Roční horoskop - Panna

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Pannu

Rok 2018 vám prinesie spokojnosť. S planétami Jupiterom, Uránom a Saturnom máte väčšie istoty. Na vašej strane sú tieto tri hlavné planéty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť mnohé vaše ciele a želania. V novom roku sa môžete konečne zbaviť starých problémov.

Viac harmónie a radosti v živote

Majte otvorenú myseľ a pokúste sa vždy udržať chladnú hlavu. Pôsobenie Neptúnu v znamení Rýb, s ktorým sa budete po celý rok stretávať, sľubuje veľkú mentálnu silu. Romantizmus a náklonnosť sú tiež na vzostupe vďaka celoročnej podpornej energii planéty Venuše, planéty lásky a krásy.

Vzťahy

Vďaka trpezlivosti a vytrvalosti budete v roku 2018 ľahšie dosahovať svoje ciele. V apríli a od polovice júla do začiatku augusta vám poskytuje planéta Venuša kreatívnu silu. Pre tých, ktorí sú spojení vo vzťahu, láska a náklonnosť nezmizne, ale v priebehu roku 2018 prekonajú určité prekážky. To preto, že niekedy vplyv Neptúna brzdí komunikáciu s partnerom.

Vďaka planéte Saturn nemajte pochybnosti. Budete mať spoľahlivého partnera. To nič nemení na tom, ak od konca januára do polovice marca bude obdobie viac krízovejšie. V apríli planéta Venuša vo vás prebudí aj erotickejšie chúťky. Dokonca v lete plánuje horúce noci.

Na jeseň bude tiež vhodný čas, aby ste do vášho vzťahu priniesli nový impulz. Aj keď v novembri budete cítiť potrebu väčšieho priestoru, nezabudnite sa porozprávať so svojím partnerom. Potom bude december mesiac harmónie.

Nezadaní sa cítia celkom spokojne a pohodlne. Ich nezávislosť im vytvára veľkú osobnú charizmu. Nie sú z toho priveľmi frustrovaní. Ale to sa zmení v apríli. Je pravdepodobné, že si nájdu lásku. Ale nerobte tento krok prirýchlo. Len ten pravý bude mať šancu.

Peniaze, práca

V roku 2018 sa uplatníte. Najkreatívnejšie budú mladšie ženy. O čo sa budete usilovať, to sa vám vydarí.

Planéta Urán je v oblasti súvisiacej s expanziou. Hľadajte nové špecializácie. To vám síce prinesie veľa učenia, ale aj zmeny, ktoré vám pomôžu prelomiť osobný štandard. Zlepšíte si svoj profesionálny rozvoj.

Do mája budete môcť získať nečakané finančné zisky. Zastavíte sa až v októbri a potom využite energiu finančného plánovania v novembri.

Patríte k ľuďom, ktorí životné skúsenosti zbierajú aj v zrelom veku. Spoľahlivosť a svedomitosť sú jednou z vašich silných stránok. Od 26. januára do 17. marca to bude vyčerpávajúcejšie. Budete však mať všetko pod kontrolou až do polovice mája. V septembri preukážete svoje zručnosti v rokovaniach.

Najlepší čas na dokončenie obchodov všetkých druhov je až do novembra. Planéty Merkúr a Jupiter už varujú pred falošnými investíciami v novembri a decembri. Ale budete na to dobre pripravení.

Zdravie

Aby sa vaše zdravie čo najmenej komplikovalo, treba sa vzdať vašich zlozvykov. Pluto a Saturn sú v oblasti sebareflexií. Budete cítiť, že prechádzate metamorfózou. Tento rok vás planéta Saturn už nebude blokovať. Využívajte energiu Jupitera, ktorá sa pre vás stáva mobilnejšou a dôvernejšou.

V prvom mesiaci roku je vhodný čas na vybudovanie svalov. Vo februári udržiavajte športovú aktivitu. Naozaj aktívni budete od polovice marca do polovice mája, rovnako ako v októbri. Najlepší čas regenerácie je od júla do septembra.

Dajte si trochu väčší pozor na konci roka a obmedzte sa. Planéta Saturn vás bude podporovať, ak budete konať rozumne a zostanete disciplinovaní vo všetkom, zvlášť v stravovaní.

Na zamyslenie

Práve počas najťažších životných období zisťujeme, kým skutočne sme a aká sila sa v nás v skutočnosti skrýva. (Robin Sharma)

Zobrazit roční horoskop pro znamení: