoročného problému, či si vylepšiť do hĺbky svoju intuíciu. Pokiaľ si dobrovoľne necháte ukradnúť drahocennú energiu zbytočnými starosťami o druhých, veľa stratíte.

Luna v Škorpiónovi je veľmi zvedavá a dôsledná. Takže ak sa do niečoho pustíte, asi sa vám to podarí dotiahnuť do konca.

Pokiaľ máte stáleho partnera a nebudete zbytočne skúšať, koľko vydrží, môžete prežiť krásne chvíle plné vášne. Vzťahy, tie sexuálne, ale i priateľské či obchodné, ktoré sa založia alebo utužia počas novu v Škorpiónovi, zvyknú byť trvalé a vážne.

Doprajte si kvalitné aromatické oleje. Vôňu si vyberajte intuitívne, najmä takú, ktorá vám vyhovuje. Príjemne vás naladí, pomôže odstrániť nervozitu a posmelí i v intímnych chvíľach. Škorpióni sa nehanbia a majú radi sex. V každom z nás je všetkých dvanásť znamení, preto skúste hľadať aj vy v sebe samých škorpiónske prednosti. Nenechajte sa blokovať minulosťou a detstvom, kedy ste nerozumeli týmto veciam. Žite teraz a tu!

Pokiaľ si chcete urobiť radosť, kúpte si nejaký vzácny kameň, ktorý vás osloví. Môže to byť mesačný kameň, korál či dokonca čierny turmalín, ktorý má veľkú ochrannú schopnosť. Umyte si ho pod tečúcou vodou čo najdlhšie, potom si ho dajte na parapet okna či do kvetináča na balkón, aby sa očistil novom Luny.

Po zdravotnej stránke buďte opatrní na pohlavné a vylučovacie orgány. Dbajte na pravidelnú stolicu a pitný režim.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Finančné spojenie vášho partnera a vás bude teraz dosť dôležité. Zistite si svoju ozajstnú pozíciu, aby ste vedeli, na čom ste. Nov v Škorpiónovi vo vás znásobuje bojovnú energiu a podporuje vo vás čulosť. Využite to na priaznivé ciele, vyriešte si svoje záležitosti, ktoré vám spôsobujú stres. Skúste pritom udržať emócie na uzde. Zamerajte sa presne na cieľ a pokojne si povedzte svoj názor. Nezanedbávajte svoje sexuálne potreby. 

Býk

Nov vám zasahuje do domu partnerstva. Nezabúdajte, že sme tu všetci prepojení, preto ak ublížite niekomu, ubližujete i sebe. Pokiaľ sa nemáte radi, konáte nedobre aj voči svojim milovaným. Zalistujte v pamäti, čo ste v minulosti pokazili svojou tvrdohlavosťou. Budú to asi vzťahy s dôležitými ľuďmi. Múdry človek sa zo svojich omylov poučí, ten druhý ich opakuje donekonečna, čo je na škodu. Doprajte si voňavku s jazmínom.

Blíženci

Zamerajte svoju pozornosť na zlepšenie svojho zdravia. Často to asi počúvate, ale zdravšie jesť sa oplatí. Dodržujte aj prestávky medzi jedlami a ak to vaše telo zvláda, večer jedzte veľmi striedmo. Aj bylinky majú v dobe Škorpióna lepší účinok, preto si dajte pár dní za sebou napríklad žihľavový čaj. Venujte trochu viac pozornosti aj detailom v práci, ktoré ste podceňovali. 

Rak

Život budete mať taký, aký si ho urobíte. Uprite preto svoju pozornosť na radosti života a svoje ratolesti. Hoci je vonku pochmúrnejšie, prichádzajú dušičky, vy viete vyčariť príjemnú atmosféru doma i na pracovisku. Preto si dajte záležať a potešte tých, ktorí sú na tom horšie ako vy. Budú vám vďační, čo vás určite poteší. Možno sa vám naskytne príležitosť na flirt, ako s tým naložíte, je na vás. Vám totiž tento nov vplýva na dom potešenia. 

