Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca vo februári 2021

V sobotu 27. februára nastáva spln Mesiaca. Oproti Slnku, ktoré sa nachádza v Rybách, sa tentoraz postavila Luna v znamení Panny.

Spln Mesiaca v znamení Panny
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v novembriSplny a novy Mesiaca 2023

Posledná štvrť05.11.2023 09:40Lev-
Nov13.11.2023 10:30ŠkorpiónNov Mesiaca november 2023
Prvá štvrť20.11.2023 11:52Vodnár-
Spln27.11.2023 10:19BlíženciSpln Mesiaca november 2023

Spln Mesiaca nastane: 27.02.2021 09:20

Panna je podľa mnohých ľudí chladné a triezve znamenie. Nemusí to byť pravdou, ba naopak. Toto znamenie má tiež svoje tajomstvá a prekvapenia. Neznáša povrchnosť, rieši ju triezvym uvažovaním a kritikou. Panna však dokáže aj poriadne snívať a jej city sú veľmi zraniteľné. No navonok by to nepriznala, lebo sa to nepatrí. Opozičné znamenie Rýb sa však za svoje prejavené emócie nehanbí, čo je jeho veľkou prednosťou.

Pozor na prílišnú dôveru

Spln v Panne skrýva v sebe charakteristiky oboch znamení. Dajte si preto pozor na sklony k preháňaniu, prílišnú dôveru k ľuďom, aby ste nepadli do veľkej melanchólie a sklamania. Stavte na pevnú morálnu silu vo vás. Vydržte, ak vám niečo nevychádza tak, ako ste si to nalinajkovali. Čas všetko vyrieši.

Spln vždy strieda nov. Predchádzajúci nov bol v znamení Vodnára, ktorý priniesol mnohým ľuďom nutkanie konať rôzne rebélie za spravodlivú vec.

Novom niečo začíname a splnom teda završujeme mesačné obdobie. Spomeňte si, ako to bolo u vás pred dvoma týždňami. Čo ste rozbiehali? Ako ste na tom psychicky i fyzicky? Stihli ste si uvedomiť, čo treba v týchto dňoch zavŕšiť?

Systém v stravovaní

Myslite na svoje zdravie! Stravujte sa striedmejšie. Je pôst, a to nielen pre veriacich. Nastavuje ho sama príroda. Urobte si v stravovaní systém. Panna ho má rada. Tentoraz vám ukazuje správnu cestu. Literatúry je o tom dosť a nájdete rady aj na internetových stránkach. Narysujte si tabuľku, do ktorej si budete značiť úbytok kilogramov.

Vyhýbajte sa nervóznym ľuďom, alebo ich berte s rezervou. Ak sa budete hnevať, najviac ublížite sebe. 

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Urobte si poriadok v hlave. Ak ste už začali pozitívnejšie myslieť, žnete prvé úspechy. Tentoraz vám spln zasahuje do domu zdravia a bežnej práce. Zamerajte sa na drobné detaily a upravte si svoj jedálny lístok. Netrestajte sa, ak ste urobili nejakú chybu. Hlavne je, že ste na ňu prišli a máte aj chuť ju napraviť. 

Býk

Mali ste náročný február! Verte, že problémy v kariérnej oblasti skončili. Ak ste neboli veľmi úspešní, možno to malo tak byť. Poučení a zocelení v dobrej nálade idete ďalej. Spln vám zasahuje do domu detí a radosti. Venujte sa deťom a tvorte len tak, pre radosť. Práca s prírodným materiálom vám prospeje. 

Blíženci

Prežívate náročné obdobie Rýb, teda aj spln bude pre vás kritickejší, lebo je v Panne! Spln v Panne vám preveruje váš domov. Venujte sa preto s láskou svojim spolubývajúcim. V minulosti ste určite niečo dôležité zistili. Uveďte veci na pravú mieru, síce rozhodnosťou, a pritom aj diplomaticky. Tak, ako to len vy viete milí Blíženci! 

Rak

Pre vás je tento spln pozitívny, aspoň všeobecne to tak platí. Naštartovali ste sa v minulosti k niektorým zmenám. Teraz netreba o ničom pochybovať. Vezmite si ceruzku a papier a vypíšte si, čo ste ešte nestihli. Možno bude pre vás vhodné, aby ste išli na nejaký kurz zameraný na tú oblasť, kde máte ešte medzery. Nenechajte sa znechutiť súčasnou situáciou, urobte si ho online. 

