Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Veštec Marek

Marek

Osobný kód 156

Venuša v Strelcovi dodáva optimizmus a úprimnosť

Venuša je v znamení Strelca, ktoré je ohnivé, expanzívne, ale aj zvedavé a rado objavuje nové obzory. Nemá však v láske obmedzenia, nudu a nečinnosť. Jeho hodnotový rebríček je vysoký. Niekedy zachádza až do idealizmu.

Venuša v Strelcovi dodáva optimizmus a úprimnosť

Ak ide Strelec za svojim cieľom, napríklad nejakou novou myšlienkou, ktorá ho oslovila na jeho dobrodružných cestách, môže byť aj bezohľadný, čo jeho okolie ťažko znáša. Pokiaľ sa mu darí, srší optimizmom a veľkorysosťou, tak ako sa patrí na chránencov veľkého Jupitera. O čom neradi počujú ohniví Strelci, to je negatívna vlastnosť, s ktorou často bojujú, a to nestálosť. Ich vrodená úprimnosť sa niekedy mení až na netaktnosť a smiech na nepríjemný rehot.

Venuša v znamení Strelca, ak teda nie je poškodená nejakým negatívnym aspektom, je otvorená, priama, úprimná k ľuďom, ktorých má okolo seba. Hľadá si partnera s podobnými ideálmi. Inklinuje ku klasickému umeniu s cirkevným či duchovným nádychom. Partner môže byť často z inej krajiny. Ak nie, tak by mal mať v sebe aspoň iskru určitého idealizmu, ktorý by ich spájal. Neznáša však lipnutie a obmedzovanie slobody, ktorú si veľmi cení.

Vplyv na jednotlivé znamenia

Tranzitujúca Venuša bude ale na každé znamenie pôsobiť inak. Strelec tvorí povestný kríž s Rybami, Blížencami a Pannou. Tieto znamenia budú počas pôsobenia Venuše v Strelcovi prekonávať skúšky v láske, menej sa im bude dariť v umeleckej činnosti, obchodoch s kozmetikou, ale aj v udržaní svojej hmotnosti. Venuša si totiž rada aj užíva a pri negatívnych aspektoch to môže preháňať.

S Baranom a Levom, s ktorými tvorí trigón a zdieľa spoločný ohnivý živel, to bude práve naopak. Tieto znamenia sa počas pôsobenia Venuše v Strelcovi budú tešiť z úspechov v umení. Priaznivo ožiarená Venuša im dodá optimizmus a chuť podnikať niečo nové v láske, tvorbe a obchodovaní s umeleckými predmetmi. Baran sa môže vydať na cesty, ktoré budú úspešné. Ak je voľný, môže na nich stretnúť svoju vysnívanú polovičku. Umenie ho môže priviesť k vstupu do vyšších sfér. Lev si bude viac užívať a zlepší si vzťahy s deťmi a mladšími ľuďmi.

Býk je voči Strelcovi neutrálny, ale mal by si dávať pozor na financie, hlavne tie spoločné, ktoré zdieľa s niekým a nerobiť výstrednosti.

Rak si bude riešiť niečo z minulosti. Ak sa bude pridŕžať poctivosti, vyrieši to pracne, ale zdarne.

Váhy sa vydajú na krátke cesty za svojimi súrodencami a zlepšia si vzťahy so susedmi.

Škorpióni si polepšia u tých, ktorých majú radi, ale za podmienok, že im dajú viac slobody.

Strelci sa prejavia v dobrom svetle. Na povrch vyjdú ich najlepšie vlastnosti, dobrosrdečnosť, tolerancia a nebudú vehementne presadzovať svoje ideály.

Kozorožci sa budú viac starať o svojich blížnych. Budú sa zdržovať viac v ústraní ako v bujnej spoločnosti, čo je občas dobre pre všetkých ľudí.

Vodnári budú spokojní v kruhu priateľov. Máloktorého zastihnete doma, otvárajú sa im cesty do spoločnosti a cudziny.

V piatok 10. decembra vstúpi Venuša do zemského Kozorožca. Aby to bolo spravodlivé, karta v láske sa obráti opäť iným smerom a skúšky v láske budú musieť zdolať iné znamenia.