Lev

Čo si človek praje, to sa mu skôr či neskôr splní. Prajte si šťastný rodinný život, ak ste takto založení. Teraz ste asi aj skúšaní koľko toho vydržíte hlavne doma i v práci. Kariéra bude na vzostupe vtedy, ak ku svojej kvalifikácii pridáte dostatok rozvahy a zmierite sa s tým, že vás budú aj kritizovať, nielen chváliť. Začnite si upratovať byt, zbavte sa zbytočností, ktoré ste doteraz opatrovali. 

Panna

Komunikujte, ale aj počúvajte srdcom, čo hovoria iní. Je na čase spýtať sa rodiny, ako vyriešite darčeky pod stromček. Možno by bolo vhodné, aby ste si konečne povedali, že zbytočností máte plnú zásuvku. Veľa ľudí si už dáva iba praktické darčeky, alebo si priamo povedia, čo by chceli. Pokiaľ ste doteraz odkladali nepríjemnú korešpodenciu, vybavte si ju v týchto dňoch. Ozvite sa súrodencom a rodine. 

Váhy

Buďte šťastní, bohatí a múdri. Venujte sa hodnotám života a pestujte si kultivovanosť. Uvedomte si, čo chcete v živote dosiahnuť a vizualizujte si to často. Je jedno, koľko máte rokov. Ak si budete veriť, dosiahnete to, po čom túžite. Musíte však pristáť na zemi. Pokiaľ investujte do rodiny, určite neprerobíte. Doprajte si niečo pekné aj sebe, lebo sa máte radi. 

Škorpión

Dôležitý nov u vás vám vplýva na váš zovňajšok a osobnosť. Pokiaľ chcete zhodiť z váhy, pomôžu čistiace čaje a meditácia, aby ste sa upokojili. Môžete mať totiž sklony k posadnutosti. Vtedy človek aj rád konzumuje viac jedla ako potrebuje. Motivačne si postavte na viditeľné miesto fotografiu, kde ste štíhlejší. Tešte sa na nové šaty, ktoré si kúpite!

Strelec

Zapisujte si svoje sny, najlepšie hneď ráno. Budete si lepšie rozumieť. Nenechajte sa znechutiť, ak to nepôjde ihneď. Doprajte si viacej času pre seba, čo vôbec nie je egoistické! V práci sa asi nebude dať poľaviť, preto vašim doma vysvetlite, aby mali s vami trpezlivosť. Skúste komunikovať o problémoch, máte veľkú nádej, že ich vyriešite. Ak máte z niečoho strach, pomenujte ho a skúste pracovať na jeho odstránení. 

Kozorožec

Nov vám zasahuje do domu priateľov a splnených snov. Poďakujete najlepšiemu priateľovi za to, že je s vami! Zamyslite sa nad svojimi túžbami a prajte si, aby sa vám splnili. Tak, aby boli k vášmu prospechu. Minulý mesiac ste niečo nepríjemné riešili, ale výsledok asi nebol taký ako ste predpokladali. Skúste to znovu. Dôležité bude, aby ste sa dobre sústredili a presne zacielili na koreň problému. 

Vodnár

Nov v Škorpiónovi vám zasahuje do domu kariéry a vašej reputácie. Toto obdobie je pre vás síce náročné, ale pokiaľ sa budete snažiť byť viac chápavými aj empatickými k tým, ktorí sú iného razenia ako vy, máte vyhraté. Úspech však nemusí prísť hneď, ale vaša vedome usilovná práca bude určite ocenená v ďalšom období. Pátrajte v životoch úspešných ľudí. Zistíte, že im pečený holub nepadol len tak z neba…

Ryby

Nov vám otvára možnosti, aby ste spoznali čomu i komu máte veriť a čomu nie. Skúste viacej spoznávať svet, nerepcite na financie, spôsob sa nájde. Študujte, hlavne témy, ktoré vás obohatia a posunú vyššie! Pozorujte, ako na vás pôsobia bylinky. V dnešnej dobe totiž ľudia zabúdajú na silu prírody. Radšej si kúpia v lekárni prášky a zapijú sladenou vodou. Pokiaľ máte nepríjemný pocit po stretnutí s ľuďmi, uvarte si čaj z čistca. 

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2023
MesiacBýkod 01.10.2023
MerkúrPannaod 28.07.2023
VenušaLevod 05.06.2023
MarsVáhyod 27.08.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 11.06.2023

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023