Výklad karet a spirituální poradenství

Astropsycholožka Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Astropsycholožka Miška

Miška

Osobný kód 154

Roční horoskop - Býk

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Býka

Rok 2018 je rokom obnovy pre realistických ľudí zo znamenia Býka, patriacich k prvku Zeme. Určite pôjdete svojou cestou.

Zmeny prichádzajú

Od 15. mája 2018 prejde planéta Urán, ktorá prináša nečakané zmeny, do vášho vecného znamenia Býka. Vytvorí vám nové situácie a nové dojmy so svojimi pozitívnymi energiami. Budete mať nejedno pekné prekvapenie.

Zmeny spôsobí aj rok 2018, ktorý patrí planéte Venuši, čiže vašej astrologickej patrónke. Bude vám prinášať oveľa viac krásy a rozmachu, ako ste zvyknutí, či už v obliekaní alebo vo vašej celkovej prezentácii. Okrem tejto zjavnej zmeny Pluto a Saturn v dome sebapoznávania vám prinášajú jasnejší pohľad na vaše skutočné ja a jeho možnosti.

Vzťahy

Pocit, že ste tak trochu sami, vás mrzí. Ako sa však Venuša, vládkyňa vášho znamenia, bude vzďaľovať od Pluta, viac sa vám uľaví. Môžete ľahšie žiť a radosť, ale aj priazeň opačného pohlavia na seba nenechá dlho čakať.

Rok 2018 sľubuje rast milostných záležitostí. Len v období od 6.10. do 16.11.2018 bude vaša Venuša retrográdna, čiže mať akoby spätný chod. Vtedy nerobte dôležité rozhodnutia, najmä pokiaľ pôjde o lásku a vzťahy.

Vašou výhodnou vlastnosťou však je, že veľmi dobre popremýšľate predtým, než začnete robiť akékoľvek závažné kroky. Na zachovanie súladu je nutné vyhnúť sa tvrdohlavým sporom, aby ste zistili, kto má pravdu.

Už od januára vplyv planéty Mars vyvoláva nepokoje. Do polovice mája Mars a Venuša poskytujú skutočne veľké možnosti. Od polovice júna do polovice júla by ste mali byť vo vzťahu opatrnejší. Naučte sa v roku 2018 prispôsobiť rôznym okolnostiam, ktoré nastanú.

Peniaze, práca

V roku 2018 vás zahrnie dokonalá zmes overených, ale aj nových nápadov. Budete vedieť, ako sa zamerať na zisk. Prosperita sa vám značne zvýši, ale to sa stane len vtedy, ak sa vytratí vaša sebeckosť a materiálno.

Práce budete mať dosť. Ale aj tak musíte byť vo vzťahu k finančnému sektoru opatrní! Nepoužívajte to, čo reálne nemáte. Dôkladné plánovanie je veľmi dôležité, aby ste neskôr nespadli do citlivých ekonomických situácií.

Máte šancu na skvelý štart

Viete, čo môžete, tak to ukážte. Saturn je na vašej strane. Hoci vás Jupiter dostane do kopca, nemusíte sa obávať. Od polovice marca do polovice mája máte šancu na skvelý štart. Oči musíte mať otvorené a byť prezieravejší až do polovice augusta. Tiež od 11.9. do 15.11. 2018 na vás čakajú nové, zložitejšie výzvy.

Rok 2018 je pre vás dosť úspešný. Problémy sa rozpúšťajú. Viete, čo je pre vás dobré. Buďte napriek tomu veľmi pozorní k podpisu zmlúv až do novembra. Vo februári, júli a auguste by ste mali venovať väčšiu pozornosť vašim peniazom a udržiavať ich spolu, ak je to možné. Potom máte v septembri viac miesta, aby ste získali viac výhod. V októbri by vám mohli prísť výdavky. Od novembra tam bude zas menej peňazí, ale zvládnete to.

Zdravie

Čo bude pre vás najlepšie v roku 2018? Planéta Neptún vás bude upokojovať, poskytovať lepší spánok a pomôže vám zotaviť sa rýchlejšie z každej jednoduchšej choroby. Na jar vás môže potrápiť štítna žľaza, ak budete bez energie, nechajte si vyšetriť krv alebo do svojej stravy pridajte viac rýb. Obsahujú aj jód, ktorý posilňuje vašu štítnu žľazu.

Ak budete veľmi disciplinovaní, môžete sa stretnúť s ťažkosťami s pohybovým aparátom. Od polovice marca do polovice mája bude zvlášť dobré, keď strávite veľa času na čerstvom vzduchu. Do polovice septembra by ste sa mali dôkladnejšie postarať o seba, zvlášť o reprodukčné orgány. Buďte opatrní v októbri. Ľahkovážnosť môže byť pre vás nebezpečná. Na konci roka budete vo vrcholnej forme.

Na zamyslenie

Existuje tisíc spôsobov ako zabiť čas, ale žiadny, ako ho vzkriesiť. (Albert Einstein)

Zobrazit roční horoskop pro znamení: