Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Láska ide cez žalúdok

”Čo máme jesť?”, to je typická otázka manžela v dlhoročnom manželstve, ktorý prichádza domov z práce. Niektorú manželku to naštve, inú poteší, pretože vie, že funguje i to nemecké príslovie: Nakŕm beštiu. Jedlo utlmí nervozitu, ktorá sa na manžela nalepila cez deň od rôznych ľudí a nie najľahších situácií. Jesť sa nám nikdy nezunuje.

Láska ide cez žalúdok

Strava

Spoločné stravovanie dvojice pomáha harmonizovať životný štýl a vytvárať rodinnú pohodu. Rozdelenie do 5 základných typov ľahšie pomôže zosúlaďovať nové páry. Partneri, ktorí sa zhodne stravujú, majú aj bližšiu súhru vnútornej energie (prány, čhi). Kvalita partnerského vzťahu a domáceho zázemia veľkou mierou pôsobí aj na zdravie jednotlivca. Zdravie a domáca harmónia sú spojené nádoby. Nenadarmo naše slovenské príslovie hovorievalo, že láska prechádza žalúdkom. Ukazovateľom vzťahu k sebe a svojmu zdraviu je aj počúvanie svojho tela a schopnosti spracovávania potravy. Ak po jedle prichádza veľká únava, odoberá nám tento druh potravy priveľké množstvo energie na jeho spracovanie. Mierny útlm je samozrejmý. Cukor zo sladkých tekutín okamžite prechádza do krvi. Aj keď makrofágy, biele krvinky začnú spracovávať potravu. Telo by potrebovalo kľud, aby mohlo v pokoji tráviť, preto nás nabáda, aby sme si ľahli a zmiernili našu pohyblivosť. Tráviaci systém potrebuje tiež svoj čas na prácu a svoju údržbu.

Je dobré, ak sa rozhodneme riešiť príčinu nedostatku našej vnútornej energie cez stravovanie a pitný režim. Naša unavenosť môže byť spôsobená aj v nerovnováhe základnej energie elementu, ktorý sme získali v deň narodenia. Aj za to je náš dátum narodenia veľmi dôležitý na rôzne výpočty a ich následné použitie v bežnom živote. Dlhodobou fyzickou a psychickou záťažou klesá aj naša odolnosť voči vonkajším vplyvom okolia. Náš typ osobnosti nám jednoduchšie napovie ako žiť, stravovať sa a strať sa o seba a kde by sme mohli získať preventívnu pomoc.

Zhoda partnerov podľa čínskeho pentagramu a tarotových symbolov

Tarotový pentagram obsahuje možnosti poznávať samého seba. Prostredníctvom stravovania, ale i ďalších priradených postupov v čerpaní vnútornej energie. Tento program určuje základných 9 typov duší. Tie sú priradené ku skupine 5 prvkov, elementov, uchovávajúcich prirodzený kolobeh v prírode. Samozrejme ešte nasledujú ďalšie kombinácie, vedúce k podrobnejšiemu poodhaleniu typu osobnosti. Východzím bodom pre základné rozdelenie a zaradenie sa do osobného typu je náš dátum narodenia. Z neho zistíme náš typ duševnej energie. Súčet čísiel nášho dátumu narodenia určí základný symbol duše. Niekde sa to nazýva aj vibračné číslo našej základnej energie. Postupujeme napríklad:

Deň narodenia5
Mesiac3
Rok1957
Výsledok1965 (5 + 3 + 1957) = 21 (1 + 9 + 6 + 5) = 3 (2 + 1)

Výsledné číslo je symbol duše. Tu je to 3. Tá sa priraďuje k typu 1 – ZEM. Každý typ sa spojuje s jednou základnou kartou veľkej arkány Tarotu.

Typ 1 - ZEM

Zemský typ predstavujú vibračné čísla: 3, 5 a 9.
V tarotových kartách trojku symbolizuje karta Cisárovná,
Číslo 5 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Veľkňaz (Pápež)
Číslo 9 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Pustovník

Typ 2 - KOV

Kovový typ predstavuje energia čísla 1.
Číslo 1 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Mág

Typ 3 - VODA

Vodný typ osobnosti predstavujú čísla 2 a 7.
Číslo 2 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Veľkňažka
Číslo 7 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Voz

Typ 4 - DREVO

Drevitý typ osobnosti predstavujú čísla: 6 a 8.
Číslo 6 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Zamilovaní.
Číslo 8 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Spravodlivosť

Typ 5 - OHEŇ

Ohnivý typ predstavuje číslo 4.
Číslo 4 = V tarotových kartách veľkej arkány je to karta Cisár

Toto jednoduché rozdelenie pomôže ľudí zaradiť do základnej skupiny. Ľahšie spoznáme konkrétnu povahu, typ osobnosti a následné vhodné stravovanie, telesnú kondíciu a druh športu, alebo cvičení, najvyužiteľnejšie možnosti mentálnej práce, zdravotné predispozície a usmerňovanie telesných potrieb, aby telo ostalo v harmónii. Náš typ osobnosti nám jednoduchšie napovie ako žiť, stravovať sa a starať sa o seba.

Na budúci mesiac bližšie rozoberieme potreby jednotlivých typov podľa elementov a vzájomné vplyvy vo dvojiciach, čiže trochu viac o možnostiach partnerskej zhody, či nezhody.