Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Spln Mesiaca v znamení Blížencov

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v decembri 2021

V zlatú adventnú nedeľu, skoro ráno, nastáva spln Mesiaca v Blížencoch. Slnko v Strelcovi vtedy stojí presne oproti premenlivej a trochu ľahkovážnej Lune v Blížencoch. Dajme dôraz na komunikáciu i spôsob, ako si odovzdávame informácie medzi sebou.

Spln Mesiaca v znamení Blížencov
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júniSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.06.2024 14:41BlíženciNov Mesiaca jún 2024
Prvá štvrť14.06.2024 07:21Panna-
Spln22.06.2024 03:10KozorožecSpln Mesiaca jún 2024
Posledná štvrť28.06.2024 23:56Baran-

Spln Mesiaca nastane: 19.12.2021 05:38

Počas splnu sa vystupňujú negatívnejšie vlastnosti ako náladovosť, nestálosť, neposednosť, ale aj tie pozitívnejšie: činorodosť a bystrosť. Nezačínajte však nič nové, lebo ako rýchlo sa nadchnete, takou rýchlosťou vaše nadšenie môže aj opadnúť.

Dajte si pozor na cestách, lebo mnohí vodiči teraz inklinujú k súťaženiu za volantom. Stačí chvíľa nepozornosti a do cieľa cesty nemusíte dôjsť. Fajčiari - vodiči pozor, keď už si musíte zapáliť cigaretu, urobte si prestávku. Cigareta za volant nepatrí. V tejto covidovej dobe si beztak treba poriadne šetriť svoje pľúca. 

Pokiaľ sa chcete venovať obchodom, okolo splnu ich radšej nerobte, hlavne tie dôležité. Pre koláčiky a kávu si skočte, ale nepodpisujte kontrakty, ktoré majú dosah na viacej mesiacov či rokov.

Študentom sa bude ťažšie pripravovať na skúšky. Našťastie dosah splnu trvá len pár dní. Preto vyčkajte a radšej robte vedome veci, ktoré nepotrebujú veľké sústredenie.

Výhodou splnu v Blížencoch je, že človek pre svoju nesústredenosť neinklinuje k obžerstvu, skôr chce len všeličo ochutnať. Dajte si teda po troche z nejakých dobrôt, ale nezabudnite potom na zdravotnú prechádzku alebo si doma dobre zacvičte. Spln v Blížencoch vplýva na náš dýchací systém, hlavne pľúca a priedušky. Viac ako inokedy je vhodné jógové pránové dýchanie. Odvážni môžu skúšať otužovanie. V prípade, že sa vás chytá čo len nádcha, odložte ho radšej na neskoršie.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Onedlho končí pre vás príjemné obdobie Slnka v Strelcovi. Spln v Blížencoch je pre väčšinu Baranov neutrálny. Napätie môžu pociťovať Barani, ktorí sa narodili začiatkom vášho znamenia. Venujte sa svojmu okoliu, hlavne komunikácii a vzdelávaniu. Možno je na čase opätovať láskavosť vašim súrodencom či susedom, ktorí vás minule podržali v ťažších chvíľach. 

Býk

Vždy, keď je spln v Blížencoch, je vo vašom dome hodnôt. Nezabúdajte, že je všeobecne o komunikácii medzi ľuďmi. Riešite financie? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnerský život. Povedzte si doma, že na Vianoce môže byť menej darčekov, ale o to viac objatí, dobrého slova a snahe porozumieť tomu druhému.

Blíženci

Spln, ktorý práve teraz zažívame, je pre vás najdôležitejší, lebo sa odohráva vo vašom znamení. Oproti vašej Lune je Slnko. Nezanedbávajte svoj citový život a všetko, čo s ním súvisí, aby ste netrpeli osamelosťou. Snažte sa plánovať svoje dni tak, aby ste sa dokázali venovať aj práci, ale aj svojim blízkym. Nepreháňajte v ničom, jednajte vedome a pokojne.

Rak

Spln je pre vás vždy o niečo viac dôležitejší ako pre iné znamenia, lebo Mesiac je vaším vládcom. Tentoraz zasahuje všeobecne do vášho domu podvedomia a skrytých nepriateľov. Kto vás oklamal, tomu sa vyhýbajte. Všeobecne sa skúste cvičiť v komunikácii, hlavne sa nebojte, respektíve nehanbite vysloviť svoj názor na dôležité veci. 

