Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Astropsychologička Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Spln Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v júni 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2020

Spln05.07.2020 06:47KozorožecSpln Mesiaca júl 2020
Posledná štvrť13.07.2020 01:32Baran-
Nov20.07.2020 19:35RakRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.07.2020 14:35Škorpión-

Spln Mesiaca nastane: 20.06.2016 13:05

V pondelok o 13.02 hod. letného času je spln Mesiaca. Slnko je vtedy na posledných stupňoch Blíženca. Robí presnú opozíciu na Lunu v Strelcovi. Ako vieme, spln pôsobí silno deň pred i po svojom presnom dátume. Tentoraz je spln zvláštny tým, že bude viacej zasahovať do susedných znamení. V čase splnu bude všeobecne v jednom dome a o necelú hodinu vojde do následného domu. Keďže Strelec i Blíženec sú znamenia pohyblivé, bude spln vyvolávať u ľudí väčší chaos, ale aj nervozitu s pocitom straty pevnej pôdy pod nohami. Následne pocítia senzibilnejší jedinci, že ich niečo ženie k tomu, aby prepínali svoje sily, lebo nestihnú svoj vlak života. V práci i doma nepoučujte, nepodceňujte tých, ktorí vám budú protirečiť. V každom prípade treba zachovať chladnú hlavu, nepodliehať slepo ideálom. Prečo? No, lebo keď sa vám do cesty postavia prekážky, mohli by ste neuvážene vybuchnúť ako sopka. Láva, ktorá by sa valila z tejto vašej „Etny“, zničí úrodu, na ktorej ste pracovali možno aj celé roky.
Poučení z minulosti môžete hľadať útechu v duchovnej literatúre, pokojnej práci na záhrade, prípadne prechádzkou v prírode.
Počas každého splnu je vhodný čas na striedme stravovanie až hladovku. Je samozrejmé, že záleží na zdravotnom stave človeka, či si hladovať môže dovoliť. Napríklad, takí cukrovkári by mohli skolabovať. Striedmosť v jedle však nikoho nezabije.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Spln vás zastihol najprv v dome duchovna a filozofie. Načerpajte sily, pracujte s elánom! Nenechajte sa ale rozčúliť neprajníkmi. Doma však už radšej zalezte do povestnej autonómie. Mohlo by sa stať, že dobre mienená rada od vašich blízkych by padla, obrazne povedané, na rozhorúčenú platňu a iskry by podpálili celý váš dom! 

Býk

Veľa vecí by ste chceli zmeniť, ale je tu to ale… Skúste si dať poradiť od skúsenejších. Položte si však pred tým dôležitú otázku, čo hovorí na tieto zmeny vaše srdce. Prešli ste totiž v minulosti určitou skúškou, ktorej lekcie netreba podceňovať. 

Blíženci

Tento spln je pre vás dosť náročný. Preveruje vám oblasť partnerstva, kde môže dôjsť k zmenám. Nenechajte sa manipulovať, ale platí to aj obrátene! Opatrne jednajte s ľuďmi, o ktorých viete, že sú vaši nepriatelia! Zmeny však budú potrebné, treba sa na to pripraviť.

Rak

Spln vás zastihol vo vašich prípravách na väčšie udalosti, ktoré už klopú na dvere. Ak pociťujte nutkanie, že treba rýchlo jednať, rátajte do desať, aby ste sa upokojili. Opatrní buďte na prejav svojho ega, postupne sa začne viac prejavovať, čo však privítajú nesmelí jedinci.

Lev

Spln vám zasahuje do domu radosti, ale vy nezabúdajte aj na zodpovednosť za svoj zdravotný stav. Vystríhajte sa alkoholu. Je na čase niečo zmeniť, napríklad v dennom režime.  Šetrite si svoje citlivé srdce, doprajte si viacej oddychu a potešenia z tvorivej činnosti. 

Panna

Doma to v poslednom čase škrípalo. Vy máte radi systém a nie a nie sa k nemu dopracovať. Trpezlivosť ruže prináša! Zachovajte si pokojnú hlavu, len tak si vybudujte naspäť to, čo ste stratili. Venujte sa kreatívnej práci, tam vy vždy pookrejete.

Váhy

Malé cesty vám síce urobia radosť, ale teraz si zvlášť dávajte pozor pri šoférovaní! Pokiaľ vy máte svoju chladnú hlavu, nemusí ju mať protiidúce auto! Večery si vyhraďte na oddychovanie a plánovanie niečoho, čo vašej celej rodine prinesie potešenie a spokojnosť. 

Škorpión

Vážte si to, čo máte! Pre vás je tento spln celkom príjemný. Buďte však tolerantní k tým, ktorí bojujú za svoje ideály. Pokiaľ vám intuícia vraví, že tak konajú zbytočne, čo vy viete, aké osobné lekcie si naplánovali? Možno práve vstup do jamy levovej. Preto raďte a poučujte až keď vás o to požiadajú.

Strelec

Mysleli ste si, že už máte určité veci za sebou? Pozor, môže vás prekvapiť posledná klapka, ako pri filmovaní. Buďte opatrní pokiaľ si neujasníte svoj osobný plán, aby ste nakoniec nestratili samého seba! 

Kozorožec

Pravdepodobne ste doteraz usilovne pracovali na drobných detailoch. Nepodceňujte impulzy, ktoré k vám prichádzajú ako z hlbokých diaľav. Budúcnosť, ktorá je pred vami sa bude stavať práve na nich. 

Vodnár

Priatelia a vaše deti sú teraz veľmi dôležití, lebo vám dávajú signály, ktorým smerom sa treba uberať. Postupne si ich spracujte do malých detailov. Viac ako inokedy budú pre vás dôležité tie tiché hodinky rozjímania v prírode. 

Ryby

Vaša kariéra by mohla nabrať ten správny smer. Skúste dať do vašej práce viac entuziazmu a tolerancie k tým, ktorí sú úplne z iného cesta ako vy. Práve tí ľudia sú vašimi učiteľmi. V duchu im poďakujte.

Veštica Elizeja
Elizeja

kód 302

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2020
MesiacVodnárod 06.07.2020
MerkúrRakod 28.05.2020
VenušaBlíženciod 03.04.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020