Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v auguste 2021

V nedeľu krátko po 14. hodine nastáva spln Luny. Slnko v Levovi vtedy stojí presne oproti Mesiacu vo Vodnárovi. Ten už však bude ovplyvnený Rybami, lebo necelú hodinu po presnom čase splnu vchádza do Rýb.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Spln Mesiaca nastane: 22.08.2021 14:04

Vodnár má rád originalitu, stereotyp mu nevonia. Ryby sú tiež znamením, ktoré nemá rado systém. Javy naokolo sa nám budú javiť skreslene, lebo ich tak asi budeme chcieť vidieť, až tomu nakoniec aj uveríme.

Pozor na chaos a nervozitu za volantom. Nebezpečným a neprimeraným spôsobom budú jazdiť pravdepodobne viacerí vodiči. Možno dokonca i tí, ktorí sú inokedy pokojní a dodržujú pravidlá cestnej premávky.

To, že počas splnu je viac hádok, nervozity i úrazov, si už iste všimli viacerí z nás. Lekári vedia tiež o splnovom období to svoje… Ale umelci a kreatívni jedinci môžu mať plodné obdobie. Vnímajte aj vy ostatní, aké myšlienky a obrazy vám idú mysľou. Možno prídete na koreň veci, ktorá vás už dlhšie oslovovala a vy ste tomu nerozumeli. Hovorí sa, že v každom človeku drieme umelec a vynálezca, len sa treba naladiť správne na tú pravú strunku.

To, že sme ešte vždy v neľahkej situácii kvôli Covid-19, neznamená, že máme len počúvať strašidelné proroctvá a nebyť samými sebou. Každý z nás je plnohodnotným človekom a originálom! 

Pokiaľ to váš zdravotný stav dovolí, držte aspoň jeden deň hladovku, kedy sa pije len voda alebo dodržujte pôstne menu. Pri ňom sa je napríklad len ryža, ovocie, či zelenina. Tieto zložky sa počas dňa medzi sebou nemiešajú.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Vám spln vo Vodnárovi zasahuje do domu priateľov a splnených snov. Na tých treba však popracovať, aby ste si ich mohli zrealizovať, lebo zázraky sa dejú len v rozprávke. Doprajte si všetkého, po čom túžite, ale s mierou. Počas splnu máme totiž všetci nutkanie preháňať v jedle, pití i rôznych pôžitkoch, ktoré nám škodia. Chuť na prejedanie zaženiete športom, kedy sa tvorí hormón šťastia a spokojnosti so sebou samým.

Býk

Pre vás platí pravidlo: Vydržať! Vaše trápenie bude čoskoro na konci. Skúste sa teraz trochu krotiť vo svojich prejavoch k okoliu. Chcete možno naraz dosiahnuť veľa doma, aj v práci. Postupujte podľa dôležitosti. Ak uprednostňujete teraz viacej kariéru, venujte sa jej.  Nezabudnite však na svojich doma, ktorým vysvetlite svoje zámery. Nakoniec úspechy v práci ovplyvnia rodinný rozpočet k spokojnosti všetkých. 

Blíženci

Túžite ísť do zahraničia a ešte ste to tento rok nestihli? Pár dní by mala byť situácia ešte priaznivá, tak si to ešte užite, lebo ktovie čo nám prinesie jeseň… Nie každý má však rád cestovanie. Zamerajte preto trochu svoju pozornosť smerom k filozofii a štúdiu niečoho, čo sa týka cudziny. Prakticky to asi bude ozaj ten cudzí jazyk, ktorý si na vás počkal, hoci ste to vždy odkladali. Doba je taká, že znalosti angličtiny sú potrebné i v domácom prostredí. 

Rak

Vám zasahuje spln do domu spoločných financií s niekým dôležitým a následne vás bude poháňať do štúdia a vylepšovania svojho vzdelania. Pokiaľ budete opatrní na spoločné financie s partnerom a nebudete unáhlene jednať, prečkáte obdobie tohto splnu celkom v norme. No vám sa asi čakať veľmi nebude chcieť, preto si vezmite tieto rady ozaj k srdcu! 

