Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

4 kroky ako dosiahnuť z negatívneho vzťahu pozitívny

Pracujete na sebe, vediete uvedomelejší a duchovnejší život, vytvárate pozitívnu energiu vo vašej domácnosti, no zdá sa, že váš partner nie je ochotný sa na tom spolupodieľať.

4 kroky ako dosiahnuť z negatívneho vzťahu pozitívny

Vzťah, ktorý máte, často naberá negatívny spád a bez ohľadu na to, čo robíte, vyzerá to tak, že váš partner rád odoláva zmenám. Tu sú štyri kroky, ktoré vám pomôžu vyjsť na druhú stranu, kde budete jasnejší, šťastnejší a silnejší ako predtým – spolu so svojím partnerom.

1. Uznajte svoju úlohu vo vašom vzťahu

Vzťah je ako dve zrkadlá otočené proti sebe. Nekonečné množstvo odrazov srdca a mysle. Silné obrazy. Nie je to jednosmerná ulica. Možno to nie je ľahké prijať, ale veci, ktoré hovoríte alebo robíte, môžu u vášho partnera vyvolať negatívne reakcie.

Môže sa tiež stať, že váš neustály postoj “vytvoriť dobrú energiu” mu pripomína všetky veci, na ktorých musíte pracovať a že jednoducho nie je pripravení to zmeniť. Jeho odpor môže byť pre vás ako agresivita alebo negativita. Prijatie a uvedomenie si toho, kde sa nachádzate, je prvým krokom k úspechu.

2. V prípade potreby počkajte

Nemusíte všetko hneď riešiť. Rozptýlenie mysle niečím iným je niekedy ten najrýchlejší spôsob hlbokého porozumenia - keď začne dochádzať k negatívnemu cyklu, nesnažte sa ho regulovať pozitívnymi myšlienkami. Ani na to nepomyslite. Obaja prestaňte. Opustite miestnosť a urobte niečo spolu, čo máte obaja radi. Nech je to čokoľvek. Toto vás vezme do vašich sŕdc.

Potom sa odpovede, ktoré hľadáte, odhalia v správnom čase. Keď ste uvoľnení. Keď nie ste posadnutí odpoveďami. Áno, myseľ chce okamžité výsledky, ale srdce vie, kedy a ako.

3. Pripomeňte si svoje minulé víťazstvá

Vzťah nie je cieľom. Vzťah je vaša cesta k láske k sebe samému a svojmu partnerovi. Vezmite si všetky svoje emócie - radosti i strasti - do svojho srdca. Už ste to predtým robili. Veľakrát. Pretože inak by ste stále neboli pár.

Verte, že tak, ako ste to zvládli v minulosti, zvládnete to aj teraz a opäť spolu vyhráte. Zapamätanie si týchto minulých úspechov vám dodá silu vyraziť vpred a byť tu viac pre svojho partnera. Zaslúžte si všetko, čím váš partner je. Ľúbte ho, aj keď nemá dobré obdobie. Dôverujte sile vášho vzťahu.

4. Posilnite tok energie medzi vami

Takže namiesto toho, aby ste hovorili o energii, podniknite kroky. Robte veci, ktoré do vašich životov prinesú pozitívnu energiu. Púšťajte obľúbenú hudbu svojho partnera. Tancujte. Milujte sa. Jedzte spolu dobré jedlo. Plávajte. Choďte sa prejsť na svoje obľúbené miesto a držte sa za ruky. Nechajte energiu lásky prevziať opraty a inšpirovať vás, aby ste spolu robili zábavnejšie veci. Nech sú akékoľvek.

Avšak, na oplátku nič nečakajte. To, čo robíte, robte z lásky k vašej polovičke a k sebe. Verte, že energia lásky vie, kam vás vziať. Pozitívne myšlienky nedokážu vytvoriť lásku. Šťastné srdce môže. Ľahko. Ochotne. Dôverne.

Nabudúce, keď sa ocitnete v negatívnom období, urobte tieto kroky. Pretože na vašom vzťahu záleží. Pretože vám na tom záleží. Pretože vedieť, ako prilákať pozitívnu energiu, zmení váš život.