Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Spln Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2024

Prišla jar a s ňou i jarný spln vo Váhach. Tento rok nastáva 25. marca o ôsmej hodine ráno. Slnko, ktoré je v prvej dekáde znamenia Barana, stojí oproti Lune vo Váhach.

Spln Mesiaca v znamení Váh
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v apríliSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť02.04.2024 05:17Kozorožec-
Nov08.04.2024 20:23BaranNov Mesiaca apríl 2024
Prvá štvrť15.04.2024 21:15Rak-
Spln24.04.2024 01:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 25.03.2024 08:03

Marcový spln nás má vyprovokovať k väčšej otvorenosti k novým veciam, ktorých sme sa doteraz báli. Nevadí, ak budete cítiť najprv napätie od okolia. Čo sa má stať, to sa aj tak stane.

Spln vo Váhach nám naštartuje aj nový pohľad na osobné i pracovné vzťahy. Váhy sú totiž veľmi spoločenské a sú nerady samé. Barani sú však výbušní a mnohí sa ani netaja, že sú svojím spôsobom egoistickí. V každom z nás sú všetky znamenia, preto tieto pocity môže mať počas tohto splnu skoro každý človek.

Treba si vybrať, či chcete byť sami, no a tým budete mať kvázi pokoj od ľudí, alebo budete žiť v určitej komunite. Chce to však poriadnu dávku tolerancie - u Barana zmierniť výbušnosť a u Váh ich nerozhodnosť. Keďže sú obidve znamenia kardinálne, pôjde to ozaj ťažko. Pozor na rozladenosť a zlú náladu. Uvedomte si, že nemusíte mať vždy pravdu. Mesiac vo Váhach váži dobro a zlo, pravdu a klamstvo, lebo túži po harmónii. Nech sa vám ju v tomto období darí dosiahnuť. Pôjde to, ak budete konať cieľavedome, bez arogancie a hádok.

Chráňte sa pred prechladnutím, lebo počas splnu vo Váhach sú obličky veľmi citlivé. Zodpovedajú aj za rovnováhu telesných tekutín a čistenie krvi. Menej soľte a pite dostatok čistej vody a čajov. Pozor však na ich prebytok. Treba piť po dúškoch, nie naraz, aby ste si nepreliali ľadviny. Odvážni sa môžu dať na hladovku, s ktorou by však mal súhlasiť lekár, pokiaľ už máte zdravotné ťažkosti.

Prichádzajúce veľkonočné sviatky si v našich domovoch pýtajú nielen upratovanie, ale i vkusné ozdobenie obydlia, ktorú podporuje Luna vo Váhach. Zájdite do prírody a inšpirujte sa práve tam. Pookreje nielen vaše oko, celé telo, ale aj duša.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Napriek tomu, že je u vás na návšteve teraz Slnko, spln v opozičných Váhach vám veľmi nepraje. Vplýva vám na dom partnerstva. Presvedčte sa, či je to ozaj nevyhnutné bojovať za to svoje, aby ste neostali nakoniec sami. Niekedy je dobre sa postaviť bokom a pozorovať, čo vlastne chcete od svojho partnera, alebo niekoho dôležitého vo vašom živote. Môže sa jednať i o nepriateľsky naladeného iného človeka v susedstve alebo kolegu v práci. 

Býk

Spln vo Váhach vám vplýva na dom zdravia a bežnej práce. Tým vás nabáda, aby ste sa viacej starali o svoje zdravie. Dôležité je, aby ste dodržiavali správnu životosprávu. Doprajte si pravidelný pohyb, chodievajte na prechádzky. V tomto období vás však môže niečo milo prekvapiť. Neradím však, aby ste zanedbávali bežné povinnosti a hľadali nejaké zbytočné výstrelky. 

Blíženci

Priaznivý spln vo Váhach vám vstupuje do vášho domu radosti, detí a romantiky. Teraz by ste nemali sedieť so založenými rukami. Venujte sa koníčkom. Načerpáte si z nich kopu energie do ďalších jarných dní. Robte niečo kreatívne. Vyhrajte sa s veľkonočnou výzdobou bytu i vášho pracoviska. Nezabúdajte i na milostné spestrenie svojho života. 