Lev

Veci sa rokmi opotrebúvajú, ale naša myseľ časom naberá vzácne vedomosti a skúsenosti. To, čo sa človek naučí, mu nemožno vziať. Pri minulom náročnom splne v Býkovi, ktorý bol pred mesiacom, ste sa poučili najmä o sebe. Viete kam smerovať a komu sa vyhýbať. Je čas na priateľov. Splňte si niektorý z vašich malých snov. Pookreje vaše citlivé srdce. 

Panna

Prežívate náročné splnové dni. Sústreďte sa na veci, na ktorých vám záleží. Nepodceňujte svoje emócie, držte si ich pod kontrolou a vnímajte srdcom. Luna vám chce niečo naznačiť. Napríklad, vytúžená kariéra vám nepadne len tak ľahko do lona! K jej naplneniu potrebujete dobré súkromné zázemie. Nerozhnevajte si preto svojich doma! Povedzte im, ako si ich vážite a máte radi.

Váhy

Splnová Luna vrhá na vás príjemný uhol, nazývaný trigón. Trochu napätia možno pociťujú Váhy, narodené začiatkom znamenia. Nenechajte si však pokaziť zlatú adventnú nedeľu! Ako je známe, na čo myslíme, to priťahujeme. Buďte preto veľkorysí a štedrí k svojmu okoliu. Pokojné Vianoce vám budú stáť za to!

Škorpión

Máte možnosť zmeniť niečo vo svojom živote. Viete druhým poradiť, ale so svojim problémom neviete pohnúť? Chce to pohľad iného človeka, ale predtým si dajte otázku, či žijete život pravdivo a podľa svojich predstáv. Poradiť sa s odborníkmi bude iste vhodné, ale dôležitý krok musíte beztak urobiť sami. Spln v Blížencoch preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Čo je v tomto čase vašou prioritou? 

Strelec

Náročný a dôležitý spln pre vás. Nezabúdajte, že je hlavne o komunikácii medzi ľuďmi. Pokiaľ sa chcete vŕtať v minulosti, je to zbytočné. Nič z nej už nezmeníte. Doprajte si príjemné chvíle, menej náročné na psychiku i fyzické telo. Pri stresujúcej činnosti totiž môžete urobiť niečo, čo vás bude dlho mrzieť. Ľuďom sa potom síce ospravedlníte, ale ten povestný uzlík na šnúrke ostane.

Kozorožec

Niektoré veci sa pravidelne opakujú, ale zakaždým s malými odchýlkami. Každoročne vám spln v Blížencoch preveruje vaše zdravie. Pokiaľ ho máte pevné, vážte si ho. Preventívne cvičte a nepodceňujte správne dýchanie. Tí menej zdravší už na to prišli. Nikdy však nie je neskoro s začať žiť pravdivo a podľa správnych zásad! Buďte sám sebe priateľom.

Vodnár

Komunikujte a vyjadrujte to, čo cítite tak, aby ste prinášali informácie iným zaujímavo a pozitívne. Spln v Blížencoch zavítal do vášho domu detí, kreativity a radosti. Keďže počas tohto splnu máme všetci nutkanie preháňať, dajte si pozor na flirty. Nemuselo by to prasknúť práve teraz, ale neskôr. Vtedy, kedy by ste to už ani nečakali, čo by vás oboch zranilo. Preto sa zabávajte s mierou a obozretnosťou. 

Ryby

Náročný spln pre Ryby. Vnímate energie okolo vás ako chaotické. Nenechajte sa blokovať v komunikácii. Máte teraz k tomu dosť veľké tendencie. Preto vedome dajte dôraz na to, aby ste hovorili o svojich pocitoch, ale s diplomaciou. Opatrní buďte hlavne na vašich doma. Pokiaľ chcete investovať do bývania, nech zasadne rodinná rada a nech má každý priestor na slobodné vyjadrenie. 

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacVodnárod 24.06.2024
MerkúrRakod 17.06.2024
VenušaRakod 17.06.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024