Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

4. čakrová karta (zeleno - ružová)

Srdečná čakra je úžasným miestom nášho tela. Je centrom citov a lásky. Má za cieľ, aby sa ľudia mali radi, to je výraz ružovej farby. Keď niekto povie, že ružovú neznáša, patrí medzi tých ľudí, ktorí sa nemajú radi. Majú blokádu sami voči sebe.

4. čakrová karta (zeleno - ružová)

Zeleno - ružová 4. čakra - srdečná

K náprave je nutné postupovať opatrne, najprv by si mal taký človek pripustiť problém - chybu. Musí si to sám uvedomiť. Vtedy začína až niečo robiť. Ružová znamená sebaprijatie v láske, zelená nastupuje až potom. Pokiaľ sa mám rada, som naplnená láskou, môžem sa o ňu začať deliť. To vyjadruje zelená farba. Štvrtá čakra je citový energicky vír. Správne by jej energia mala mať v strede ružovú a na okrajoch svetlo zelenú farbu.

Princípy:harmónia, vrúcnosť, pocity, veľkorysosť, oddanosť, uzdravovanie
Žľazy:brzlík
Orgány:srdce, dolná časť pľúc, koža, ruky, hrudník, horná časť chrbtice
Kamene:ruženin, aventurin, jadeit, turmalin, zelený kalcit
Doporučenie:MILUJEM SEBA AJ OSTATNÝCH BEZVÝHRADNE

Ako sa prejavujú ľudia s týmto blokom?

Odbúrava sa predovšetkým veľmi ťažko. Títo ľudia si neradi pripúšťajú, aby im bolo pomáhané. Obvykle sa blok podarí preraziť až získaním dôvery. Ľudia reagujú obvykle plačom, po prvý raz pocítili dotyk lásky. A je to pre nich niečím nepochopiteľným, proti rozumu, čo ešte nikdy nezažili, je to ťažko uniesť. Niekedy sa veci dejú samovoľne. Ďalej ich vedie len spomienka, už vedia, kadiaľ majú ísť. Veľa ľudí je naštartovaných na pomáhanie, a pri tom sami seba nemajú radi - a to je problém. Hrozí im nebezpečenstvo vyčerpania. Patria sem napríklad lekári, ľudia, ktorí robia pre ostatných.

Keď ružová chýba, nemá mieru, sebaobetovanie, a dochádza ku strate harmónie. To si musí človek sám dať pozor, aby pomáhal len do doby, než začne ísť sám proti sebe. Akoby pomoc išla na jeho úkor, mal by si z úcty a lásky sám seba, povedať dosť. Skrátka povedať nie, aj keď ide o babičku, ktorá varuje dcére deti, keď je to nad jej sily, alebo o syna, od ktorého rodičia vyžadujú pomoc, kedykoľvek potrebujú bez ohľadu na jeho vlastne životné úlohy.