Odporúčame

Veštica Zuzana

Veštica Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Nov Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu novu Mesiaca vo februári 2018

Tento nov Mesiaca v znamení Vodnára je v zložitom období roku 2018. Myslíte, že bude komplikovane pôsobiť aj na vás?

Nov Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2019

Nov02.07.2019 21:18RakNov Mesiaca júl 2019
Prvá štvrť09.07.2019 12:57Váhy-
Spln16.07.2019 23:41KozorožecSpln Mesiaca júl 2019
Posledná štvrť25.07.2019 03:21Býk-

Nov Mesiaca nastane: 15.02.2018 22:08

Vo štvrtok krátko po 22. hodine nastane nov Mesiaca. Teraz bude v znamení Vodnára v živle Vzduchu. Bude to nepokojný, ale inšpiratívny čas. Pôsobiť budú rôzne zosilnené energie, predovšetkým sviatok Valentína, vplyv nového čínskeho roku Zemného Psa 2018, ale hlavne každoročne sa opakujúci, v našej zemepisnej šírke najsilnejší koniec veselých Fašiang a začiatok 40-dňového predveľkonočného pôstu.

Napätie v éteri

Cez deň budete mať pocit, že sa nedokážete s nikým zhodnúť.  Použite svoje vnímanie a svoju mimoriadnu kreativitu na dosiahnutie pozitívnych výsledkov. Ignorujte však každú ponuku, ktorá zaváňa problémami. Berte vážne každú pripomienku, ktorá sa vám dostane do uší. Ľudia okolo vás nie sú pripravení na vašu pravdu.

Pozor na slová vyslovené vami, ale aj tie adresované vám. Začnite obdobie duchovnej komunikácie. Pokúste sa identifikovať a vylúčiť zo života tých ľudí, ktorí obmedzujú váš rast a komunikáciu s ostatnými.

Vplyv konca Fašiang a začiatok 40-dňového predveľkonočného pôstu

Na stredu 14. februára pripadla tento rok Popolcová streda, ktorá mala ľudí upozorniť na pominuteľnosť jednotlivcov i tohto sveta. Bolo by vhodné nájsť si dostatok času na svoju osobnosť. Aj keď máte veľa originálnych nápadov, chýba vám často vnútorná disciplína, ktorá vám bráni dotiahnuť veci do konca.

S novom Mesiaca mnohým prichádza vhodné obdobie pre vytvorenie čohosi nového. Preto by bolo dobré vyjasniť si a čo najviac zharmonizovať aj vzťahy.

Vplyv Valentína

Na mladých a zaľúbených môže vplývať aj do súčasnosti vsunutý sviatok zaľúbených, Valentín. Neberte mladým ich mladícke nadšenie a ružové, či červené čokoládové srdiečka. Vy starší už o živote a jeho nástrahách viete svoje…

Zdravie

Láskavosť je najsilnejšia liečebná metóda pre obe strany - vysielajúcu i prímajúcu. Všetky, aj malé zmeny, majú vplyv na naše telo aj psychiku. Čím viac je náš organizmus znečistený, tým horšie znášame zmeny. Zvlášť počas lunárneho cyklu, predovšetkým počas splnu a novu Mesiaca prítomnosť psychických, aj bežných nečistôt oslabuje našu obranyschopnosť.

Pri nove Mesiaca telu prospieva odľahčený jedálniček. Je to ideálne obdobie pre začatie očistnej kúry alebo pôstu, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu chudnutiu a obnove.

Dodržiavajte pitný režim. Zharmonizujete telo, oživíte unavené bunky a podporíte regeneráciu. V kozmetickej starostlivosti sa zamerajte na hydratáciu a výživu pleti. Pleť ošetrujte kozmetikou s vitamínmi a koenzýmom Q10. Používajte krémy proti vráskam, pleťové masky a séra. Zrýchlia regeneračný proces kožných buniek a zvýšia odolnosť pleti proti negatívnym vonkajším vplyvom. Budete sa cítiť krajšie, a preto i spokojnejšie.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Aj keď sa vám teraz nechce, mali by ste sa premôcť, a urobiť aspoň niečo z povinností, ktoré sa vám začínajú kopiť. Nutná je však opatrnosť pri akomkoľvek riskovaní. Venujte sa práci. Energie budú pre všetkých viac náročnejšie. Budete nervóznejšie zvažovať a myslieť na vaše nevýhody. Nevytrucujete si nič, hlavne nie to, čom už dlho viete, že má nemenné, pevne stanovené pravidlá. 

Býk

V tomto nove Mesiaca pocítite aj dosť nepriaznivý vplyv kvadratúry znamenia Vodnára na vaše znamenie Býka.  Ak sa dostanete do zlej spoločnosti, všetko dobré, čo vám vesmír ponúkne, vyjde nazmar. Ak keď sa vám, pri vašej povahe, veľmi nebude chcieť, musíte sa prispôsobiť, s väčšou pokorou k súčasným okolnostiam. Nenadväzujte nové, pochybné známosti, aj keď vás táto energia bude k tomu zvádzať. 

Blíženci

Vám síce chýba pre realizáciu vašich plánov trpezlivosť, ale nechýbajú vám dobré nápady. Tie vám tento nov Mesiaca v živle aj vášho Vzduchu, podsunie. Treba ich však selektovať. Mnohé sa dobré môžu zdať, ale sú na vás v súčasnej situácii priťažké. Nedávajte ani každému prchko najavo svoje pocity a názory, aj keď vás to, i kvôli tomuto vplyvu, bude zvádzať. Menšej zmene sa v tomto čase i tak nevyhnete.

Rak

Hlavne mladšie ročníky to dnes nesmú preháňať s vtipkovaním na adresu spolupracovníkov, partnera, a hlavne nie rodičov. Zrejme budete musieť investovať peniaze aj do ľudí z vášho okolia, ale aj priateľov, priateliek, alebo aj do rodinných príslušníkov. Očakávajte aj nové správy, s nimi súvisiace. Pozor, aj z blízkych priateľov by sa dnes mohli stať vzdialení. Vyčerpávate sa často aj zbytočne.

Lev

Živel Vzduchu, ktorý teraz panuje, by mohol váš živel Ohňa príliš rozdúchať. Počkajte, kým sa vaše pocity ustália, lebo by sa mohla prejaviť väčšia kríza. Je to i vplyv mesačných energií novu. Aj mäkším spôsobom sa dá niekedy získať veľmi veľa. Pozor, je veľká pravdepodobnosť, že sa nájde niekto, kto by si chcel na vás vybúriť svoju zlosť a potláčanú panovačnosť. 

Panna

Pôsobia rozporuplnejšie energie nielen novu Mesiaca, ale aj začínajúceho sa predveľkonočného pôstu. Naozaj opatrnejšie s vyjadrovaním názorov na kohokoľvek. Mnohé partnerské nezrovnalosti sa môžu vyjasniť. Mnohí z toho však môžu byť smutnejší. Snažte sa využiť akýkoľvek dialóg, aj keď si nie ste istí svojimi schopnosťami. Súčasnosť vám však prinesie niekoľko zaujímavých inšpirácií. 

Váhy

Čaká vás stretnutie, ktoré môže ovplyvniť vašu budúcu cestu. Z cudzieho kriku, narážok a poznámok si počas toho novu Mesiaca nerobte ťažkú hlavu. Hnev sa neprekoná hnevom, ale láskou. Nečakajte, aby sa ten, koho ľúbite, podobal vášmu ideálu, ale naopak – ideál prispôsobte tomu, koho ľúbite. Môžete mať zaujímavé sny, ktoré mám niečo vysvetlia, alebo pripomenú, hoci aj z dávnej minulosti.

Škorpión

U mnohých sa môžu prejavovať na psychike nepriaznivejšie energie mesačného novolunia. Zdravotne sa budete cítiť pozvoľna lepšie. Láska je často životom ženy a mnohokrát len epizódou v živote muža. Terajší vplyv vás možno upozorní na povrchné známosti. Neľutujte potom, ak odídu. Život nekončí! Niektorých váš dnešný prístup prekvapí, lebo sú zvyknutí na to, že si vždy tvrdo stojíte za svojím názorom.

Strelec

Láska, ktorá sa nezakladá na priateľstve je ako dom postavený na piesku. Toto preveria aj súčasné energie novu Mesiaca. Terajšie obdobie totiž, pod vplyvom prečisťujúcich energií, preveruje pevnosť a serióznosť vzťahov. Dajte ľuďom dnes príležitosť, Čím máme viac lásky, tým sa ľahšie pretĺkame svetom. Spoznajte aj krajšiu stránku vašej osobnosti. Nápadov i príležitostí na to budete mať viac. 

Kozorožec

Žite tak, ako vám to umožňujú životné podmienky a aj momentálna atmosféra. Nevytvárajte si ešte negatívnejšie predstavy ako je samotná skutočnosť. Všetky vážne myslené vyznania sa nevyhnú účinku na toho druhého. I napriek tomu sa vyhýbajte nepríjemným udalostiam, do ktorých by vás veľmi rýchlo mohli dostať iní, napríklad zlomyseľní závistlivci. Neberte život tragicky, a vaše telo sa vám poďakuje.

Vodnár

Pre ľudí zo znamenia Vodnára je obdobie dôležitého plánovania. V období novu Mesiaca vo vašom znamení pocítite emocionalitu na vlastnej koži. Okrem toho sa vám naskytne príležitosť, ako prísť k peniazom. Možno k tomu bude stačiť dobrý originálny nápad, dotiahnutý do konca. Výnosy a výdaje spísané na papieri presne ukážu, pokiaľ až si môžete dovoliť zájsť.  Medzi nebom a zemou sa predsa stále niečo odohráva.

Ryby

Nov je pre vás vhodný na očistenie tela i duše, na zmeny exteriéru, i vnútorných pocitov. Luna je vo vzdušnom živle, podporuje i vaše snahy. Nájdete, i preto, možnosť, ako pomôcť sebe, ale aj iným aj vtedy, keď ostatným nič nenapadne. Na čom sa nadriete, nemá často taký efekt, ako to, čo spravíte akoby ”ľavou zadnou”. Obdobie zvádza všeobecne mnohých ľudí aj ku klamstvám a rafinovaným podvodom. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 23.07.2019
MesiacBaranod 22.07.2019
MerkúrRakod 19.07.2019
VenušaRakod 03.07.2019
MarsLevod 01.07.2019
JupiterStrelecod 08.11.2018
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2019

JarJarná rovnodennosť20.03.2019
LetoLetný slnovrat21.06.2019
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2019
ZimaZimný slnovrat22.12.2019