Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Spln Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2019

Prišla jar a s ňou i prvý spln, ktorý nastane tento rok 21. marca. Slnko, ktoré je na začiatku znamenia Barana, stojí presne oproti Lune vo Váhach.

Spln Mesiaca v znamení Váh
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2023

Spln05.02.2023 19:31LevSpln Mesiaca február 2023
Posledná štvrť13.02.2023 17:04Škorpión-
Nov20.02.2023 08:08RybyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.02.2023 09:08Blíženci-

Spln Mesiaca nastane: 21.03.2019 02:44

Spln vo Váhach nám naštartuje nový pohľad na osobné i pracovné vzťahy. Váhy sú totiž veľmi spoločenské a sú nerady samé. Barani sú však výbušní a mnohí sa ani netaja, že sú svojim spôsobom egoistickí.

V každom z nás sú všetky znamenia, preto tieto pocity môže mať počas tohto splnu skoro každý človek. Treba si vybrať, či chcete byť sami, no a tým budete mať kvázi pokoj od ľudí, alebo budete žiť v určitej komunite. Chce to však poriadnu dávku tolerancie. U Barana zmierniť výbušnosť a u Váh ich nerozhodnosť. Keďže sú obidve znamenia kardinálne, pôjde to ozaj ťažko.

Pozor na rozladenosť a zlú náladu. Uvedomte si, že nemusíte mať vždy pravdu. Mesiac vo Váhach váži dobro a zlo, pravdu a klamstvo, lebo túži po harmónii. Nech sa vám ju v tomto období darí dosiahnuť. Pôjde to, ak budete konať cieľavedome, bez arogancie a hádok.

Chráňte sa pred prechladnutím, lebo počas splnu vo Váhach sú obličky veľmi citlivé. Menej soľte a pite dostatok tekutín. Pozor však na ich prebytok. Treba piť po dúškoch, nie naraz, aby ste si nepreliali ľadviny. Odvážni sa môžu dať na hladovku, s ktorou by však mal súhlasiť lekár, pokiaľ už máte zdravotné ťažkosti.

Tento rok nas čaká ešte jeden spln vo Váhach, ktorý bude na Veľký piatok.

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Spln Mesiaca a magické rituály

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Čakajú vás veľké skúšky v partnerstve. Spln vo Váhach vám totiž veľmi nepraje. Máte svoju pravdu a nechcete si ju dať vziať? Presvedčte sa, či je to ozaj nevyhnutné bojovať za to svoje, aby ste neostali nakoniec sami. Opakujte si častejšie ako inokedy vetu: Manželstvo je inštitúcia kompromisov!

Býk

Máte mesiac pred vstupom Slnka do vášho znamenia, na čo mnohí z vás čakajú, aby si konečne dobili svoje baterky. Spln vo Váhach vás nabáda, aby ste sa viacej starali o svoje zdravie. Dôležité je, aby ste dodržiavali správnu životosprávu. Doprajte si pravidelný pohyb, chodievajte na prechádzky. 

Blíženci

Príjemný spln vo Váhach nepremeškajte niekde v zákulisí. Venujte sa svojim koníčkom. Načerpáte si z nich kopu energie do ďalších jarných dní. Robte niečo kreatívne. Vyhrajte sa napríklad s veľkonočnou výzdobou bytu i vášho pracoviska.

Rak

Prežívate dosť kritický spln. Môžete pohorieť v práci i doma, ak si budete presadzovať len svoj názor. Aj pre vás platí to, čo pre Baranov, že treba robiť kompromisy. Pozor na vašich kolegov, ktorí čakajú len na to, kedy urobíte nejakú chybu, aby ju využili na vaše znemožnenie. Preventívne preto meditujte, alebo športujte. Veď vy najlepšie viete, čo vám pomáha k lepšej jednote tela i duše. 

Lev

Vy máte tento spln vo Váhach veľmi pozitívny. Keďže vás na budúci mesiac čaká náročný spln, tento si užite a splňte si nejaký sen. Môže to byť cesta do zahraničia, alebo trebárs len malý víkendový pobyt tam, kde sa budete cítiť príjemne. Z takých ciest človek čerpá energiu dlho. Pokiaľ nemôžete cestovať, tak si aspoň túto jar dobre oddýchnite v prírode. 

Panna

Posunuli ste sa o kusisko ďalej, ale nezaspite na vavrínoch! Spln vo Váhach vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Kde je v tomto čase vaša životná priorita? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Poučte sa z minulosti a riaďte sa zdravým sedliackym rozumom!

Váhy

Veľmi dôležitý spln pre vás. Máte dostatok energie, aby ste si splnili niektoré sny. Dajte si však pozor, aby ste niektoré veci príliš nepreháňali. Začínate niektoré veci nanovo, preto buďte opatrní, aby ste do každého dňa vykročili tou pravou nohou. V partnerstve buďte tolerantní. Vaša polovička má právo na iný názor na vec ako vy, na to nezabúdajte.

Škorpión

Spln vás všeobecne zastihol v dome podvedomia. V tomto období toho viacej urobíte v ústraní. Všetko má svoj čas. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Pozorujte ľudí a vnímajte, čo vlastne od vás chcú. Dajte si pozor, aby ste to neprehnali, hlavne s dobre myslenou radou. Viacej oddychujte. 

Strelec

Uplynulý mesiac bol pre vás náročný, no a vy si konečne budete môcť vydýchnuť. Pozitívny spln vo Váhach by ste teda nemali len tak prepásť. Venujte sa priateľom a potešte sa niečím milým. Možno pôjdete na obľúbený športový zápas s priateľmi. Smelé plánovanie aktivít a následné ich uskutočňovanie je dovolené! 

Kozorožec

Váhy a Baran sú vašim karmickým znamením, lebo ste s nimi v kríži. Preto radšej rátajte s tým, že máte tento spln náročný. Liekom na veci, ktoré vás teraz trápia, bude meditácia. Pokiaľ máte aspoň trochu času, stačí byť pätnásť minút osamote. Pochopíte tak hlbší význam reality, a to emocionálne a intelektuálne. Možno vás bude žiadať o pomoc niekto z vášho domu. 

Vodnár

Pre Vodnárov je tento spln priaznivý. Pokiaľ ste na cestách, objavujte krásy našej vlasti a spoznávajte aj nové kraje v zahraničí. Použite cudzie jazyky všade tam, kde len to pôjde. Malý úspech vás podnieti k tomu, aby ste ich študovali aj naďalej. Pracujte aj na svojich vzťahoch. 

Ryby

Slnko nedávno vstúpilo do vášho druhého domu hodnôt a majetku. Hodnoty, ktoré si treba ceniť sú nielen hmotného rázu, ale nimi sú aj vaša rodina a priatelia. Dajte si cieľ, aby ste dosiahli vyššie méty také, ktoré budú v súlade nielen s vašimi záujmami, ale aj vašich najmilších a ľudí, na ktorých vám záleží. 

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVodnárod 20.01.2023
MesiacLevod 04.02.2023
MerkúrKozorožecod 06.12.2022
VenušaRybyod 27.01.2023
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 20.12.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023