Rak

Kritický spln vo Váhach vám zasahuje do oblasti domova a rodiny. Buďte opatrní v práci i doma. Netreba presadzovať len svoj názor, občas treba robiť aj kompromisy. Pozor na vašich kolegov, ktorí čakajú len na to, kedy urobíte nejakú chybu. Preventívne preto meditujte a športujte. Veď vy najlepšie viete, čo vám pomáha k lepšej jednote tela i duše. Doprajte si dostatok spánku. 

Lev

Spln vo Váhach je pre Levov pozitívny. Zasahuje vám do domu komunikácie a ciest. Keďže vás na budúci mesiac čaká náročný spln, tento si užite a splňte si nejaký sen. Môže to byť cesta do zahraničia, alebo trebárs len malý víkendový pobyt tam, kde sa budete cítiť príjemne. Z takých ciest človek čerpá energiu dlho. Pokiaľ nemôžete cestovať, tak si aspoň túto jar dobre oddýchnite v prírode. 

Panna

Spln vo Váhach vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám, lebo je vo vašom dome majetku . Kde je v tomto čase vaša životná priorita? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Nezabúdajte na platenie dlhov. Niekedy sa totiž zmení finančná situácia a nazretie do účtov vás môže primäť k rýchlejšiemu splateniu pôžičky. Dozrite aj na to, aby vám prípadní dlžníci vrátili to, čo ste im požičali vy. 

Váhy

Prichádza dôležitý spln pre Váhy, možno trochu stresujúci, ale s výhľadom na priaznivý koniec. Máte dostatok energie, aby ste si splnili niektoré sny. Dajte si však pozor, aby ste niektoré veci príliš nepreháňali. Začínate niektoré veci nanovo, preto buďte opatrní, aby ste do každého dňa vykročili tou pravou nohou. V partnerstve buďte tolerantní. Vaša polovička má právo na iný názor na vec ako vy.

Škorpión

Hoci je spln v akčnom Baranovi, vy si doprajte oddych. Spln vás totiž všeobecne zastihol v dome podvedomia. V tomto období toho viacej urobíte v ústraní. Všetko má svoj čas. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Pozorujte ľudí a vnímajte, čo vlastne od vás chcú. Dajte si pozor, aby ste to neprehnali s dobre myslenou radou a niekoho neurazili. 

Strelec

Pozitívny spln vo Váhach by ste nemali len tak prepásť. Práve v týchto dňoch ste si možno spomenuli na nejaký nesplnený sen. Porozmýšľajte, ako by ste si ho splnili. Venujte sa aj priateľom a potešte sa niečím milým. Možno pôjdete na obľúbený športový zápas s priateľmi. Smelé plánovanie aj ďalších aktivít a následné uskutočňovanie bude pravdepodobne úspešné. 

Kozorožec

Tento spln vám zasahuje do domu kariéry a reputácie. Je často sprevádzaný nepríjemnejšími výzvami. Váhy a Baran sú totiž vašim karmickým znamením, lebo ste s nimi v kríži. Liekom na veci, ktoré vás teraz trápia, bude meditácia. Pokiaľ máte aspoň trochu času, stačí byť pätnásť minút osamote. Pochopíte tak hlbší význam reality, a to emocionálne a intelektuálne. Možno vás bude žiadať o pomoc niekto z vášho domu. Skúste byť ústretoví pokiaľ to pôjde. 

Vodnár

Vodnárov zastihol tento spln v dome štúdia, cestovania a filozofického bádania. Pokiaľ to ide, objavujte krásy našej vlasti a spoznávajte aj nové kraje v zahraničí. Použite cudzie jazyky všade tam, kde len to pôjde. Aj malý úspech vás podnieti k tomu, aby ste ich študovali aj naďalej. Pracujte na svojich vzťahoch tak, aby sa posunuli na vyšší level. 

Ryby

Slnko nedávno vstúpilo do vášho druhého domu hodnôt a majetku. Spln vo Váhach vám vplýva na majetok, ktorý zdieľate s niekým, na vašu sexualitu a schopnosť sa transformovať. Dajte si cieľ, aby ste dosiahli vyššie méty. Mali by byť také, ktoré budú v súlade nielen s vašimi záujmami, ale aj vašich najmilších a ľudí, na ktorých vám záleží. V partnerskom vzťahu si vyjasnite otázky, o ktorých väčšinou mlčíte. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBýkod 19.04.2024
MesiacPannaod 18.04.2024
MerkúrBaranod 10.03.2024
VenušaBaranod 05.04.2024
MarsRybyod 23.03.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024