Lev

Slnko vám ešte v dosahu tohto splnu vstupuje do domu majetku a hodnôt. Preto máte dôležité obdobie práve pred splnom, počas dňa splnu i deň po splne. Urobte si rekapituláciu posledného roka, najlepšie od vašich narodenín alebo splnu, ktorý bol takto minulý rok. Máte to teraz asi dosť ťažké, ale ak vydržíte, zachováte rozvahu, pohnete sa tým správnym smerom.

Panna

Niektoré Panny to už majú dobre preverené svojimi skúsenosťami po minulé roky, ale opakovanie je matkou múdrosti. Každoročne vám spln vo Vodnárovi preveruje vaše zdravie. Ak si radi doprajete dobré jedlo a pitie, ovládajte teraz svoje chuťové poháriky. Človek si môže dobre pochutnať aj na ovocí a zelenine. V tomto období je jej dostatok. Pokiaľ vydržíte pár dní a dodržíte napríklad obmedzovanie sladkostí, nebudú vám už tak chýbať ako predtým. 

Váhy

Všeobecne je pre vás spln vo Vodnárovi priaznivý, ale dajte si pozor, aby ste niektoré veci príliš nepreháňali. Spolu s Levom, kde je ešte počas splnu Slnko, máte herecké sklony. Ich stupňovanie až do dramatického prejavu, nemusí vyhovovať každému. Venujte sa svojim koníčkom a úprimným priateľom. Tí vás poznajú a dokonca niektorí i obdivujú to, čo iným vadí.

Škorpión

Náročné obdobie Leva vám pomaly končí, ale ešte nejaká nepríjemná skúška môže byť… Záleží na vás, ako ju prežijete. Vodné znamenia sú veľmi vnímavé a citlivé. Neberte preto po tieto dni všetko úplne vážne. Doprajte si chvíľku pre seba samého. Zamyslite sa nad minulosťou, svojimi chybami, možno aj nad tým, komu ste ešte neodpustili. Snažte sa vyvarovať toho, aby ste chyby znovu opakovali.

Strelec

Liekom na veci, ktoré vás trápia počas obdobia splnu, bude meditácia. Pokiaľ máte aspoň trochu času, stačí byť pätnásť minút osamote. Pochopíte tak hlbší význam reality, a to emocionálne a intelektuálne. Možno vás bude žiadať o pomoc niekto zo súrodencov, alebo blízkeho okolia. Poraďte a pomôžte, ale neberte všetko cudzie trápenie na seba. 

Kozorožec

Dá sa povedať, že vy máte celkom priaznivé obdobie. Vážte si to, čo máte a nezáviďte iným, ak majú viac ako vy. Spln vo Vodnárovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Kde je v tomto čase vaša životná priorita? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Poučte sa z minulosti a riaďte sa svojim zdravým sedliackym rozumom!

Vodnár

Náročné obdobie končí i Vodnárom, ale obrazne povedané, posledný výstrel ešte môže nastať. Vážny a dramatický spln prežite preto radšej v ústraní. Venujte sa partnerovi. Hlavne, ak ste ho v minulosti zanedbávali. Konsenzus asi bude dosť náročné dosiahnuť. Vy to však zvládnete, ak dáte na svoju intuíciu a budete načúvať hlasu svojho pravého Ja, respektíve svedomia. 

Ryby

Venujte sa viacej svojmu zdraviu, hlavne citlivým nohám, srdcu i tráveniu. Pozorujte ľudí ako sa správajú k sebe navzájom, ale i k vám. Neberte si však ich trápenia i hádky veľmi k srdcu. Ryby majú tendencie pohlcovať negatívnu energiu okolia do seba. Dajte si však pozor, aby ste to neprehnali, hlavne s dobre myslenou radou. Každý človek si to svoje musí odžiť sám. Raďte, až vtedy, ak vás o to požiadajú. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacStrelecod 17.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024