Lev

Nov, ktorý bol pred dvoma týždňami bol pre vás opozičný, teda náročný. Pohli ste sa ďalej vo vzťahoch, teraz treba riešiť financie. Vážte si to, čo máte a to, čo je už minulosťou nechajte tak. Zamerajte sa aj na spoločné financie s partnerom. Nepodceňujte obchodovanie a všetko, čo s tým súvisí. Poučte sa z minulosti, hlavne na svojich i spoločných chybách, ktoré ste možno urobili s vašim spoločníkom. 

Panna

Ľudia zvyknú na vás toho poriadne veľa naložiť! Prečo? Lebo im to dovolíte! V prvom rade si dajte pozor na vážne vzťahy. Spln je vo vašom znamení, a to je veľmi dôležité. Pozrite sa spätne, čo sa dialo pred rokom. Poučte sa z chýb, aby ste sa posunuli dopredu. Aj keď nemáte radi náhle zmeny, skúste si uvedomiť, či ozaj nie je na ne čas. Urobte radikálny rez i v stravovaní. Vylúčte z vášho denného menu bielu múku, cukor a obmedzte alkohol. 

Váhy

Je čas spomaliť a venovať sa sebe, myslím svojmu vnútru. Miernite sa v jedle. Jednota tela a duše je pre vás teraz prioritou. Meditujte. Čas, ktorý venujete sebe, bude ozaj zúročený. Ak to neviete, pohľadajte si vhodnú literatúru alebo navštívte kurz jógy, ktorý sa dá cvičiť aj prostredníctvom sociálnych sietí. 

Škorpión

Zemská Panna a Ryba vo vode. Preto je pre vás tento spln pozitívny. Pokiaľ ste si ešte doma neurobili poriadky, dokončite si túto prácu v tomto období. Aj keď je pre niektorých jedincov teraz hluchý čas pôstu, pre vás môže byť toto obdobie výzvou k pokojnej tvorbe. Priatelia vás budú inšpirovať, aby ste si plnili svoje sny.

Strelec

Minulé obdobie novu i splnu bolo pre vás inšpiratívne, lebo bolo vo Vodnárovi. Panna a Ryby však Strelca často iritujú. Na rozdiel od Škorpiónov, vy prežívate náročný spln teraz. Nenechajte sa však znechutiť, ak vám plány nevyjdú hneď na prvý šup. Máte sa učiť trpezlivosti. Ak vaše projekty majú určité chyby, treba si ich priznať a opraviť. Je to krátkodobý problém.

Kozorožec

Spln vám zasahuje do domu zahraničia, ale aj múdrosti a vyššieho učenia. Uvedomili ste si hodnoty života, ktoré si treba vážiť? Jednou z dôležitých hodnôt je vzdelanie. Je jedno, v akom ste veku. Študujte a komunikujte bez zábran. Investície takto vynaložené sa vám viacnásobne vrátia. Skúste začať študovať cudzí jazyk. 

Vodnár

V uplynulom období ste sa mali možnosť lepšie spoznať. Zamerajte sa teraz na majetok a hodnoty. Buďte opatrní na financie, hlavne ak ich zdieľate s partnerom. Môžete sa stretnúť s názorom, že máte na seba iný meter, ako na svojich blízkych. Dajte viacej lásky a úprimnosti do svojho verbálneho i neverbálneho prejavu, aby aj oni pochopili, že to tak nie je. 

Ryby

Spln v Panne je posilnený aj opozíciou Venuše nielen Slnka, ktoré je u vás. Vaše pocity môžu byť teraz dosť skreslené. Vážne záležitosti neriešte, nechajte si na ne čas, keď pominie obdobie splnu, čo trvá pár dní. Citlivé Rybky to vedia nakoniec aj samé vycítiť. Opatrní buďte v požívaní alkoholu, ktorý by sa mimochodom počas splnu ani nemal piť. V partnerskom vzťahu radšej ukážte svoju spoluúčasť namiesto kritizovania. 

Téma dňa Veštenie z ruky

Nahliadnite do vnútra vašej duše, využite veštenie z ruky a odblokujte tak prekážky vo vašej životnej ceste.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoStrelecod 22.11.2023
MesiacBlíženciod 27.11.2023
MerkúrStrelecod 10.11.2023
VenušaVáhyod 08.11.2023
MarsStrelecod 24.11.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 11.06.2023

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023