Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v júli 2015

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v septembriSplny a novy Mesiaca 2019

Prvá štvrť06.09.2019 05:12Strelec-
Spln14.09.2019 06:35RybySpln Mesiaca september 2019
Posledná štvrť22.09.2019 04:43Blíženci-
Nov28.09.2019 20:29VáhyRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 31.07.2015 12:45

Spln Mesiaca v znamení Vodnára v piatok 31. júla prináša situácie, pri ktorých budeme konfrontovaní s témou voľnosti a slobody. U mnohých, tých výbušnejších, sa prejaví chuť na citovú nezávislosť, odstup, potrebu slobody vo vzťahu. Idealizmus, humanita, záujem o nekonvenčné veci môžu podnietiť romantickejšie duše. Vodnár vyjednáva podmienky, podpisuje zmluvy a dohody. Aj vplyv Uránu, planéty zvratov a zmien, prináša mnohým ukončenie nevyhovujúcich situácií súvisiacich so slobodou a voľnosťou a túžbu oslobodiť sa od problémov, záväzkov a starostí. Ak ste rozhádaní, zakopte vojnovú sekeru, spln Mesiaca praje odpusteniam akéhokoľvek druhu. V tomto období sa treba zamerať najmä na relax, oddych, meditáciu a duchovno. Človek je viac naladený aj na nehmotnejšie sféry. Mnohým prospieva odlúčenosť od spoločnosti a predstavy, ktoré vám majú pomôcť. Vášne sú oslabené, ale aj dýchací systém a obehový systém, žíl a ciev. Výrazne pomáha aj prevencia kŕčových žíl. Zapáľte sviečku a ponorte sa trochu do seba. Rozlúčte sa s bolesťou a inými negatívnymi energiami. Vládne živel vzduchu, ktorý podporuje kvety, preto sa akákoľvek činnosť s nimi vydarí.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní znamenie Barana hlavne v oblasti priateľov a osôb blízkych. Situácia sa mnohým vyvinie tak vážne, že budú musieť ukončiť kamarátstvo alebo fungovanie v spoločnosti, v ktorej sa necítili dobre. Má to však svoj význam. Kontrolujte svoje reakcie a netrucujte, aby ste to ešte viac nehoršili. V čase splnu je najvhodnejšia príležitosť, kedy vysloviť svoje priania. Tak vyslovte svoje prianie, hoci aj magicky! 

Býk

Spln Mesiaca v znamení Vodnára prinesie Býkom zmeny a zvraty hlavne v pracovnej oblasti. Tlačí na uzavretie záležitosti súvisiacou s pracovnou činnosťou. Vaša planéta, Venuša, sa od piatkového splnu začne pohybovať dlhodobejšie v Levovi. Tým stráca jemnosť a súcit. Začne byť náročná po každej stránke, čo vám nebude vyhovovať. Je správny čas na zbieranie byliniek na psychické problémy a krvný obeh.

Blíženci

Spln Mesiaca v znamení Vodnára veľmi významne ovplyvní znamenie Blížencov. Luna preberá energie živlu vzduchu, ktorý je i váš. Objavujte krásu akéhokoľvek druhu. Viac ako inokedy, si hľaďte sami seba a plánujte vlastné konanie. Môžete v deň splnu skúsiť jednodňový pôst, ktorý vám posilní látkovú výmenu, krvný obeh i nervový systém. Ezoterika, viera, či náboženstvo vstúpi v nejakej forme do života mnohých Blížencov.

Rak

Spln Mesiaca v znamení Vodnára pre vodné znamenie Raka prináša témy peňazí, pôžičiek, dlhov a hypoték. Ste príliš obetaví. Nedajte sa, zo súcitu, na nejakú pôžičku nahovoriť, zvlášť, ak bude mať z toho prospech niekto iný, aj keď srdcu blízky. Pri splácaní by ste mu už takí blízki neboli. Skôr by sa mala zrušiť a uzavrieť finančná záležitosť. Každý spln a nov Mesiaca je pre vás dôležitý. Vaša Luna má vtedy na vás najsilnejšie energie v dobrom, i v tom náročnom. 

Lev

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní znamenie Leva novými plánmi, zavládne u vás rozhodnosť. V týchto dňoch získavate odvahu a všetky prekážky vyzerajú ľahšie prekonateľné. Radosti z rizika nenechajte až takú veľkú voľnosť. Vďaka dlhodobému pôsobeniu Jupitera by ste mali pracovať na svojom vzostupe. Silno na vás zapôsobí Slnko, Luna a Venuša. Výraznejší však bude o dva týždne pre vás nov Mesiaca, ktorý bude 14. 8. 2015.

Panna

Spln Mesiaca v znamení Vodnára sa prejaví pre znamenie Panny v podobe vplyvu na zdravie a psychické prejavy. Panny si budú musieť postrážiť svoje zdravie. Spln vo Vodnárovi prináša situácie, pri ktorých budete konfrontovaní aj s témou dohôd, voľnosti, slobody, či cestovania. Zvoľte si jeden druh ovocia alebo zeleniny a ten jedzte po celý deň, zvýšte príjem tekutín, a už len relaxujte, určite budete cítiť príliv novej energie.

Váhy

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní vášmu znameniu Váh hlavne tému detí, partnerov, či spolupracovníkov. Kto túži ukončiť partnerský či pracovný vzťah, je tá správna doba. Môžete stretnúť dôležitú osobu, vytvoriť či skúsiť nový projekt alebo dielo. Budete mať nové nápady, aj tie magické. A nech už v silu Mesiaca veríte alebo nie, jedno je isté, očistný deň každému telu jedine prospeje.

Škorpión

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní vaše znamenie hlavne témou domova, rodiny, zázemia a bývania. Pozor, mnohé rodinné vzťahy sa otrasú v základoch. Počas splnu Mesiaca fungujú najmä kúzla, a vaše podporné myšlienky, v ktorých sa chcete niečoho zbaviť, napríklad tuku, čiže napríklad na chudnutie. Ako bude ubúdať Mesiac, tak bude ubúdať i telesná hmotnosť. Skúste vypiť toľko vody, koľko len vládzete. Mnohým zafunguvalo to, že koľko litrov vody vypijú, toľko im, počas splnu kíl odbudlo.

Strelec

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní znamenie Strelca možným ukončením či uzavretím záležitostí, ktoré sa týkajú súrodencov, ciest a cestovania vrátane dopravného prostriedku a komunikácie. Je správny čas na zber byliniek. Spravte si výlet do prírody. Naše babičky za svitu Mesiaca zbierali bylinky, pretože verili, že majú najväčšiu silu a toho sa niektorí bylinkári držia aj dnes. 

Kozorožec

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní ľudí zo znamenia Kozorožca hlavne vplyvom na finančné záležitosti. Vďaka tomuto vplyvu doriešite mnohé v súvislosti s peniazmi. Vaša planéta, Saturn, je späť v Škorpiónovi a peniaze sa opäť skloňujú vo všetkých pádoch. Dlhodobo sa musíte pripraviť na problémy spojené i s Čiernou Lunou, pokušiteľkou v oblasti práce a kariéry. Dlhodobo vás začne brzdiť a robiť problémy, najmä v pracovnej oblasti.

Vodnár

Spln Mesiaca v znamení Vodnára vás ovplyvní veľmi významne, aj v spoločenskej oblasti. Tento júlový spln vo vlastnom znamení sa prejaví aj v auguste, kedy mnohí Vodnári ukončia a uzatvoria životnú situáciu, aby sa znova našli a začali nanovo. Dohody, zmluvy, partnerské i pracovné vzťahy si treba veľmi dobre premyslieť, aby ste si nespravili zle. Tu všade sa budú diať nové možné aktivity.

Ryby

Spln Mesiaca v znamení Vodnára ovplyvní znamenie Rýb najmä v oblasti psychiky a rekapitulácie, zvlášť minulého roka. Ryby by mali ukončiť a uzavrieť nevyhovujúce životné situácie. Vyriešte v krátkom čase všetko nedoriešené, najmä vzťahy, zmluvy a dohody. Dbajte aj na svoj zdravotný stav, nepreceňujte svoje sily. Pri zlých aspektoch sa objaví aj strach z citovej väzby a túžba po nezávislosti za každú cenu, zvlášť u mužov. 

Téma dňa Negatívne energie a ich vplyv na váš citový a partnerský život

Odstráňte škodlivé energie, ktoré negatívne ovplyvňujú váš partnerský vzťah.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoPannaod 23.08.2019
MesiacRakod 22.09.2019
MerkúrVáhyod 14.09.2019
VenušaVáhyod 14.09.2019
MarsPannaod 18.08.2019
JupiterStrelecod 08.11.2018
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2019

JarJarná rovnodennosť20.03.2019
LetoLetný slnovrat21.06.2019
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2019
ZimaZimný slnovrat22.12.2019